Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Operatsioon : Karistus Chris Kelpile.

Soovitatud postitused

Las proovivad. Ma isiklikult bannin 24h-ks inimese kes ütleb mulle et ma vähemalt ei PROOVINUD teha midagi.

 

vittugi sa käisid mendis , annan su ise menti siin isikuandmete avaldamise eest + mendi mängimise eest , oled kõva detektiiv siin jah ? tule võrru peksan sul rotil hambad kurku türa mine aja oma avalduse juttu mujale , sa sitt ei julge mentti minnagi , sa ei tule oma toauksestgi välja elad emakulul , situd mängid rs ja magad , muud sa ei tee , võta suhu kid , mul pohhuj et sa 18 , türa paugu saad oled siruli kuradi jebaala , mingid kõvad netihiirod ka siin lubavad autodega võrru tulla no davaj jebaala kari türa kus te rotid olete nüüd kõik mis sa arvad et siin te räägite et ma nüüd mingi netihiiro jah , türa hui olengi tahad tõestan oma sõnu saame faceTOface kokku türa peksan su ära kah rotipoeg nahhuj , kõva mees oled et valetad siin et tegid avalduse ime kara ütlen sulle , käisin mendis uurija juures(oli tegemist seal) ja küsisin juhuslikult kas chris kelp'i kohta avaldust on tehtud kuskil maakonna politseis , vastus tuli muidugi ei kuigi sain vastuse päev hiljem , VSO , KOKKUVÕTTES ; SA EI TEINUD SEDA AVALDUST ROTIPOEGMANTARAY , MA NIKUN SU EMA SU ÕDE MAITEA SU KOERA SINULE ANNAN SUHU JOBI LASEN SILMA ET SA VITT ENAM RUNET EI MÄNGIKS JA SIIN FOORUMIS WANNABE KÕVAT MEEST EI MÄNGIKS , MINE TÖÖLE TAUN TÜRA TEENI AUSALT RAHA MITTE SIIN LASEN FAKEWEBCAM'IGA RSBOTS.NET AUTHE ÜLE , KYLE UURIB PRAEGU SEDA ASJA ET SIIN VAHVLIS MÜÜAKSE FAKING AUTOPRO SCRIPTE , KUIGI EI VÕIKS MÜÜA , KIRJUTASIN TA VAATAS soul TEEMAT JA SINU TEEMAT JA TA LUBAS HILJEMALT 1 KUU JOOKSUL NEED AUTHID DISABLED TEHA , GOOD FIGHT NIGGER , SELLEEEST SAADGI SINA SIIT BANNED , ARVAN ET SÜÜDISTUSI TULEB SULLE SITAKS , ARVAN ET SIND TULEB PAREM VARSTI MENTI ANDA , NUSSID ISE NÄKKU , OMA VITSAD PEKSAVAD MANTARAYNOR VÕI HUITEAB MIS KALA SA OLED NAHHUJ LIIGA PALJU RSI TEEB SULLE PAHA KIDDO , NIHHUJA MA VÕIN SIIA SITAKS VEEL KIRJUTADA SEE ON LIHTSALT NALJAKAS MILLINE SA OLED IRL SAOLED KA NAGU MINGI LUUSER , JA AITAH ÜHELE INIMESELE KELLELT MA SAIN SINUST PILDI :) VÄGA LUUSERI MOODI VENNIKE OLED , MA ARVAN ET MIND NÄEKSID HAKKAKSID SÕNADE PEALE JUBA NUTMA , DAM I LIKE CAPS LOCK , FUCK IT NIGGER , OOTAN JUBA SEDA FUNNY DAY'D KUNA SA BANNED SIIT FOORUMIS SAAD MEGA MÕNUS , SIIS FOORUM TAASTUB ENAMVÄHEM NORMAALSEMAKS ILMA SINUTA OLI KUNAGI SIIN IKKA POOLE VAIKSEM , TGLT EI TOHIKS SA ISE MODERAATORGI OLLA KUNA SA OLED ISE KA VANA SCAMMER RÄÄGI INIMESTELE KEDA SA SIIT FOORUMIST JA RS24.EE'ST OLED ÜLE LASKNUD , PALJU SEE SUMMA OLI ? 2500-3000 EEK NAGU MA VÄLJA UURISIN ROHKEM INIMESI EI LEINUD KEDA SA ÜLE OLED LASKNUD , SITT KORISTA OMA SCAMMERI JÄLJED ENNEM KUI MODEKS HAKKAD , ENYWAY SEDA PROOFI MA SIIN FOORUMI OMANIKULE EI HAKKA NÄITAMA , VAID MA OOTAN KUNI NEED RSBOTS.NET AUTHID KÕIK DISABLED MIS SA OLED TELLINUD JA SIIS OOTAN SINU BANNI SAAMIST :) PÄRIS KENA SUMMAKE TULEB SIIT SUL KAS TAGASI MAKSTA VÕI VANGIS ISTUDA VÄIKE LUUSER , JUMAL KÜLL SA SURED VANGIS ESIMESE NÄDALAGA MAHA , ISTUD 1 NÄDAL KARANTIINIS 8'S PÄEV TULEB SUL JUBA JUBEHULL PÄEV SUL TUSTRIIDATAKSE KÕIK ASJAD ÄRA ESITEKS , ÕHTUL ON DUSS SEAL SAAD VEEL KOTTE KA , LOODAN ET JÕUAD IKKA JÕHVI VANGLASSE SEAL TUTVUSED MUL SEES KUNA ISE SEAL OLNUD NORMAALSELT , LASEN SULLE LIHTSALT TAHA PANNA , TEAN PAARI HOUMIT KES SEDA VALMIS TEGEMA JA PÄRAST SELLEEEST ISTUMA LIHTSALT KARTSAS ÜKSINDA ~1 KUU , NOJAH SITU PIHKU MANTARAYNOR JA IME TÜRRI JEBAALA VARSTI VANGIS TULEN SIND VB VAATAMA KA , O SHIT , VAATAMINE 1 TUND ON 200 EEK , HUI RAISKANGI SU PEALE RAHA , OSTAN PAREM LITISE VIRU TÕMBAN END UMBE , SUL VAST ELU POLE JA EI TEA ALKOHOLI MAITSESTGI MIDAGI , SITAKS KIRJUVIGU KÜLL TULI AGA JAH 5 KLASSIHARIDUST TOITAB!

