Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

NiisamaKoer Main

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

13 olen aga no sa ei pea uskuma kui sa arvad nii siis võid selle ju endaarvamuseks jätta sa arvad et oled maailma pea et oled kõige kiirem inimene? siis sa eksid ja muideks mees on tehtud mul märtsis nii et , kui sina said str 99 arvad et mitte keegi ei tohi nüüd str 99 saada ? siis sa poiss ikka väga rängalt eksid !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ailar pole elusees mänginudki kasutajaga millel str 99 - ta on veel lapsikum kui sina :).

Anyway, kasutaja on sul superilus, mina soovitaks ta jätta f2p, selle kasutaja eest saaksid head raha ;).

Anyway, edu.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ou vana sa oled ?

1p. BOTTED

Arvestades su praegust kiirust ei usu ma elusees et sa f2p tegid str 99.

 

Ja kui ongi boted? Ma loodangi, et on boted, kuna aega raisata klikkimise peale...lapsik ja mõttetu ajaraisk. Kui bottisid ja banni pole saanud, oled kõige kõvem botter siin foorumis ja üldse Eestis, kuna f2p pole minu arust keegi sellist acci bottinud :) Ma ise sain att 70, str 80 ja def 60 pealt juba banni... Väga ilus kasutaja, ära tee sellistest Ailari sugustest välja, nad on lihtsalt kadedad ja väikesed jne. Saad aru küll. Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ausalt ma ei ole seda meest bottinud et enivei , pikka friikimist siis sellised asjad sain

fm72.bmp

FM73.bmp

nüüd tuleb jõhker paus ei jaksa enam ja lähen õue ;) ILUSAT SUVE :)

 

tegin firemakinkut =)

 

Ailar pole elusees mänginudki kasutajaga millel str 99 - ta on veel lapsikum kui sina :).

Anyway, kasutaja on sul superilus, mina soovitaks ta jätta f2p, selle kasutaja eest saaksid head raha ;).

Anyway, edu.

 

Ei , Ei tulevikus läheb see mees p2p augusti algul igastähes tahaks teha :) siis täpselt septembri algusei siis saab p2p otsa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline flezzN

on ikka aga ma pakun et täna vist arengut ei tule , sest ma randa ujuma aga loota võib ikka mingit 2-hte pilti aga ei usu vist ;) suvi on ultra soe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah range on massiivne :) aga ma pakun et täna erilisi pilte vist ei tule kuna ma randa suvitam ja ujuma ja teine kõik siin vahvlis iga teine kasutaja kasutage suve minge randa ujuma :) ärge nolage =) aga ma arvan et täna mõned pildid vist tulevad !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Notere , kallid foorumlased sain siis koju , ujumas oli soe käija lained olid maksimumid ausalt öeldes lihtsalt hiiglased ja muidugi arvatavasti istusingi suht vees :D ja kui välja tulime sõpradega tegime seal mingeid trikke särke värke . Hiljem ronisime jälle vette siis olime sügaval sõbrad l2ksid ees minema siis tulid sellised lained , et jäid nendest lihtsalt ilma ja kui välja olime tulnud hakkasime kodupoole tulema ja nii kui padukat tuli siis , koju arvutisse :D okei , ei hakka pikalt kirjutama siia aga noh ühesõnaga oli hea , mõnus olla sain siis selle kah ära

fm74.bmp

 

hhe tahtsin funnida veits

fm75.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tänan , aga see veel kasvab präegu teen logisid ära siis hakkab range kasvama :)

 

Nonii , räägitakse igalpool et kui mining 85 saad siis rikas poiss valmis noh per trrip 300k pole paha ju , nii siis teate nüüd mille poole ma hakkan minema siis soovitage kus kõige kiirem xp ja mille peal hetkel teen mining guildis

minning62.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kena, 10p

 

w00t, 900 post!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.