Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kitarr (üldine teema kitarridest, kitarrimängust jms)

Soovitatud postitused

VIP
Okei.Ollu,sul 2k vabaraha pole?:D

 

mis teema tegid kui raha kerjad :D?:%


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kogun nyyd.Pac,mine perse yldse.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Plõksutab lõugu. Samahästi võib ka 2st õhupallist teha basskitarri, aga sa pead krdi kõrvaga juures olema, et seda kuulata ja "tunda."

 

Ollu, kindlasti ei ole see kahe otsaga asi.

 

See on juba traditsiooniline tava, et kui sa hakkad oma kasutatud kitarri müüma, siis on see teiste jaoks mingil määral läbihooratud kitarr. Kui neile meeldib kuju, firma või heli, siis nad lisavad sinna kuni tuhat krooni ja ostavad uue kitarri. Erandiks on muidugi head sõbrad ja nende käest ostmine, kes nagu tõsiselt jagavad matsu ning on lihtsalt tundnud, et nemad juba vajavad midagi muud. See aga ei tähenda seda, et vähem koba ei peaks seda kitarri jumalikuks mõne aja. Üldiselt, isiklikult mulle on alles hiljuti kohale jõudnud, et ka mul hakkavad kitarri puhul juba ideelised eelistused tulema. Paljud kuulsused on öelnud, et kui juba tajud biiti, siis tasuks läbi käia kitarripoed, maha istuda ja endale sobiv kitarr valida.

 

Esimesest kitarrist nii palju, et kindlasti ei tasuks osta mingit head pilli. Üle 2k ära kindlasti vaata. Kui sa pole mingi pro või juba hea mängija, siis sul pole sellega midagi teha.

 

Oma 4+ aastasest kitarrikogemustest võin öelda, et mida sitem on esimene akustiline kitarr, seda kergem on järgnevatega kitarridega mängida. Näiteks esimese akustilise irooniline võlu seisnes selles, et selle keeli andis ikka kuradi jõuga alla lükata. Kui neid ikka vihaga sai alla tõugatud ning mõnikord ka barreed tekitatud, siis treenib oma sõrmi naguvene sõjaväes. :P

 

Ollu, järjekordne teemakohane pilge: Ära tee sõrmedest järeldusi paarinädalalise/paarikuulise mängimise möödudes, nagu olukord paraneks peale su osa nahakihtide kaotust ja juurdekasvamist. See võtab ikka aastaid. Ma olen kolmandal aastal isegi mänginud nii, et sõrmed valutavad ja isegi veritsevad. Nahakihte tuleb ja läheb. :P

 

Ja ära solva Anttilat. Minu esimene akust tuli sealt ja see ikka tegelt suht norm ja retro oma aja kohta. Tegelikult ei ole ka minu akustil mitte midagi nüüd viga, kui ma sinna normaalsed keeled ostsin. Kitarr on justkui auto: Väljast poolt on ainult mõned kindlad kujud, aga sisemust ja juppe saad tuunida ning need määravad tõelise kitarri väärtuse.

 

Ja nendele ka, kes siin otsustavad, kas osta 2k eest Tanglewood: Kui hind on madal, siis ei tasu mingi uhkema tunde pärast tugeva firma nimelist kitarri osta. Pigem saate inimlikuma kitarri, mille on valmsitanud tundmatu kitarritegija, kui mingi firma oma, mis polegi sugugi originaal, vaid hiinas tehtud mingi nõrk pill.

 

Kui veel küsimusi, siis pm.

 

idikas,ma räägin tõsiselt,algajale kõlbab vene massitoodang vägahästi.

 

Kusjuures nõustun. Vb ei viitsigi sa peale mingit aega kitarri mängimist jätkata. Siis on suht lahe, kui mingi 12k-ne Epiphone FV seisab nt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No julgen ikka peaaegu igas asjas sulle vastu väita. Antila kitarrid on enamasti pasad, värv koorub, pilli ei saa häälde sest kui rohkem keeli pingule keerad tuleb sild küljest ära. Vb joppand siin osadel lihtsalt.

Teiseks ma ei väitnud et sõrmeotsad kohe täiesti tundmatud on. Muidugi on. Ma praegu ka rohkem päevas mänginud kui tavaliselt ja näpuotsad valutavad sitaks, aga lihtsalt algul see valu mis tuleb esimese nädalaga kaob ära kui paar päeva lased paraneda. Näpud hakkavad harjuma juba. Ja edasi on valutum mängida.

Mina ostaks igatahes 2k eest Tanglewoodi kui mingi 1k eest sunny crystali. Nahhui osta mingit kuradi jura omale kui 1-2k juurde pannes saad korraliku firmapilli?

Üle 2k ära kindlasti vaata. Kui sa pole mingi pro või juba hea mängija, siis sul pole sellega midagi teha.

Elektrikaga vb veel midagi taolist, aga akustil nt? Miks pole midagi teha? Pill on pill, mängitakse samamoodi nagu teisigi. Ainult kvaliteedi ja saundivahe. Miks pole kvaliteetsema pillliga midagi teha.

 

Kõige mõtekam on sõbralt/tuttavalt laenata kuuks kaheks pilli ja tollega harjutada. Siis tajud juba biiti ja oskad ise valida mida tahad+ saad teada kas oled üldse kidra inimene, siis mingit hiina sitta pole mõtet osta.

 

Aga see võib ka maitse asi olla. Mina ei ostaks omale mingit sitta esimeseks pilliks. Kui ma tean et hakkan mängima ja olen sõbra pilliga harjutanud jms, ostan kohe midagi normaalset.

 

 

Miks ei saa ise kitarri teha? Saab ikka. Teatud asju on muidugi vaja aga see on täitsa võimalik, aga suht raske ka. Mina hakkama ei saaks ilmselt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

M: Encore kitarr

Üsna hea pill alustada, hind on ka päris hea


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.