Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Postituste süsteem.

Soovitatud postitused

:D Ega praegu ka ta eriti ei ela :D Kaotada poleks midagi tegelt.

 

Praegu on suvi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milleks limiteerida lollust?

Piiramatu mõttetu ila limiteerimine jätaks paljud inimesed banaani sööma saatmata.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kurat. Te räägite, et vabateema on spämmi täis. Mis te tõesti lootsite sealt mõistliku juttu lugeda. Kui vabateemat ei oleks siis oleks teised teemad otsast lõpuni mõttetusi täis kirjutatud.

Kui loed mingit teemat ja näed spämmi, kas siis tõesti on NII KURADI raske seda reportida?

Vinguda küll kõik oskavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No vabateemas polekski siis äkki limiiti üldse?Oleks teistes teemades rahulikum. Ja kes ütles et ma vana tegija. Paneme siis selle limiidi aastaks, oled nüüd rahul?

Seda, et sa oled vana tegija ütlesid sa ise lauses "Vana tegija oleks see kes on olnud foorumi liige vähemalt pool aastat". Ja tekib küsimus kaua oled olnud liige sina? Pool aastat.

Ja ka vastus su teisele küsimusele, pole endiselt rahul. Pole vaja normaalsete kasutajate asjalikke postitusi piirata.

Jaanuse juttu pooldan ka, spammzorid ongi nii kergem banaani sööma saata.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Laiskloom räägib tarka juttu.Kes usuks,et ta ainult 15.:D

Igatahes ma olen vastu.See näitab,et mul 11 posti päevas,kuigi ma pole mingi nädal või 2 siin üle 10 postituse teinud.Saite minust rahu.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

niida metsa, miola, ise oeld spammer, ma ei spämmi üldse. totaalselt vastu.

 

 

 

Seda, et sa oled vana tegija ütlesid sa ise lauses "Vana tegija oleks see kes on olnud foorumi liige vähemalt pool aastat". Ja tekib küsimus kaua oled olnud liige sina? Pool aastat.

Ja ka vastus su teisele küsimusele, pole endiselt rahul. Pole vaja normaalsete kasutajate asjalikke postitusi piirata.

Jaanuse juttu pooldan ka, spammzorid ongi nii kergem banaani sööma saata.

 

banaani võid is süüa :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vastu, sellejaoks on moderaatorid nagu Indrek juba ütles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Näete, stalker sai ka lõpuks banni. Moderaatorid ON olemas ja idioodid SAAVAD banni.

 

End of stoory ja kas ma oleks liiga arrogant kui teema lukustamist paluksin? Sest asi on ennast nähtavasti ammendanud.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.