Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: P2P Pins | SOL eest.

Soovitatud postitused

NB! Uued kasutajad kes müüvad PINe ainult Läbi rate.ee SOLide on 99% SCAMMERID! Põhjuseks on see et varikontodega ei saa isiklike andmeid teada. Kui nad müüksid Päris raha eest , siis konto kuhu kannaksite , sealt juba saate VÄGA palju infot.

lapaku kotte :)

 

nii, asume asja kallale :D

 

Seoses sellega, et mul on ühes teatud foorumis ( teisi foorumeid ei tohi promoda ) botting service, seal küsin oma tasu kõik pinnides, seega on mul neid 3 kuu jooksul suhteliselt meeletult tekkinud ( 42 ) Ja neid tuleb muudkui juurde !

 

Miks ma tahan solle ? sest ma tahan oma reidi kasutajanime ära muuta.

 

PS, ma ei kasuta mittemignit varikontot, konto täiesti õige.

 

Rate.ee :: kasutajainfo :: JojiBiomehanika

 

rate / hate / flame ;)

 

hinnaks oleks 30 SOL, võtke või jätke.

kui ostate 2 pin korraga, saate 55SOL eest

3 pin = 70 SOL

4 pin = 85 SL

5 pin = 100 SOL

 

PMige msnid !, kes huvitatud.

aa ja PS, pinnid .. andke andeks on sellised asjad mida imo ette ei anta.

olgu sul 1 tehing või 394 tehingut, see mind eriti ei kõiguta (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aa ja PS, pinnid .. andke andeks on sellised asjad mida imo ette ei anta.

olgu sul 1 tehing või 394 tehingut, see mind eriti ei kõiguta (:

 

 

Nii need asjad ei käi, sa pead vähemalt 25+ tehingule ette andma. Ning sa räägid, et neid tuleb koguaeg juurde, siis ei tähenda sulle see üks pin midagi. Vaid teisele läheb kasutaja maksma. Selline jutt ei jäta head muljet.:%


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aa ja PS, pinnid .. andke andeks on sellised asjad mida imo ette ei anta.

olgu sul 1 tehing või 394 tehingut, see mind eriti ei kõiguta (:

 

 

Nii need asjad ei käi, sa pead vähemalt 25+ tehingule ette andma. Ning sa räägid, et neid tuleb koguaeg juurde, siis ei tähenda sulle see üks pin midagi. Vaid teisele läheb kasutaja maksma. Selline jutt ei jäta head muljet.:%

 

mulje muljeks, kui sulle midagi ei sobi, siis gtfo :)

 

muidu oleks OK, aga soz, ma olen näinud, kuidas siin foorumis 100tehinguga vend laseb odavalt inimesi üle, niiet kthxbye.

ja no kuule.

 

kui sa saaks igapäev oletatavalt 10k cash, sa tahad öelda, et sul oleks pohh, kui ükspäev sinuasemel MINA selle raha saaks ?.

 

pojakene, enne mõtle, ja siis ütle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no offence,aga vaevalt,et sulle hakkab keegi ette käima.

byz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahahhaa sain retsilt naerda ikka :D:D

 

"aa ja PS, pinnid .. andke andeks on sellised asjad mida imo ette ei anta.

olgu sul 1 tehing või 394 tehingut, see mind eriti ei kõiguta (: "

 

Seleta ära palun, miks sinuarust pin ei kõlba ette andmiseks, ega raha ka pole kõige parem asi mida ette anda. Ja kes hakkaks kasutajaga millel 394 tehingut sinult ühte närust pini scammima??

 

"muidu oleks OK, aga soz, ma olen näinud, kuidas siin foorumis 100tehinguga vend laseb odavalt inimesi üle, niiet kthxbye. "

 

Kas oleks võimalik kasutajanime teada saada?

 

kthxbyenubz0r


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostaks pinni, käid ette mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pinnu ja scammib? Ei usu.

Ja ühe nimi scammeritest oli vist "highdrift", kes oli vb ka mode, ja 1 kelle nimi ei tule meelde oli mode ja lasi ka suure summa üle vms.

