Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Default?

Soovitatud postitused

Hei ^^

 

Olen viimase külsatusega märganud igal leheküljel,peale esimest postitust suurt musta kastikest,millel kirjas ''Default''

Nii palju kui aru sain,siis asi on seotud reklaamidega(kui vajutada pildile,saadab AdvertPRO kontrollpaneelile :ninja:

 

Pilt ka siis,et paremini aru saada.

11313503.png

 

 

Kuna arvatavasti tuleb ka paar ''Saada Alexile/Karlile PM,mitte ära spämmi'' postitust,siis vastan kohe ära. Kindlasti on ka teised seda märganud,seega otsustasin ikkagi teema teha.

 

Edit/ Lol,isegi praeguse postituse all on see pilt >.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sama mõttetu nagu su postitus?

Miks kuskile mujale vaja liigutada,kui see foorumiga seoses ning vajaks parandamist?Warn please,thanks.

 

Miola,ma mõtlesin ka alguses,et ehk kellegi gif. signatuur,aga see selleks liiga suur.Mnjah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul on sama jama , m6tsin ka alguses et signa aga ei , ja vaatasin teistes foorumites kus ma k2in on sama jama , nii et ma ei tea :) m6tsin alguses et mu arvuti viga vms :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
EEEEEEEEEE, minuga pole seda läbi räägitud, ilmselt rapidload testib midagi reklaami vallas jälle.

 

Täpselt nii, vabandan ebameeldivuste pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu ma ise aru sain sinna pidi reklaam tulema ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mille jaoks on iga sellise asja peale vaja teemat teha?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.