 

 

ma olen siis A.B.N. aka Antti , PEACE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isegi kui manray laseb rsbot authe üle ... BIG FUCKING DEAL ?!?

Mingi 50% foorumlastest lasevad niimoodi pinne jne üle ja ise teen ka põhimõtteliselt sama meetodiga.

On keegi bann saanud selle eest ? ... HMM , ei usu !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi kui manray laseb rsbot authe üle ... BIG FUCKING DEAL ?!?

Mingi 50% foorumlastest lasevad niimoodi pinne jne üle ja ise teen ka põhimõtteliselt sama meetodiga.

On keegi bann saanud selle eest ? ... HMM , ei usu !

 

ei no vaata ja õpi sa ära hakka mulle siin oma faking mula ajama ok ? mul Kyle'ga ära räägitud ja sebin siit foorumist proofid kokku ja lasen kõik authid mis ta müünud menraynorile ära bannida lihtsalt sest ta ei tohi neid müüa edasi :)

siin on ka pilt siis sellest :

kyle.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas sa kavatsed teada saada millised authid tema omad on ?

Nojah, muidu oled mingi mõttetu tont , tuled kõigile paska keerama siin foorumis.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas sa kavatsed teada saada millised authid tema omad on ?

Nojah, muidu oled mingi mõttetu tont , tuled kõigile paska keerama siin foorumis.

 

manraynor ostab ainult ühe paypali acciga või eesti pangaga neid :) good fight pls ja mul ta paypal + eesti pangakontode numbrid ja nimed olemas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
manraynor ostab ainult ühe paypali acciga või eesti pangaga neid :) good fight pls ja mul ta paypal + eesti pangakontode numbrid ja nimed olemas

 

Sa oled võimas nagu chuck norrise kuri kaksikvend.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vittugi

 

plapalpla

ma olen siis A.B.N. aka Antti , PEACE

Lets cut and cry together all rs0rz who are scmmed by Chris

 

FUCKING ANAL RAPED

sdhuygsnidlujghkoldfjghf

 

Lets eat dounts and masturbate together

 

Suht kahtlane tglt. Mingi lampi nädal aega midagi ei toimu, siis ilmub womanraynor [offence pl0x] välja , ütleb et ta oli maal vms, veel läheb veits mööda siis räägib, et oh varsti teen avalduse ära. Siis on, jutt et oli tähtsamat teha [ ise võtab ette ja tahab laste rahad tagasi saada ], siis teeb avalduse ära vist ja tuleb jutt. MWHAHAHAA SPYED NO AVALDUS:

