Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Party 24/7 War3 FT @ Save XP

Soovitatud postitused

hmm, mul mingi jama connectimisega. Panen connect, siis laeb laeb ja viskab csi kinni. Sisse ei saa. Sama luigu ka yhe zm servuga. Mitte mingit errorit ei viska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme mängime...Siis mul Siimule üks tibatilluke jutt!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Niisiis:

 

Kui Kaido maalt tagasi tuleb, paneme peale serverile xRedirect (nii public kui war3 serverile), et servereid saaks vahetada käsuga "/server" (kes käib P6lva serverites, teab mis see täpsemalt on)

 

Paljud ei saa lisada War3 favorites, sest neil on vana patch, uusima nonsteam patchiga saab :)

/server käsuga aga pole erilist vahet kas on favorites või ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmm, mul mingi jama connectimisega. Panen connect, siis laeb laeb ja viskab csi kinni. Sisse ei saa. Sama luigu ka yhe zm servuga. Mitte mingit errorit ei viska.

 

keegi teab lahendust? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Eile arutasime kaidoga kuna ingame mainiti mulle päris mitu korda et war3 ja public server, ega neil erilist vahet pole ja pigem sööb üks teise ära (kuna nad on nii sarnased)

Kaido oli sama meelt ja peale panin Zombie Plague mida vaikselt igapäev proovin uuendada.

 

(Ma oleks war3 edasi lasknud, aga eks inimestel oli õigus ka) ühel on lihtsalt levelid juured ja muud erinevust polegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.