Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

3D ja 4D Kinod

Soovitatud postitused

Tegin siis teema 3D ja 4D kinodest, rääkige enda muljeid elamustest.

 

Ise olen käind kordi Tallinnas 3D-d vaatamas, nüüd viimane film oli Ice Age 3, mis minumeelest sakkis 3D-s :h:

Kuna, pilt läheb prillidega tumedaks, need liiguvad ja mis sada imet veel :D

 

4D käisin esimest korda vaatamas, Tartus, väga hea, kuid seal rikub elamuse väiksed lapsed, kui toolid liiguvad siis nad kisavad :S.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4D, olen 2 korda käind Tartus vaatamas. :D

Oot, mis vahe sel 3D ja Tavalisel kinol on? :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3D 1 korra

4D 2 korda

4D väga lahe, aga sitaks vähe kestab :(


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3D olen käinud tallinas viimati ice Age 3

Tartus olen 2 Korda 4D Ka käinud vaatamas minu arvates ka liiga lyhikesed filmid.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin ka täna 4D-s ära. Klassikalise "Vana kaevanduse saladused" valisin. Mis te olete käinud vaatamas ja muljed? Just need nagu flimid.

 

Kaevandused ikka vinge. Vaba langus sitaks mõnus+ need nahk hiired olid vinged ja see ka kui vette paneb see vagun siis vett pritsis.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

4D nähtud Tartus, üli äge ainult et see kestis mingi 1 minut v?:D

3D käisin Jääaeg 3 vaatamas, no ei meeldinud. Effekte oli, aga vähe. Siis pilt oli tume, uni tuli peale vahepeal... :D Et jah..


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
4D nähtud Tartus, üli äge ainult et see kestis mingi 1 minut v?:D

3D käisin Jääaeg 3 vaatamas, no ei meeldinud. Effekte oli, aga vähe. Siis pilt oli tume, uni tuli peale vahepeal... :D Et jah..

5 minutit on Tartus 4D kinos ühe seanssi pikkus.

 

Ise Tartu 4D kinos käinud. Vahel muutub asi suhteliselt reaalseks, kuis ka palju ebareaalset:P Üldmulje hea. 5 minutit ainult jube lühike aeg, algab ja kohe nagu olekski läbi:D Vähemalt 15 minutit võiks seal loksuda järjest.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muljed Tallinnast 3D kinost olid suht lahjad. Ootasin ikka kõvasti rohkem välja liikuvaid efekte. Palav oli, prillid ei olnud kõige mugavamad + see Cola maitses nagu solk:D

 

Tartus 4D filmid liiga lühikesed see on ainuke - prillid võiks veidi mugavamad olla. See Jäärada oli ka päris pull, lasti lund kaela:D suht fun. 2011 või kuna see Haha keskus valmib kesklinna. Sinna tehakse Täis 4D suur saal. See lõunakas ongi proovi värk inimestele.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nad võiks mõne uue filmi teha, need on kõik nii ära vaadatud. Pikemat filmi tahaksin näha. Need alla 5 min klipid jäävad igavaks + tahaks ikka mingeid lahedaid efekte:D

 

 

Nad võiks teha filmi kus kirjutavad ka, et ntx tulla ujumisriietega või, et panna tava riided või midagi. Siis tuleks mingi kanuuga kosest alla sõit:D või midagi laev läheb ümber või sukeldud:D ja siis lastakse terve tonn vett kaela:D:D:D see oleks juba effekt:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D see oleks päris kiles:D kui tonn vahtu lendaks kaela. Kuigi filmil peaks iva juures olema:D et lastaks tonn vahtu:D:D:D.. Näitab kuidas õlle auto sõidab ja tõmbab crashi:D terve õlle laadung lendab laiali ja vahtu pritsib:D:D

468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Xd

Olen 4dkinos 2 korda käinud, tõesti on nad lühikesed.

Muidu mu klassivenna isa on selle teinud:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma räägin klassivennaga:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin ka täna 4D-s ära. Klassikalise "Vana kaevanduse saladused" valisin. Mis te olete käinud vaatamas ja muljed? Just need nagu flimid.

 

Kaevandused ikka vinge. Vaba langus sitaks mõnus+ need nahk hiired olid vinged ja see ka kui vette paneb see vagun siis vett pritsis.

 

Selle jutu peale tahaks isegi ära käia seal.

Ise pole üheski välja toodus käinud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.