LETS RAPE every1


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lets cut and cry together all rs0rz who are scmmed by Chris

 

FUCKING ANAL RAPED

sdhuygsnidlujghkoldfjghf

 

Lets eat dounts and masturbate together

 

Suht kahtlane tglt. Mingi lampi nädal aega midagi ei toimu, siis ilmub womanraynor [offence pl0x] välja , ütleb et ta oli maal vms, veel läheb veits mööda siis räägib, et oh varsti teen avalduse ära. Siis on, jutt et oli tähtsamat teha [ ise võtab ette ja tahab laste rahad tagasi saada ], siis teeb avalduse ära vist ja tuleb jutt. MWHAHAHAA SPYED NO AVALDUS:

LETS RAPE every1

kes to sul siin simpsoni teema üles võttis , huiteab mulle meeldiks nüüd varsti 2 kuu jooksul max manraynor banni saada , ja see juhtub 100% kindlalt , lihtsalt juhtub ja vso :) k tnx rohkem ma ei viitsi seda munni foorumit külastada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kes to sul siin simpsoni teema üles võttis , huiteab mulle meeldiks nüüd varsti 2 kuu jooksul max manraynor banni saada , ja see juhtub 100% kindlalt , lihtsalt juhtub ja vso :) k tnx rohkem ma ei viitsi seda munni foorumit külastada

jätan meelde.

banni ei saa siis ma teen talle koogi ,

FUCKING ANAL RAPE


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eile öösel sain hanno nimsliselt kasutajalt scammi ehk 500-600 krooni eest solle kuna kasutasime mm aga mm oli fake tanel ehk menraynor vms mul oli kõrvuti samad msn täpselt samasugused! hanno msn oli mingi [email:5nebyvya]ponsanoob@hotmail.com[/email:5nebyvya] sain talt üle! 500-600 krooni eest solle läks kaduma ema telfo pealt nii et saan kodus natuke peksa

keegi võiks nende ema isa telfoni anda ! kuna ta pidavat olema reimo rebane vms?

et ma olen praegu väganärvis kuna 600 kh raha ju et keegi võiks andmed anda annan onule need ta elab kh seal kandis !

 

ja proofi panin kinni kogematta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üritas mulle ka zinet pähe määrida.. manraynor oled juba kedagi karistanud ka?
manraynor ikka sul kedagi ei karista

Las proovivad. Ma isiklikult bannin 24h-ks inimese kes ütleb mulle et ma vähemalt ei PROOVINUD teha midagi.

 

