Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas täna failisid?

Soovitatud postitused

Dice pc? :D:D

Igastahes ise olen hetkel väääääääga pahane enda peale, sest värvimine mulle vist ei sobi vms...

Astusin värvi sisse tossuga, hakkasin tossu puhastama ja kõmm värvipott ümber :S:S:S:S:S

Üüüüber fail, suht jama tuju on ka hetkel :S.

 

Astusin vist vasaku jalga voodist :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Matu , sa ööbik tammelinnast v ?:D:D:D

Sa oled see killer vend kes pidi meid veerikul ära tapma tegid kõne ja tulid mendid :D:D:D

Mäletad mis ütlesid ka v? ÄRGE RISKIGE OMA NOORTE ELUDEGA!!!HAHAHAHAHAHHAHA

 

E// failsin nii ,et magasin 3ni :S

 

netihreo oled nüüd V?


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Failisin et järje kordselt lendasin parkouri tehes katuselt selg ees alla:S

Fail Õhtuks kindlasti veel:S


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole ,aga hale temast ikkagi.Kutt ise 19a ja tuleb teemat 15a ajama ja siis kutsub mendid :D ja räägib et ära riski oma eluga , cammon ise oli nii paanikas seal.

 

 

 

Mis kuradima paanikat sa siin ajad? see kuradima kukk indrek või kes iganes ta teil seal oli.. too oli ainuke kellega mul seal midagi kiskuda oli. Kukk on ise mingi 15-17 a ja arvab, et on nii kõva vend. Lihtsalt mingi austus võiks vanemate inimeste vastu olla. Ja sa siin ära läkuta midagi.

 

 

Päev lõppes siiski hästi sain oma toyo korda tagasi:D nookur oli lahti tulnud mootori küljest:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain herilaselt nõelata ! :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradima paanikat sa siin ajad? see kuradima kukk indrek või kes iganes ta teil seal oli.. too oli ainuke kellega mul seal midagi kiskuda oli. Kukk on ise mingi 15-17 a ja arvab, et on nii kõva vend. Lihtsalt mingi austus võiks vanemate inimeste vastu olla. Ja sa siin ära läkuta midagi.

 

Ei mäleta ma mingit teemat sinuga.. ei tea mida sul seal kiskuda oli aga jah, sven kysis sinult rahulikult, et ajage tiim kokku ja teeme jalkat. Sa olid kohe:

Kuule mida sa mölised siin ? :D sven vaatas ka wtf sul viga hakkas.. Ja siis sa lubasid ühe kõne teha, et me kõik jookseme, kahjuks su mundrites sõbrad ei teind midagi.

Ära palun aja mingit teksti, et ma olin ainuke, ma hakkan vaikselt kartma muidu.. wtf ma ei saa üle, eriline vend oled lihtsalt, ära vabanda minuga kiskumisest... meil pole mingit fucking teemat olnudki...

Viruta edasi mees

 

Failisin quotemisega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Panin varahommikul, kui kuked veel laudas kiresid, traktori pöördesse ja lendasin 20ga Põllale. Aga panin seal traktoriga käna.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kuradima paanikat sa siin ajad? see kuradima kukk indrek või kes iganes ta teil seal oli.. too oli ainuke kellega mul seal midagi kiskuda oli. Kukk on ise mingi 15-17 a ja arvab, et on nii kõva vend. Lihtsalt mingi austus võiks vanemate inimeste vastu olla. Ja sa siin ära läkuta midagi.

 

Ei mäleta ma mingit teemat sinuga.. ei tea mida sul seal kiskuda oli aga jah, sven kysis sinult rahulikult, et ajage tiim kokku ja teeme jalkat. Sa olid kohe:

Kuule mida sa mölised siin ? :D sven vaatas ka wtf sul viga hakkas.. Ja siis sa lubasid ühe kõne teha, et me kõik jookseme, kahjuks su mundrites sõbrad ei teind midagi.

Ära palun aja mingit teksti, et ma olin ainuke, ma hakkan vaikselt kartma muidu.. wtf ma ei saa üle, eriline vend oled lihtsalt, ära vabanda minuga kiskumisest... meil pole mingit fucking teemat olnudki...

Viruta edasi mees

 

Failisin quotemisega

 

 

Teema oli selles, et sa jõid seal oma õlut ( mis mind ei häirinud ) aga sa hakkasid lampi mu palli kuhugi võpsikusse lööma ja siis umbes mine ise järele ja siis olid ilge fa fa vend seal.... sihukest asi umbes et oled ilge äss oma sõprade ees.... ise tõmblesid.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovisin siis saltot (vist kirjutatakse nii?!) teha batuudil (??:D). tegin siis essat korda jälle üle pika aja ära.(varem olin mingi 3 a tagasi teinud) .olin sitaks happy..proovin uuesti. põlvega nina veriseks. suht sad..siiamaani valus :S


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Panin digikale juhtme taha et pildie arvutisse laksida, aga arvuti ei võta digikat omaks.

 

Epic Fail.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin rattaga sõitmas ja siis vaatasin üle vasaku õla. Sõitsin ilma käteta ja siis hakkasin mingit moodi paremale kalduma. Jätkasin vaatamist üle vasaku õla ja siis hakkasin parema käega lenksust kinni võtma, kuid käega sihtisin viltu. Väheke ehmusin, kuid õnneks joppas. Oleks peaaegu pikali käinud suure hoo pealt. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Unustasin õhtul MP3 laadima panna, nüüd ilma muusikata tööle. :((


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõusin väga väga vara:S


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin rattaga sõitmas ja siis vaatasin üle vasaku õla. Sõitsin ilma käteta ja siis hakkasin mingit moodi paremale kalduma. Jätkasin vaatamist üle vasaku õla ja siis hakkasin parema käega lenksust kinni võtma, kuid käega sihtisin viltu. Väheke ehmusin, kuid õnneks joppas. Oleks peaaegu pikali käinud suure hoo pealt. :D

 

irw:D

endal ka ratta olnud selline kogemus suhteliselt, aga too lõppes valusalt.

sõitsin siis mäest alla sõbra poole, sõin samalajal õuna..ühe käega sõin õuna, teisega hoidsin esipidurist

siis ratas kaldus nats kõrvale ja hakkas kraavi sõitma, aga õnneks jõudsin enne pidurit vajutada,ise lendasin suht peakat :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järgmist intsidenti ma ei räägi tänasest aga oli mõned päevad tagasi, võis isegi olla nädal tagasi. Niisiis, käisin ujumas ja pärast ujumist läksin koju dušši alla. Dušši all pesin ikka ennast puhtas, kaasaarvatud jalad. Liikusin oma tuppa ja tundsin, et astusin mingi kuradi vedela sooja asja sisse. Vaatasin allapoole ja seal ta oligi. Kassi okse... Just olin oma jalad puhtaks pesnud ja kassi ropi sisse astunud. Ei ole võimalik. Vot see ajas närvi. Kass magas rahulikult akna laua peal. Siis liikusin teist korda dušši alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.