Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus moderaator Kristjan.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Loodan et sinust ei saa järjekordset warn warn ban ban, log out... log in... wan warn ban ban... ban ban tüüpi.

 

edu.

 

Minu arust olekski siia vaja kedagi sellist, nuubishid saaksid kohe kiiremini banni kah :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Minu arust olekski siia vaja kedagi sellist, nuubishid saaksid kohe kiiremini banni kah :)

 

pigem pean silmas seda et iga pisipasa eest ei ole mõtet toppida.

neile vendadele ja tuimalt ban panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vaatan , et enamus (mitte kõik), kes on moded olnud , on kuidagi seotud -sugulased , niisama semud / tuttavd jms :D. Loodan , et Kristjanist ei saa järjekordne tolgus, kes saab mode koha ja tõuseb ära, nagu oli manraynoriga ning Eo Reborniga (ehk pragune Siim vist?)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu,

 

 

ei tegelt palju önne sulle;)

 

Bumiga nõus


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma vaatan , et enamus (mitte kõik), kes on moded olnud , on kuidagi seotud -sugulased , niisama semud / tuttavd jms :D. Loodan , et Kristjanist ei saa järjekordne tolgus, kes saab mode koha ja tõuseb ära, nagu oli manraynoriga ning Eo Reborniga (ehk pragune Siim vist?)

 

Ma olen koguaeg arvanud, et Eo oli Alex ikka. Idk :D

 

Palju õnne! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma vaatan , et enamus (mitte kõik), kes on moded olnud , on kuidagi seotud -sugulased , niisama semud / tuttavd jms :D. Loodan , et Kristjanist ei saa järjekordne tolgus, kes saab mode koha ja tõuseb ära, nagu oli manraynoriga ning Eo Reborniga (ehk pragune Siim vist?)

 

Ära tõusnud? Sa tead üldse mis tunne on Scammereid Bannida , sinu Identiteeti varastatakse ja kasutatakse ära , Flame aina käib , Spammivad PM kui saavad Warni õige asja eest. Kui see sind vihaseks ei aja , siis Ole siin foorumis aasta - 2 normaalne ja saad ka modeks VB.

 

Igatahes ma pole kellegagi sugulane olnud , ma sain Modeks hea töö ja käitumise pärast.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu sulle sõbrakene.

 

ja tore et üks inimene juures et kui rikkumisi on siis teada kelle poole jälle liikuda.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mis te tülitsete nüüd!

Lihtsam oleks teema nüüd juba siis kinni panna. Enamvähem kõik on saanud oma õnnitlused ära öelda ja kes mitte see saab PM'i/profiili sõnumite kaudu.

Pole vaja vast siin PC koguda ja üksteise ütlusi lahata.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu uuel ametipostil Kristjan ! ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lmfao? Who the fuck are you? :D Esimest korda näen. :D

 

Õnne, anyways.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.