vittugi sa käisid mendis , annan su ise menti siin isikuandmete avaldamise eest + mendi mängimise eest , oled kõva detektiiv siin jah ? tule võrru peksan sul rotil hambad kurku türa mine aja oma avalduse juttu mujale , sa sitt ei julge mentti minnagi , sa ei tule oma toauksestgi välja elad emakulul , situd mängid rs ja magad , muud sa ei tee , võta suhu kid , mul pohhuj et sa 18 , türa paugu saad oled siruli kuradi jebaala , mingid kõvad netihiirod ka siin lubavad autodega võrru tulla no davaj jebaala kari türa kus te rotid olete nüüd kõik mis sa arvad et siin te räägite et ma nüüd mingi netihiiro jah , türa hui olengi tahad tõestan oma sõnu saame faceTOface kokku türa peksan su ära kah rotipoeg nahhuj , kõva mees oled et valetad siin et tegid avalduse ime kara ütlen sulle , käisin mendis uurija juures(oli tegemist seal) ja küsisin juhuslikult kas chris kelp'i kohta avaldust on tehtud kuskil maakonna politseis , vastus tuli muidugi ei kuigi sain vastuse päev hiljem , VSO , KOKKUVÕTTES ; SA EI TEINUD SEDA AVALDUST ROTIPOEGMANTARAY , MA NIKUN SU EMA SU ÕDE MAITEA SU KOERA SINULE ANNAN SUHU JOBI LASEN SILMA ET SA VITT ENAM RUNET EI MÄNGIKS JA SIIN FOORUMIS WANNABE KÕVAT MEEST EI MÄNGIKS , MINE TÖÖLE TAUN TÜRA TEENI AUSALT RAHA MITTE SIIN LASEN FAKEWEBCAM'IGA RSBOTS.NET AUTHE ÜLE , KYLE UURIB PRAEGU SEDA ASJA ET SIIN VAHVLIS MÜÜAKSE FAKING AUTOPRO SCRIPTE , KUIGI EI VÕIKS MÜÜA , KIRJUTASIN TA VAATAS soul TEEMAT JA SINU TEEMAT JA TA LUBAS HILJEMALT 1 KUU JOOKSUL NEED AUTHID DISABLED TEHA , GOOD FIGHT NIGGER , SELLEEEST SAADGI SINA SIIT BANNED , ARVAN ET SÜÜDISTUSI TULEB SULLE SITAKS , ARVAN ET SIND TULEB PAREM VARSTI MENTI ANDA , NUSSID ISE NÄKKU , OMA VITSAD PEKSAVAD MANTARAYNOR VÕI HUITEAB MIS KALA SA OLED NAHHUJ LIIGA PALJU RSI TEEB SULLE PAHA KIDDO , NIHHUJA MA VÕIN SIIA SITAKS VEEL KIRJUTADA SEE ON LIHTSALT NALJAKAS MILLINE SA OLED IRL SAOLED KA NAGU MINGI LUUSER , JA AITAH ÜHELE INIMESELE KELLELT MA SAIN SINUST PILDI :) VÄGA LUUSERI MOODI VENNIKE OLED , MA ARVAN ET MIND NÄEKSID HAKKAKSID SÕNADE PEALE JUBA NUTMA , DAM I LIKE CAPS LOCK , FUCK IT NIGGER , OOTAN JUBA SEDA FUNNY DAY'D KUNA SA BANNED SIIT FOORUMIS SAAD MEGA MÕNUS , SIIS FOORUM TAASTUB ENAMVÄHEM NORMAALSEMAKS ILMA SINUTA OLI KUNAGI SIIN IKKA POOLE VAIKSEM , TGLT EI TOHIKS SA ISE MODERAATORGI OLLA KUNA SA OLED ISE KA VANA SCAMMER RÄÄGI INIMESTELE KEDA SA SIIT FOORUMIST JA RS24.EE'ST OLED ÜLE LASKNUD , PALJU SEE SUMMA OLI ? 2500-3000 EEK NAGU MA VÄLJA UURISIN ROHKEM INIMESI EI LEINUD KEDA SA ÜLE OLED LASKNUD , SITT KORISTA OMA SCAMMERI JÄLJED ENNEM KUI MODEKS HAKKAD , ENYWAY SEDA PROOFI MA SIIN FOORUMI OMANIKULE EI HAKKA NÄITAMA , VAID MA OOTAN KUNI NEED RSBOTS.NET AUTHID KÕIK DISABLED MIS SA OLED TELLINUD JA SIIS OOTAN SINU BANNI SAAMIST :) PÄRIS KENA SUMMAKE TULEB SIIT SUL KAS TAGASI MAKSTA VÕI VANGIS ISTUDA VÄIKE LUUSER , JUMAL KÜLL SA SURED VANGIS ESIMESE NÄDALAGA MAHA , ISTUD 1 NÄDAL KARANTIINIS 8'S PÄEV TULEB SUL JUBA JUBEHULL PÄEV SUL TUSTRIIDATAKSE KÕIK ASJAD ÄRA ESITEKS , ÕHTUL ON DUSS SEAL SAAD VEEL KOTTE KA , LOODAN ET JÕUAD IKKA JÕHVI VANGLASSE SEAL TUTVUSED MUL SEES KUNA ISE SEAL OLNUD NORMAALSELT , LASEN SULLE LIHTSALT TAHA PANNA , TEAN PAARI HOUMIT KES SEDA VALMIS TEGEMA JA PÄRAST SELLEEEST ISTUMA LIHTSALT KARTSAS ÜKSINDA ~1 KUU , NOJAH SITU PIHKU MANTARAYNOR JA IME TÜRRI JEBAALA VARSTI VANGIS TULEN SIND VB VAATAMA KA , O SHIT , VAATAMINE 1 TUND ON 200 EEK , HUI RAISKANGI SU PEALE RAHA , OSTAN PAREM LITISE VIRU TÕMBAN END UMBE , SUL VAST ELU POLE JA EI TEA ALKOHOLI MAITSESTGI MIDAGI , SITAKS KIRJUVIGU KÜLL TULI AGA JAH 5 KLASSIHARIDUST TOITAB!

