Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

KÜsimus Rs Raha MÜÜjatele?

Soovitatud postitused

Tegelikult on lihtsalt niimodi, et kui isegi t6staksime hindu siis leiduks ikkagi yks inimene kellel on suur kogus mille ja kes tahab neist kiiremini lahti saada...ja ta lihtsalt langetab hinda. ja siis j2lle keegi tahab, et temalt ostetakse ja langetab veel rohkem :D nagu k6ik hinnad langevad langeksid ka need...aga muidu ma m2letan kui oli ikka 100kr mill..minu arust on nii, et mida k6rgemad hinnad seda parem..( kuigi ise hetkel ei ole myya )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise pooldan, et hinnad lähevad kallimaks .

Tõesti on naeruväärne, et hinnad on nii odavad .

Näiteks võiks jäädagi hinnad nii: Usaldusväärsed müüvad 50 each

Ja siis need 0 tehinguga müüvad 45 each.

Siis oleksid hinnad enam vähema paigas, muidu tõesti paari aasta pärast on 10 each millid .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hindasi tõstetakse sellepärast ,et aina kergem on raha teenida

 

ma mäletan et ma ostsin klassikus 75 krooni eest santa hati (mis maksis 250k ) suht naeruväärne ju ? ,aga seal oli väga raske raha teha polnud rc-d stakereid suht vähe ...

 

hetkel teed selle air runniga vms rc 91 1m tunnis minuarust 35-40 oleks norm hind ,sest raha on nii kerge teenida (rc,stakemine,drops...)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

balrgo sorri aga se on täis arulagedus , kui siin foorumis kõik müüjad tõstaksid hinda , arvad ,et neid foorume/inimesi on vähe kus müüakse mille 30-40 ea ?. Kogu se kommuun mille admin ja teised mod-id on saavutanud kukus silmaganähtavalt NULLI. Tänan.

 

Eraser.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.