Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lihtne küsimus .

Soovitatud postitused

VIP

Või ehk ühe kroonine sms, oleks nagu omamoodi identiteedikontroll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Või ehk ühe kroonine sms, oleks nagu omamoodi identiteedikontroll.

 

Aga mismoodi sa identiteeti kontrollid ? Siit foorumist ammu banned kasutaja võib ju saata sõnumi ja väita, et on esimest korda siin või mis ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
üks kõne kaart maksab umbes 50.- miinimum.1 regamine ühe numbri pealt ma ei usu et revo,kent,chris ja kes teab veel kes viitsiks kogu aeg osta 50.- uus kõnekaart et regada.

 

Esiteks, kõik ei kasuta kõnekaarte. Milleks ma ostan selle kõnekaardi kui jääks 40 eeki peale regamist alles?

Teiseks, 10 eeki eest ei oleks vast eriti keegi nõus regama siia. Mingi 20 inimest jääks vast kes siin ainult käiks. Niigi käib vähe, raha eest regamine tõmbaks rahvaarvu veel väiksemaks.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis on tunduvalt raskem kui ip, ja ma olen täiesti kindel et need enamuses 12-14 a kes siin tuhandeid kroone "teenivad" ei jaga sellist asja. Kas seda annab vahetada ka w? Ma oskan seda 0 panna... ja kui vahetan siis ei saa netti:/


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis on tunduvalt raskem kui ip, ja ma olen täiesti kindel et need enamuses 12-14 a kes siin tuhandeid kroone "teenivad" ei jaga sellist asja. Kas seda annab vahetada ka w? Ma oskan seda 0 panna... ja kui vahetan siis ei saa netti:/

 

Kui sa vahetad pead sa valima MAC-i mis ei ole teiste poolt kasutatud. Seega võimalus et sa lambika maciga täppi paned on imepisike. Ühikas kunagi sai proovitud, panin toanaabri arvuti maci endale ja siis ei saanud me kumbki netti enam:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg tõmban ühe progra ja korras ip-d pole nähagi:D

 

Proxy Blockeritest oled kuulnud midagi :dead:?

 

See halb idee kuna mitmetel inimestel võib olla sama IP ja kui blockid 1, blockid terve karja inimesi. Teiseks mai tea kas vB supportib proxy blockereid. Kolmandaks on oleks siia tagasi saamine ainult 1 googledamise kugusel. :S


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline variant oleks veel et lõpetaks selle runescape teema üldse ära, pole teemasid, poleks vargusi. Samamoodi oleks plus juures et siis kaovad enamus 14a siit ära, kelle jaoks eesti keel on raketiteadus ja isegi roppusi ei suudeta õieti kirjutada... Aga vaevalt et seda kunagi tehakse.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.