 

 

ma olen siis A.B.N. aka Antti , PEACE

 

kyle.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
manraynor ikka sul kedagi ei karista

 

 

vittugi sa käisid mendis , annan su ise menti siin isikuandmete avaldamise eest + mendi mängimise eest , oled kõva detektiiv siin jah ? tule võrru peksan sul rotil hambad kurku türa mine aja oma avalduse juttu mujale , sa sitt ei julge mentti minnagi , sa ei tule oma toauksestgi välja elad emakulul , situd mängid rs ja magad , muud sa ei tee , võta suhu kid , mul pohhuj et sa 18 , türa paugu saad oled siruli kuradi jebaala , mingid kõvad netihiirod ka siin lubavad autodega võrru tulla no davaj jebaala kari türa kus te rotid olete nüüd kõik mis sa arvad et siin te räägite et ma nüüd mingi netihiiro jah , türa hui olengi tahad tõestan oma sõnu saame faceTOface kokku türa peksan su ära kah rotipoeg nahhuj , kõva mees oled et valetad siin et tegid avalduse ime kara ütlen sulle , käisin mendis uurija juures(oli tegemist seal) ja küsisin juhuslikult kas chris kelp'i kohta avaldust on tehtud kuskil maakonna politseis , vastus tuli muidugi ei kuigi sain vastuse päev hiljem , VSO , KOKKUVÕTTES ; SA EI TEINUD SEDA AVALDUST ROTIPOEGMANTARAY , MA NIKUN SU EMA SU ÕDE MAITEA SU KOERA SINULE ANNAN SUHU JOBI LASEN SILMA ET SA VITT ENAM RUNET EI MÄNGIKS JA SIIN FOORUMIS WANNABE KÕVAT MEEST EI MÄNGIKS , MINE TÖÖLE TAUN TÜRA TEENI AUSALT RAHA MITTE SIIN LASEN FAKEWEBCAM'IGA RSBOTS.NET AUTHE ÜLE , KYLE UURIB PRAEGU SEDA ASJA ET SIIN VAHVLIS MÜÜAKSE FAKING AUTOPRO SCRIPTE , KUIGI EI VÕIKS MÜÜA , KIRJUTASIN TA VAATAS soul TEEMAT JA SINU TEEMAT JA TA LUBAS HILJEMALT 1 KUU JOOKSUL NEED AUTHID DISABLED TEHA , GOOD FIGHT NIGGER , SELLEEEST SAADGI SINA SIIT BANNED , ARVAN ET SÜÜDISTUSI TULEB SULLE SITAKS , ARVAN ET SIND TULEB PAREM VARSTI MENTI ANDA , NUSSID ISE NÄKKU , OMA VITSAD PEKSAVAD MANTARAYNOR VÕI HUITEAB MIS KALA SA OLED NAHHUJ LIIGA PALJU RSI TEEB SULLE PAHA KIDDO , NIHHUJA MA VÕIN SIIA SITAKS VEEL KIRJUTADA SEE ON LIHTSALT NALJAKAS MILLINE SA OLED IRL SAOLED KA NAGU MINGI LUUSER , JA AITAH ÜHELE INIMESELE KELLELT MA SAIN SINUST PILDI :) VÄGA LUUSERI MOODI VENNIKE OLED , MA ARVAN ET MIND NÄEKSID HAKKAKSID SÕNADE PEALE JUBA NUTMA , DAM I LIKE CAPS LOCK , FUCK IT NIGGER , OOTAN JUBA SEDA FUNNY DAY'D KUNA SA BANNED SIIT FOORUMIS SAAD MEGA MÕNUS , SIIS FOORUM TAASTUB ENAMVÄHEM NORMAALSEMAKS ILMA SINUTA OLI KUNAGI SIIN IKKA POOLE VAIKSEM , TGLT EI TOHIKS SA ISE MODERAATORGI OLLA KUNA SA OLED ISE KA VANA SCAMMER RÄÄGI INIMESTELE KEDA SA SIIT FOORUMIST JA RS24.EE'ST OLED ÜLE LASKNUD , PALJU SEE SUMMA OLI ? 2500-3000 EEK NAGU MA VÄLJA UURISIN ROHKEM INIMESI EI LEINUD KEDA SA ÜLE OLED LASKNUD , SITT KORISTA OMA SCAMMERI JÄLJED ENNEM KUI MODEKS HAKKAD , ENYWAY SEDA PROOFI MA SIIN FOORUMI OMANIKULE EI HAKKA NÄITAMA , VAID MA OOTAN KUNI NEED RSBOTS.NET AUTHID KÕIK DISABLED MIS SA OLED TELLINUD JA SIIS OOTAN SINU BANNI SAAMIST :) PÄRIS KENA SUMMAKE TULEB SIIT SUL KAS TAGASI MAKSTA VÕI VANGIS ISTUDA VÄIKE LUUSER , JUMAL KÜLL SA SURED VANGIS ESIMESE NÄDALAGA MAHA , ISTUD 1 NÄDAL KARANTIINIS 8'S PÄEV TULEB SUL JUBA JUBEHULL PÄEV SUL TUSTRIIDATAKSE KÕIK ASJAD ÄRA ESITEKS , ÕHTUL ON DUSS SEAL SAAD VEEL KOTTE KA , LOODAN ET JÕUAD IKKA JÕHVI VANGLASSE SEAL TUTVUSED MUL SEES KUNA ISE SEAL OLNUD NORMAALSELT , LASEN SULLE LIHTSALT TAHA PANNA , TEAN PAARI HOUMIT KES SEDA VALMIS TEGEMA JA PÄRAST SELLEEEST ISTUMA LIHTSALT KARTSAS ÜKSINDA ~1 KUU , NOJAH SITU PIHKU MANTARAYNOR JA IME TÜRRI JEBAALA VARSTI VANGIS TULEN SIND VB VAATAMA KA , O SHIT , VAATAMINE 1 TUND ON 200 EEK , HUI RAISKANGI SU PEALE RAHA , OSTAN PAREM LITISE VIRU TÕMBAN END UMBE , SUL VAST ELU POLE JA EI TEA ALKOHOLI MAITSESTGI MIDAGI , SITAKS KIRJUVIGU KÜLL TULI AGA JAH 5 KLASSIHARIDUST TOITAB!

