Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ Priidukas ~ PÄEVIK/DIARY:::ROAD TO MAXXED

Soovitatud postitused

~~~Priidukas DIARY~~~

 

 

Alustasin selle accoundiga mängimist ligi 4-5a tagasi kuid otsustasin vahepeal quitida ja account mädanes niisama.

Aasta tagasi , kui account oli cb90 [NOOB overall 1200ga] mõtlesin jälle mängima hakkata ning accounti üles treenima.

 

Esimene , minuarust üks kõige lihtsamatest ja kiirematest skillidest , Ranged.

Mille treenisin 99 umbes 2 kuuga. [95-99] chinnidega. 090322173015.png

LIHTNE KA SELLEPÄRAST KUNA PK-n RANGEGA TIHTI

Veel mõned pildid Pk-misest =] ilma selleta rs-i ei mängikski ja nagu näha siis ega mul väga kõrgeid skill statse polegi.

090329201505.png

090425232033.png090426210138.png

090426212408.png

Hiljem arendasin str 99 ja hp 99 poole [POLE VEEL SINNA JÕUDNUD , PEAKSIN MÕLEMAD ÜHEL AJAL SAAMA NING KÕIK OLETE KUTSUTUD PEOLE :] 17. Juuli 2009. Priidukas cc , 99hp/99str party.

Tegin hiljuti ära ka Lunar Diplomacy ja Dream Mentori Venegance-i jaoks.

http://img17.imageshack.us/i/090624171439.png/

Käin tihti ka GWD-s kui ka barrowsis 090626025511.png090630001334.png090630150838.png Mõtlesin hiljuti et raiskaks 80M ruunide peale ja teeks mage ka 99 , alchida eriti ei viitsi , raiskasin esimesed 4M ruunide peale ja tundus üsna mõtetu. Siiski teen ainult 99 str ja 99hp samal ajal. 090705141810.png&via=mupload Kavatsen peale 99 str ja hp , teha ka Magic , att , def ja pray 99. :] muidu bh-n ja Pk-n igapäev , ning oman ka enda P2P pk tiimi [Team Unseen] Reqs: Cb 107+f2p ;Magic85+ vähemalt.

Pk-me singles/ahrim.Pank võiks olla 20m+ single pk jaoks. Pk-me ka Multy , see üsna welfare. Igatahes ;] on pk-lusti tuju joini Priidukas cc.

Muide! Vaadake ka mu youtube accounti ja mu videoid :] praegu töötan PVP vid 1 kallal.YouTube - Tb4you's Channel

PVP INTRO VID 1: YouTube - Priidukas PVP/BH intro video # ~Team Unseen~

Lisan varsti youtube-i ka enda panga video , üritan 400m+ saada [Hetkel 340m kuskil](H):-):wink:

 

Sorry piltide pärast :[ et klikkima peate. IMG jamab :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lisa stats ja bank


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ImageShack on täiesti normaalne , kuid lihtsalt ei osata pilte panna , sa copyd selle pildiaadressi , siis pead ühed asjad maha tõmbama et jääks ainult -- ja siis tulebi .

 

Aga Kasutaja ilus !

7p


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole mõtet panga pilti hetkel teha , lihtsalt 220M cash + ags pangas. olen f2p praegu , Tegin täna tehingu manraynoriga et p2p saada :] 5 päeva pärast teen parem video.

 

 

Ei usu sind:D

tee pangapilt, siis usume köik

 

edu 4p kui pank tõesti 300m siis saad 9p


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Story on kena, olen wildys ka miljon korda näinud sind^^

Imageshack koha pealt niipalju, et see on hea asi minu arvates, tuleb peale uploadimist lihtsalt õige lahter copy-da, midagi keerulist seal pole, soovitan:)

 

Sa ta panka oled ka miljon korda näinud^^?

 

PANE PANGA PILT! ma ei usu muidu et sul pank 300m:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.