 

Lisa Plastikuhvo,Brain(oli vist) ja see,umh....Karli? Ei mäleta enam.

Mnjah,ise ka eriti ei usu et Pinnu scammiks :) Edu müümisega,mingi aeg võtan msnis ühendust,ostan ka siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisa Plastikuhvo,Brain(oli vist) ja see,umh....Karli? Ei mäleta enam.

Mnjah,ise ka eriti ei usu et Pinnu scammiks :) Edu müümisega,mingi aeg võtan msnis ühendust,ostan ka siis.

 

No ma samas kahtlen vägagi et mingi 394 tehinguga vend scammiks... Mulle ei ütle see "Pinnu" eriti midagi, mõned korrad olen näinud teda siin foorumis.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No ma samas kahtlen vägagi et mingi 394 tehinguga vend scammiks... Mulle ei ütle see "Pinnu" eriti midagi, mõned korrad olen näinud teda siin foorumis.

 

ma julgen öelda, et foorumi oldschoolerid teavad, ja isegi julgeks veel mainida, et ma olen siin 1 tuntumaid vanade seast.

 

 

 

võta recid maha, ja 3 pin eest, sobib ? ( sõbrale acci tarvis ) :D

 

no offence,aga vaevalt,et sulle hakkab keegi ette käima.

byz

käidi 2 aastat tagasi, käiakse nüüd ning jäädaksegi käima ;)

 

Ahjajah :D Sai jah naerda selle jutu peale, suht mõtetu, kes ikka 100 tehinguga sult 50 eeku scammiks.

Kes ikka annaks ette sellisele kui on võimalik saada inimestelt kes on müünud juba 100+ pinni. Ega see pole selline kaup.

 

Suht hea loogika..

 

loe veel mu lause läbi..

 

Ostaks pinni, käid ette mulle.

 

sulle võiks isegi tasuta anda, muzi :A

 

Pinnu ja scammib? Ei usu.

Ja ühe nimi scammeritest oli vist "highdrift", kes oli vb ka mode, ja 1 kelle nimi ei tule meelde oli mode ja lasi ka suure summa üle vms.

 

jah, see high oli see kes migni räige summa lasi üle, kui millide hinnad olid nagu meeletud .. mingi 100 ea vms ?, see nii hästi meelses, ja poiss tõukas kaa sdeda veel. kuid lõpuks vajus häbisse. :D that was naaaaijs ;d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma julgen öelda, et foorumi oldschoolerid teavad, ja isegi julgeks veel mainida, et ma olen siin 1 tuntumaid vanade seast.

 

Jeesh, :ninja:

 

Sult need pinnid ülehomme läinud kinglasti XdXd


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma julgen öelda, et foorumi oldschoolerid teavad, ja isegi julgeks veel mainida, et ma olen siin 1 tuntumaid vanade seast.

Jep, niipalju kui mina tean on ta usaldusväärne. Tal on olnud siin kasutajaid päris palju, enamus spammi eest banned Xd :ty


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuteada oled sa Sipsikule siiamaani 100.- võlgu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jep, niipalju kui mina tean on ta usaldusväärne. Tal on olnud siin kasutajaid päris palju, enamus spammi eest banned Xd :ty

spammi ? .. mitte ükski.

 

esimene acc : Raz0r banned for hacking VB database

teine acc : iDozer banned selle eest, et tegin avalikuks selle, et foorum kasutab piraat tarkvara, ning küõsivad siiski selle eest " litsentsi " raha.

siis tuli acc nimega PINNU. lootsin et jääb püsima. aga andsin sipsikule :) võlakatteks.

Minuteada oled sa Sipsikule siiamaani 100.- võlgu.

ja sina musi, mul pole halli aimugi, kes s aselline uus modeke oled ..

aga võlg on kaetud, milles mure ?

sai mu vahvli useri endale, lasi minu nime all inimesi üle jne, niiet lappa teinekord kotikesi kui ütlema hakkad midagi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.