 

 

ma olen siis A.B.N. aka Antti , PEACE

 

Alustaks siis kindlasti lausega mille sa ise kirjutasid (loomulikukult parandan seda veidi, loodan et sa kurjaks ei saa ja minu koera rahule jätad!) 5 klassi haridust toidab? Toidab kuidas, teistelt raha varastada? Emalt välja pinnida? Sooviks selgust selles osas. Teisalt on mul väga hea meel näha et sa kaitsed ennast(vähemalt yritad). Kolmandaks kysiks ma vastu oled sa ikka kindel et sul on need 5 klassi omandatud? Minu vend kelle sa SAMUTI yle lasid kirjutab ikka kordades paremini kui sina, ja käib 4 klassis.. On mille yle mõelda eks..

 

Kuigi sa nii võimsalt oled siin õigust täis ja valimatta sõnadega sõimad siin siis tea et ka see läheb paragrahvi alla. Nimelt laimu ja ähvardused. (täpsemalt võib sulle seletadada need lahti mõni jurist, ma sain aru et sul miljonid tulevad ja selle palkamine ei tohiks ju olla eriline probleem). Samuti ma tõesti aru ei saa mis see sinu asi on mida Manraynor'i (mis iganes boti värgid, ei ole eriti pädev selles teemas) sinusse puutuvad? Sellega pidavat tegelema mingi Kyle vms. Samuti kus me teame et sa selle e-maili oled yldse saanud? Photoshopi ja google.ee oskavad meist ju kõik kasutada. Samuti on see myygikuulutus Vahvli privaat foorumis, kus regamatta kasutajad ei pääse. Ja sinu kurvakstuseks ikkagi pean sulle tunnistama et ma olen enam kui 100% kindel et ta ei tee midagi. Kuna kui ta isegi siia foorumisse tuleks ja google translatoriga endale selgeks teeks mis toimub, saab ta ilmselgelt väga ruttu aru et tegu on ausa inimesega ja see mida tema teeb toob ainult temale ja TEMALE ENDALE raha sisse. Võid kindel olla et ta ei viitsi isegi syveneda sellesse. Aga mis puutub sinusse, siis see on 100% isikuvastane kuritegu mis on selgelt tõestatav ja võõra identiteedi kasutamine on kriminaal korras karistatav. Räägi sellest ka oma juristiga, ta seletab täpsemalt. Ma ei kahtlegi et sa politseis uurija juures käisid väideltavalt isikike probleemidega, milles ma olen kindel et sul neid "probleeme" ilmelt jagub. Aga ma soovitaks sul natuke jälle kysida targemate käest nõu. Kui Manraynor teeb avaluse nx Tallinna Politseisse siis sinu põlva või võru(kus iganes sa pärit oled) ei pruugigi seda veel teada. Need avaldused vaatab yle Tallinna politsei ja kui näeb et tegemist on kuriteoga siis nad annavad selle edasi sinna kus sa elad.

