Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu Tööd.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Võtab keeletuks, eks ta nii ole. Ainuke idioot oled sina. Sina ja sinu argumendid, see ole mingi näitaja. Ikka oskan

 

Kus mina enam mäletan, oleks varem võinud küsida. Eks sul endal omad kogemused või mis? Kahjuks pean suure kurvastusega teatama aga minu aju areneb, tahad sa seda või mitte. Just hiljuti ostsin pea massaažööri. See tõhustavat aju tööd. Mina ei tee ennast lolliks, aga sina küll.

 

Ojaa, ei tea kuid pean sulle kahetsusega teatama, et mina ega mu ükski sõber ei ole madalalaubaline. Aga eks sa ise oled kui sa sellest nii palju räägid, omad kogemused ja nii ma arvan.

 

Ära quote mu poste :ty


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan et sinu ja Hagari tööi pole mõtet võrreldagi, kuna tema on sinust pikka puuga ees.

Imageshack - skateboarder.png

Ja tõsiselt vana sa oled , lõpeta enda lapsik jutt ära " ostsin pea massaažööri"

Mees see ei ole normaalne jutt..

Võta oma julgus kokku ja räägi välja kas sa oled ripper või anna stocki.

Ja see, et sa vaidled meile vastu et teemat "põnevana " hoida siis see on vale teema see on kunsti teema....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võtab keeletuks, eks ta nii ole. Ainuke idioot oled sina. Sina ja sinu argumendid, see ole mingi näitaja. Ikka oskan

 

Kus mina enam mäletan, oleks varem võinud küsida. Eks sul endal omad kogemused või mis? Kahjuks pean suure kurvastusega teatama aga minu aju areneb, tahad sa seda või mitte. Just hiljuti ostsin pea massaažööri. See tõhustavat aju tööd. Mina ei tee ennast lolliks, aga sina küll.

 

Ojaa, ei tea kuid pean sulle kahetsusega teatama, et mina ega mu ükski sõber ei ole madalalaubaline. Aga eks sa ise oled kui sa sellest nii palju räägid, omad kogemused ja nii ma arvan.

 

Ära quote mu poste :ty

 

Lõpuks ometi vähegi arukam post, kus pole mingeid labaseid reidi kõnekäände ega tobedaid väiteid. Idioodiks kutsun sind ikka, ainult sellepärast et sa veidral kombel üritad ikka veel mind omada alusetuid "ise oled" postitusi tehes, ise kohe üldse mitte aru saades et minu postituste mõte polnud mitte sind idioodiks sõimata vaid originaalpilti näha, mis vahet kas see oli render või stock.

 

Normaalne, et sa proovid vähemalt natukenegi targem välja näha ja alustad lauseid asjasse mitte puutuvate, veidike isegi imelike väljenditega nagu "pean sulle kurvastusega teatama" ja "pean sulle kahetsusega teatama," nagu paljud teised kes proovivad vist lahedalt ning akadeemiliselt kõlada. Vähemalt arenesid edasi "ema sul on" etapist. Kasuta hoolega enda "massaažööri" edasi, võib-olla arened isegi nii kaugele et suudad tajuda misasi on argument ning kuidas sellele vastata end mitte lolliks tehes.

 

Mind siiski huvitab, et kas sa tõesti nagu ei oska midagi vastu öelda või lihtsalt mängid lolli? See "mina ei tee end lolliks, sina küll" koht oli täiesti naeruväärne. Kogu selle aja olen mina toonud legitimaalseid põhjendusi ning küsinud valiidseid küsimusi ja sina vastanud sellele kõigele nagu väike laps või asja mitte tajuv puberteedik ning siis sa ütled, et mina teen ennast lolliks?

 

Asja üle järgi mõeldes, võib sul isegi õigus olla. Nii lolli inimesega nagu sina vaielda on tõesti mõttetu. Proovi veel lollile selgeks teha, et ta loll on. Kuidagi kohe ei õnnestu, see on nagu kusemine merre mis on kust täis. Mõtet lihtsalt pole, iga sinu uue posti lollus võttis mind jah, keeletuks täiesti.

 

Ühesõnaga siis vahet pole, proovi enda puudest üle saada kuidagi. Ma ei viitsi enam vaielda. Kirjuta nüüd midagi lolli jälle vastu, ma usun et saad praegu selle ma-omasin-sind-ära rahulduse järjekordse arulageda postiga. Siiski võin olla üsna kindel, et paari, võib-olla viie, aasta pärast seda teemat vaadates saad sa aru kui loll sa olid ning tunned kindlasti häbi. Muidugi on see vähetõenäoline et see just nii juhtub, ma tean.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@ Che

20-st ainult 8 ütleks üsna head, mis ajast arengut mõõdetakse puudega?

 

Ok.

Seda jah, see on eesti keel.

Ema sul võibolla ripper aga mina küll ei ole. Ei anna!

Ka sõnad on kunst.

 

@ Hagar

 

Vahe vahel on ka vahe, oled äkki kuulnud. Järgmine kord räägi otse mitte ära keeruta teemast mööda. Võtangi kohe oma "massaažööri" välja :D ja loodan et tuleb kasuks.

Kuidas siis teistit, arvad et mina teen ennast veel lollimaks kui ma juba olen? See oleks juba kahetsusväärne.

Eks ta nii ole. Sa pole ainuke.

Nii kahetsusväärne kui see ka pole, aga ma olen üsna kindel, et viie aastaga või muutuda nii mõndagi.

 

Ole hea ja ära quote mu poste :ty


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raskelt naljakas on näha inimesi mõlisemas asjast mida nad ei jaga.

See mida ta tegi, polnud stock. Tehke mõiste stock endale ennem selgeks palun.

 

Stock photography is the supply of photographs licensed for specific uses. It is used to fulfill the needs of creative assignments instead of hiring a photographer. Today, stock images can be presented in searchable online databases. They can be purchased and delivered online. Often, they are produced in studios using a wide variety of models posing as professionals, stereotypes, expressing stereotypical emotions and gesticulations or involving pets.

Stock photography - Wikipedia, the free encyclopedia


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Raskelt naljakas on näha inimesi mõlisemas asjast mida nad ei jaga.

See mida ta tegi, polnud stock. Tehke mõiste stock endale ennem selgeks palun.

 

Stock photography is the supply of photographs licensed for specific uses. It is used to fulfill the needs of creative assignments instead of hiring a photographer. Today, stock images can be presented in searchable online databases. They can be purchased and delivered online. Often, they are produced in studios using a wide variety of models posing as professionals, stereotypes, expressing stereotypical emotions and gesticulations or involving pets.

Stock photography - Wikipedia, the free encyclopedia

 

Oled sa taun?Kust meie pidime teadma kas ta kasutas stocki või renderit?Ja me ei saagi teada kui ta neid meile ei näita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Imo - stock full pilt, render ainult focal. Ja uus signa liiga suur ei ole? Mingi mull juustes ei meeldi.

 

Räägime ikka üldiste nimetuste mitte sinu arvamuse järgi.

Sai lähe poodi ja ei hakka suva nimega asju ostma.

Ntx vorsti asemel ütled mingi sai.

 

@Sunday, see nähu ju, et joonistatud. See polnud stock, isegi kui ta kasutas üldist pilti, pole see stock. Taust on joonistatud ju.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Freedom is what we have been fighting for, freedom is all we need.

200e2k7.jpg

Focal, depth ja lightning kõik olemas. Stocki ei hakka panema, kuna alustasin otsast peale. Psd faili ka saatma ei hakka, kuna liiga palju layereid, millest tingituna failisuurus liiga mahukas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.