Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer HIM!

Soovitatud postitused

SUPERVIP
ei usuks eriti aga jamh

 

Mida sa ajad? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tra kui munn foorum seeon, idioote täis, mina siia enam tagasi ei tule, käuige kõik vittu


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra kui munn foorum seeon, idioote täis, mina siia enam tagasi ei tule, käuige kõik vittu

ok.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra kui munn foorum seeon, idioote täis, mina siia enam tagasi ei tule, käuige kõik vittu

 

Mees, ära söö oma sõnu. Viimati foorumis: Täna 00:58 27.09.2009 :)

 

Igatahes vabandan ja et teen questid kohe ära kui kasutaja tagasi saan jne.

aga sellegipoolest ma olen selles süüdi kuigi mul ei olnud plaanis scammida.:(

 

Tegid questid ära või mitte? Kust kuradi Norra koopast sa, ussike102, tuled, et ei oska tõestust postitada? Postita uus msn convo, kus palud tal questid (nimetades need) ära teha ja kus näitad enda kasutaja nime, mis talle andsid. Eeldan su piltidelt lugedes, et tegemist oli Mournings End Part 2 ja Dealing With Scarabas questidega. Seejärel tee pilt sama kasutaja neist questidest ja veendu, et peal oleks tänane kuupäev. Veel parem, lase mõnel tuntud isikul pilt teha. Kui need tõestused vastavad su jutule, siis võib kasutaja HIM bannida tõesti, sest viivitas tööga ja ei näita üles mingisugust vastutulelikkust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

43406828.jpg

 

Said mis tahtsid, pole teinud midagi, msn konvost näks, et ma ütlesid et mul questid ise poole peal juba. nüüd olete nõus bannima?


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

aga tead ma pole oma pw vahetanud ja ta oleks siis küsinud, olen teda terve päev msnis näinud niiet käi metsa ennustaja.


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tra ära otsi iga pärv uusi vabandusi, pange ban ära talle, ise jäin oma questidega 2 nädalat hiljaks, pole minu mure et sa idioot oma eraelu asjadega hakkama ei saa ja siis teed mai tea mis orjateemasid.


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kuidas jääb siis, bannite ära või tahate veel mingeid tõestusi või asju???


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

MIstõestusi???

msn convo on, pilte et ta pole teinud on, mis veel vaja???


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.