 

Mis puutub sinu intelligentsi tasemesse siis mulle tundub et su IQ on sama mis su suu PH tase. Siin foorumis on enamus alaealised, siin on naisterahvaid(isegi 1 on mode vms) ja kui sa nii aus poiss ja viisakas nagu sa tungivalt väidad siis sellisel mehel peaks olema ka oskus valida oma sõnu, kas sa ei leia?

 

Jah, kindlasti on siin foorumis paljud netihiired kes tulevad oma "buumeritega" sind ära taguma.. Igale endast vähe lugupidavamale inimesele pakuks see ainult huumorit ja isegi ei viitsiks mingit tagasisidet anda sellistele juttudele. Aga nagu näha oled sa pädev vastama kuidas sa nende emasid ja koeri N***D ja pärast seda veel tappa ka annad.. Siis mul on sulle yks hea soovitus. Kuna sa oled 17 täis on sul täielik õigus võtta ennast töötuna arvele(imselgelt sa töötad mustalt kuna arvestades majandus kriisi su intelligentsi taset ei vaja su teeneid yxi korralik ettevõtte), seal saad nõuda sellist asja nagu on haigekassa kindlustus vms, ja minna oma kuplialust kontrollima. Mina leian et kui sa selliste tegevustega tegeled siis see on haige ja sind tuleks meie karmist ja ebaõiglasest yhiskonnast isoleerida, samuti olen ma ka kindel et kui sa meid valgustad nende analyyside tulemustest siis meie "sõbralik" foorumipere annab sulle andeks kogu su, nii varaliselt ja vaimselt tekitatud kahju andeks.

 

Kas sinu oskus tarbida ebamõõdukates kogustes alkoholi teeb sinust mehe? Mina leian et see on märk alkoholismile, seejärel ehk tuleks pöörduda Wismarisse.(kuigi ma olen täiesti veendunud et kui sa liiter viru ära jooksid siis su pidu lõpeks kiirabi autos, ja jällegi mina kui maksumaksija pean kannatama:/ )

 

Tõsiselt mees mõtle selle yle ja seda annab teha täiesti ananyymselt, yksgi su sõber,pereliige vms ei saa sellest teada. Samuti pole vaja mulle nyyd kirjutada 3-A4 pikkuses sõimukirju siia ega postkasti, need ajavad mu ainult naerma. Ma olen sinusugustega enne tegelenud ja tegelen ka edaspidi ja usu ma söön teid hommikusöögiks(tegemist on siis ainult repliigiga kes aru ei saanud) Teiesugused ajavad mul lihtsalt sydame pahaks. Ma olen siin foorumis olnud päris kaua juba(tõsi pc ma ei kogu ja hoian madalat profiili) Aga nüüd viskas rihma maha.

 

Minu soovitus oleks mõtle oma nõmeda elu yle järele ja ehk sinu väike aju saab ka aru et tuleks luua revulutsioon ja hakata normaalseks.

 

Parimat soovides,

Madis


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Madis (Y) +1 tõsiselt hästi tehtud. Ja sulle Chris või kes iganes sa nüüd lõpuks meil oled seal. Võta teatavaks, et asjad ei unune. Vaevalt sa oled tõsine vend kes võtab liitrise viru valge ja peksab kõik sassi. Tõsine hiir internetis oled pigem just sina. Kui sa nii kõva oled aga palun viska enda kodune aadress siia ja siis näeme palju sa kodust välja julged käima hakata. Teiselpool ekraani 4-a seinaga ruumis kus pole aknaid ega uksi.. seal oled sa tõesti kõva vend. Mida muud ikka sulle soovida kui, et SEBI ENDALE ELU JA TÖÖKOHT. Teiste ülelaskmine ei ole töö see on vargus.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitt lugu,

 

Nii Manraynorile: Ma ei usu ,et sa menti avalduse tegid, ja kui tegid, Keda kotib, nkn mun*igi ei tehta seal mendis.

