Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Mina vaidleks sulle vastu!

Kas sul on tõestust et ta ei ole yle 1 kuu kellegi tagant varastanud? (loomulikult ei õigusta see tema varasemaid tegusi, mille eest väärib ta SAMUTI karistust)

 

Keegi kirjutas enne et Jagex on keelanud raha müümise ja sellega seonduva siis meie foorumis on kleepuv teema selle kohta mida ütleb seadus sellisele "reeglile". link siis järgnev: Forte > : Runescape keskkonnas toimunud rööv sai karistuse

 

Samuti sinu väide et "Oma viga et lollid olid jne" see on ka täiesti väär ja ebainteligentse inimese jutt. Keegi kas siin või oli see ******is kirjutas sellest.

Kuna see lause oli hea siis ma tsiteeriks selle uuesti: Need kes tavaliselt ette käivad, teevad seda oma vanemate rahaga ja tõenäoliselt puudub oskus aru saada mis tähendab rahaväärtus ja mis on selle teenimine? Just nende inimeste eest me siin seisamegi. Samuti sinu ässitamine mine tee 1 v 1, tekitab minus küsimuse kas sa ikka oled sama vana kui sa siin foorumis oled maininud? Iga vähegi mõistusega inimene realiseerib et me ei ela venemaal vaid Eestis, (olgu ma ei ela aga räägime siis foorumikaaslastest) ja meil on täiesti toimib õigussüsteem. St et me usume ja tahame et see inimene saaks karistatud kohtu poolt. Sa küsid miks? Vaata kui talle anda tappa/nuga vms siis see on ühekordne karistus. Aga kui ta mõistab süüdi kohus ja pettuse eest siis on tal see plekk küljes terve elu. Mina kui tulevane ettevõtja, palgates tööle inimese kontrolliks alati inimese tausta ja kui sealt tuleks välja et on pettuste eest karistatud, siis ma ei võtaks jutulegi teda enam. Samuti ma tahaks väga näha kuidas ta oma vanematele selle loo ära räägib.. Jne. Ma loodan et sellel teemal ei ole siin enam vaja vaielda. Ja tõesti kes petta on selle isiku käest saanud, pange pead kokku korjake kõik tõendid kokku ja minge. Kui seal ikka üle 5-6 inimese kinnitab sama juttu siis ma tahaks küll näha seda Politseid kes ütleb et me ei uuri sellist asja. Summad on suured ju..

 

Respect ühele inimesel kes saab aru millestgi siin foorumis. Ning lisab et 1v1 davai , ise sa võibolla alahindad inimese võimeid ja kohtusüsteemi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis siis senimaani saanud on?

Viisid avalduse sisse tema väärtegude kohta?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis siis senimaani saanud on?

Viisid avalduse sisse tema väärtegude kohta?

 

Ma viisin juba ammu , vist umbes kuu aega tagasi. Minule pole mingit vastust tulnud ja ausaltöeldes pole viitsinud küsima ka minna. IRL liiga tihe viimasel ajal.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma viisin juba ammu , vist umbes kuu aega tagasi. Minule pole mingit vastust tulnud ja ausaltöeldes pole viitsinud küsima ka minna. IRL liiga tihe viimasel ajal.

 

Pole küll kursis, aga helistades pole võimalik informatsiooni saada?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kas sa oled mingi lohvvv ?

kui tahad teda karistada siis mine karista teda 1 on 1

kui keegi vaidleb vastu siis pange Proofi ? nüüd hakake mind sõimama et kaitsen teda , lihtsalt närvi ajab teie ajuvaba jutt ..

 

Irw...:hi:

 

Kui sulle ei meeldi see nn "ajuvaba jutt", siis keegi ei käse seda teemat sul üldse vaadata.

Tegelikult, kui aus olla, siis usu mind, et foorum oleks 10 korda parem, kui siin kasvõi 1 sinusugune vähem oleks.

Ma ei tea kellele sa siin ennast näidata tahad.

 

kui sa veel aru pole saanud siis ta pole scamminud enam kedagi üle 1 kuu

 

Normaalne inimene ei scammi teisi.Ma ei saa aru mis sa selle lausega praegu öelda tahtsid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Chris Kelp sõidab enda rolluga teist üle ! Ja siis olete paigas !

 

Ma kusen ta rolleri peale, scammis mu väikest sugulast .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hoiatan! võibolla vale teema aga sama punt!

Kent Liivaste kasutab ka msni: Shadowv_jr@Hotmail.com !!!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kent Liivaste arvele hakkab ikka liikuma.

Kui ma seda proofi nägin koos selle msniga siis oli antud Kent Liivaste konto nr.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas see operatsioon on teil mõõdunud?


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jutu järgi tundub et nad andsid pollarisse küll, aga faild.

 

Loodan et ikka midagi tehakse , aga eks aeg näitab ..


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hanno Jahisoo arvele ei maksa kah midagi kanda, arvatavasti üks nendest võru scammeritest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
fakk yu kutid manray sa lihtsalt ei julge midagi teha ja kust te võttate et see chris ytles kui chris oli ära reisil mida tee selle chris kallale ajate homod

haha scämmeri kaitsja


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.