Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rico. - Rico6_111@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

ma ei teagi ricot.

 

 

ja mis ongi kui kaitsen? oma mure et scammis ei anna medalit talle..

Thor - Oled ju Ehiiro.. Mine postita kelbi teemasse ka et lähed kohale ja peksad läbi, nagu need köik seal räägivad. Atm räägid taolist juttu et sul vanad söbrad aadu ja peedu elavad viimsis. Ma 100% kindel et sul pole juhilube ega autot. Ning kuuled Viimsist 1. korda. Kui töesti kohale lähed ja räägid siis "müts maha" sinuees ja arvatavasti völgnen vabanduse. Kui mitte siis oled samasugune memmekas Ehiiro nagu enamus kes räägivad et lähevad peksavad üles nemad. aa, sellest ei piisa et rääkisid et käisid ta juures, Too töestusi:)

 

E-Kusik. Sul oleks sama probleem siis sa sitt ei julgeks midagi teha kellegile, Nii et plõks kinni !

 

 

Ega ei teeksgi. Sest kui üles peksad ta saad sina trahvi kaela. Lähed politseisse ja ütled et üks rico varastas mult runescape karakteri? mendid naeravad su ennem välja ja saadavad sind sinna tagasi kus tulid..

Lähed peksad ricol näo üles - Ta läheb politseisse, teeb avalduse ja sul jama kuipalju...

Ning sa ei saa ennast millegiga öigustada:) gf


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega ei teeksgi. Sest kui üles peksad ta saad sina trahvi kaela. Lähed politseisse ja ütled et üks rico varastas mult runescape karakteri? mendid naeravad su ennem välja ja saadavad sind sinna tagasi kus tulid..

Lähed peksad ricol näo üles - Ta läheb politseisse, teeb avalduse ja sul jama kuipalju...

Ning sa ei saa ennast millegiga öigustada:) gf

Ega ta ei pea rico-le näkku lõõma..

Peksab kõhtu kuni poiss maas kükakil ja kõhib.. (jäljed ei jää eriti peale ja pole ka alust kedagi süüdistada sellepärast..)

Kui ta läheb menti, siis 50% naerdakse tema üle, et oled memmekas ja, et sellises eas saab 100% poistest korra elus peksa, ega sellepärast menti ei pea ronima..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega ta ei pea rico-le näkku lõõma..

Peksab kõhtu kuni poiss maas kükakil ja kõhib.. (jäljed ei jää eriti peale ja pole ka alust kedagi süüdistada sellepärast..)

Kui ta läheb menti, siis 50% naerdakse tema üle, et oled memmekas ja, et sellises eas saab 100% poistest korra elus peksa, ega sellepärast menti ei pea ronima..

 

no kui vaja siis läheb, köhtu lüües on väga hästi jälgi näha:)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega ta ei pea rico-le näkku lõõma..

Peksab kõhtu kuni poiss maas kükakil ja kõhib.. (jäljed ei jää eriti peale ja pole ka alust kedagi süüdistada sellepärast..)

Kui ta läheb menti, siis 50% naerdakse tema üle, et oled memmekas ja, et sellises eas saab 100% poistest korra elus peksa, ega sellepärast menti ei pea ronima..

 

Irwww...

Sain j2lle naerda:D

Saad peksa ja l2hed menti siis mendid naeravad? HAHAHA

Idioot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no kui vaja siis läheb, köhtu lüües on väga hästi jälgi näha:)

 

no aga ega ta ei lähe teda mahalõõma.. ega pool surnuks peksma..

Kui kätte saab ütleb, kus raha on? ja maksa mu bensu raha ka nüüd ära.. netis ei tasu nii julgelt üle lasta..

ja voilaa ricol kusi püksis ja roomab koju emalt raha nuruma..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Thug, feil oled, mida sa sitt siis raiskad raha selle sita mängupeale ja nüüd ulud,

omamure et raha kaotasid,

Sinusugused võllid laseksid kõik üle, kas siis käid kogu Eesti läbi ? : "Andke mu 200.- kohe tagasi, võid sõidan teil Sierraga seina maha ! "

 

Edu sulle, seda raha sa ei näe^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Thug, feil oled, mida sa sitt siis raiskad raha selle sita mängupeale ja nüüd ulud,

omamure et raha kaotasid,

Sinusugused võllid laseksid kõik üle, kas siis käid kogu Eesti läbi ? : "Andke mu 200.- kohe tagasi, võid sõidan teil Sierraga seina maha ! "

 

Edu sulle, seda raha sa ei näe^^

 

Umh.Thanks,olen failer.

To be honest,pole ma ühtegi krooni RSi peale raisanud,rohkem ikka teeninud,pluss ma pole midagi kaotanud.Ja seda ka,ma eriti ei oska autoga sõita seega - mis Sierraga? :D

 

Anyways,arvan et nimed läksid sassi?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Thug, feil oled, mida sa sitt siis raiskad raha selle sita mängupeale ja nüüd ulud,

omamure et raha kaotasid,

Sinusugused võllid laseksid kõik üle, kas siis käid kogu Eesti läbi ? : "Andke mu 200.- kohe tagasi, võid sõidan teil Sierraga seina maha ! "

 

Edu sulle, seda raha sa ei näe^^

 

+1, ega ei näegi seda, 100% nöus sinuga


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina oleks andnud 24h , sest vb läks tal Net ära vms... Aga nojah siis ..


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

käisin skypargis temaga täna, midagi scammimisest ta küll ei rääkinud igastahes :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lul, millal sa oma sierrale hääled sisse lükkad? Vb see ei töötagi:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lul, millal sa oma sierrale hääled sisse lükkad? Vb see ei töötagi:d

 

Ma lugesin sinu sitta siin teemas ja peaks mainima, et sa teed ikka päris ära kõigile ju!!!!!

 

Ise käin ka Viimsi Koolis, jooo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ta võttis kasutaja tagasi, ja ma ei kavatse seda enam tagasi võtta. byez . ( i like pussy )

 

Ära kujuta ette ahv,

 

Lul, millal sa oma sierrale hääled sisse lükkad? Vb see ei töötagi:d

 

Haha, Mida sa muretsed sellepärast türa ? Ära põe ega ma minematta ei jätta, ega see ei tähenda et ma selle kusiku pärast hakkan kohe jooksma, Nv on aega minna küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Thor on kusik nananananana

sierra tal tööle ei lähe nananannaana

üle ta saab kaaa nanannanaanananana

ricolt perse ka:)

 

 

+1

 

Haha, Mida sa muretsed sellepärast türa ? Ära põe ega ma minematta ei jätta, ega see ei tähenda et ma selle kusiku pärast hakkan kohe jooksma, Nv on aega minna küll.

 

 

sa pidid ju kohe kohale minema ja oma sierraga seina maha söitama??!

 

 

 

i got one word for you: Phailed


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.