Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miola.

Soovitatud postitused

VIP

miola , Müüja peab ennem veenduma , ega kasutaja ei saa banni ega ole kuidagi muud moodi ohustatud , seda on siin öeldud üle 100 korra .

 

Minuarust peaksid talle tagastama kas pini või selle väärtuses raha .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
(23:35) Tanel `: Ja miola.

(23:35) Tanel `: Kui kasutaja saab macro eest banni,sinu tõttu,siis oled pini sees,k?

(23:36) ' HoMM: /\

(23:36) Tanel `:

(23:36) miola: siis ma võin veel bottida wcd

(23:36) ' HoMM:

(23:36) Tanel `: Aga oled nõus?

(23:36) Tanel `: Ma mõtlen see,Nr1suguelund(acc mille ma saan )

(23:37) Tanel `: Homm,ma arvan et see acc mille sa saad,sul sellest suht pohh,kui banni saab?

(23:37) miola: aa, njh siis

(23:37) miola: teen sama acci

(23:37) miola: sulle uuesti

(23:37) miola: siis

(23:37) miola: nõus?

(23:37) ' HoMM: sobiks

(23:37) Tanel `: Mm,okei.

(23:37) Tanel `:

(23:37) Tanel `: Homm,sa tahad mõlemat acci?

(23:37) Tanel `: Või võin algelise endale jätta?

 

(23:37) ' HoMM: hm, maeitea, algelise nuubiga oleks vb isegi vinge mängida

(23:38) ' HoMM: mith scim ja mith 2h'ga pkma minna

(23:38) Tanel `:

(23:38) Tanel `: I know.

(23:38) Tanel `: Aga kui Miola acc saab banni,siis saaksin tollel wc 80 lasta teha

(23:38) Tanel `:

(23:38) miola: lol

(23:38) ' HoMM: lol

(23:38) miola: tegelt

(23:38) Tanel `: Eriti ei usu et saab,aga see selleks.

(23:38) Tanel `: Tahad siis?

(23:38) ' HoMM: ei ole mul nuubi vaja

(23:38) miola: ma ei saa kindlalt ka uskuda et see minu süü

(23:38) miola: no?teeme asja ära siis?

 

Lepingu kohaselt oli praegu lubatud 1-80 wc hoopis, mitte pinni tagastamine. Kui see kasutaja millel miola teeb nüüd 1-80 wc saab ban, siis tuleb pinni tagastamine.

 

Nii see on. :P

 

Kuidas ma selles saan veendunud olla? Kas tema riski polnud üldse mängus, kui ta teadis, et ostab bottitud acci?

 

Veendumine = ootamis mäng. xD

See ei ole ostja süü kui kasutaja mis ta ostab saab banned ~2 nädala jooksul, isegi kui ta teadis, et acc on botted.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mnjah.Miola,kõigil kes ostavad botitud kasutaja,neil on risk banni saada.Tavaliselt,kui kasutaja saab banni müüja tõttu,siis müüja tagastab pini/raha/teise kasutaja.Homm,tore et sa ka siin teemas sõna võtad :) Selles suhtes,kui ta teeb uuel accil wc 1-80 ning see saab samuti banni,siis ta ju ei tagasta pinni.Ta ise ka ütles seda(Sa tead ise seda,pluss screeniel on näha).

Miola,pinni või selle raha tahaksin.Pole mõtet aega ja energiat raisata uue kasutajaga,kui see võib banni saada. Ning isegi kui saab,siis ma ei sa aju pinni.Selles suhtes nagu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga me leepisime ju wc-s kokku. Homm tõi selle selgelt välja.

 

No,siis me olime mõlemad nii kindlad,et kasutaja ei saa banni.Aga sai,ning sellisel juhul peab müüja tagastama raha.Või pini,whatever. Tule msni...Põhimõtteliselt pole ju mõtet seda wc 80't uuesti tegema hakata,kui arvatavasti lendab uus ban(Varem bottimise eest banni saanud=tuleb kergemini ban?Idk,mingi jutt oli eile msnis). Ning siis ma ei saaks ju pinni.Selles suhtes nagu,ma ei tea mitu korda ma pean sama asja seletama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga me leepisime ju wc-s kokku. Homm tõi selle selgelt välja.

 

Tõesta ära, et ta oli nõus. Kui ära tõestad, siis sobib talle uus kasutaja ka (wc 80ga). Juhul kui ära ei tõesta, siis tagasta talle pin. Sellise jutu võid ära unustada, et kohe järgmine päev banni saab macro eest. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aitab küll :) Miola on tegelikult normaalne inimene,võttis asja kätte ja hakkas pini sebima.Reedeks/nädalavahetuseks peaks käes olema,kui mitte varem.

Teema lukku,küll ma annan manraynorile/Kristjanile teada mis asjast sai.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.