Anti sulle: tead ,et tegijad ei käi netis laiamas? Oh ma olen käinu djõusaalis +10 aastat, vanglas istunud 5 aastat, ma selline tegija, sellised ongi need kes ise tglt parajad sitakotid, vanglas sittarise saanud ainult, sorry aga ürita vähem kõva mees olla, ja teiseks, võid ähvardada ka mind nüüd, nutma ei hakka:)

 

Nii ,et ähvarudsed tere tulnud:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+1 , madis said owned , õpid lugema lõpuni saad rohkem teada :)

 

Mina ei ole kellegi käest "owned" saanud. Mina tsiteerisin seda mis seal tsitaadis oli, selle inimese kirjapilt oli niisugune et võisin teha ka omi järeldusi. Mina liigitan teid vargaid yhele pulgale. Minu jaoks ei ole vahet kas on Criss, Anti, Vello või Valdur. Kuna ma nkn nendega isiklikult probleemi ei ole, ja ei ela ka enam eestis. Siis ei ole ju vahet kellest see käis, nad kõik yhesugused (kordan veel) VARGAD, VALETAJAD JA PETISED kelle koht peaks olema kinnipidamisasutus. Siis Mis owned ma sain kui tohib küsida? Ja veel kas sa yldse selle teksti läbi lugesid et siin sõna võtad?

 

Madis

 

PS! Mu nimi kirjutatakse suure tähega!


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei ole kellegi käest "owned" saanud. Mina tsiteerisin seda mis seal tsitaadis oli, selle inimese kirjapilt oli niisugune et võisin teha ka omi järeldusi. Mina liigitan teid vargaid yhele pulgale. Minu jaoks ei ole vahet kas on Criss, Anti, Vello või Valdur. Kuna ma nkn nendega isiklikult probleemi ei ole, ja ei ela ka enam eestis. Siis ei ole ju vahet kellest see käis, nad kõik yhesugused (kordan veel) VARGAD, VALETAJAD JA PETISED kelle koht peaks olema kinnipidamisasutus. Siis Mis owned ma sain kui tohib küsida? Ja veel kas sa yldse selle teksti läbi lugesid et siin sõna võtad?

 

Madis

 

PS! Mu nimi kirjutatakse suure tähega!

 

Antti kirjutatakse 2 T'ga ja suure algustähega , sinu nimi on madis jobine rott ja väikeste tähtedega , kui midagi õelda pretenteeri sellest härra politseile ehk Manraynor'ile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Antti kirjutatakse 2 T'ga ja suure algustähega , sinu nimi on madis jobine rott ja väikeste tähtedega , kui midagi õelda pretenteeri sellest härra politseile ehk Manraynor'ile

 

No vaata erinevalt sinust suudan ma oma lugupidamise teenida välja ise. mul ei ole sinu "politseid" vaja, tänan siiski pakkumast. Aga ma arvan kui me mõlemad siit foorumist hetkel banni saaksime siis oled sina just see kes tema juurde halama läheb, või teed uue kasutaja ja jätkad oma nilbuste pildumist siin. Ja kui mul midagi öelda on siis ma ytlen seda sulle ja otse. Erinevalt sinust suudan ma ka inimesi paika panna, normaalseid väljendeid kasutades. Ma loomulikult saan aru et sul on puberteet ja ennast on ju vaja näidata kui kõva "mees" sa oled. Aga minu ajad sa tõesti oma "jobi" jutuga naerma, niiet ole nii kena ja kui sul midagi asjalikku siin rääkida ei ole siis säästa oma aega vastamisele.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Antti kirjutatakse 2 T'ga ja suure algustähega , sinu nimi on madis jobine rott ja väikeste tähtedega , kui midagi õelda pretenteeri sellest härra politseile ehk Manraynor'ile

 

Sinu puberteedile ei oskagi kohe midagi vastata:dead:.

 

Ma tahaks näha mis teist suurena saab.Tõsiselt...

Kõik see millega te praegu alustate käib teiega terve elu kaasas.

Teie roppused, teie varastamised, valetamised jne.

 

//

Ja, kui see asi tõesti selle Crissi kohta politseisse läheb, siis

trahv tuleb kokku palju suurem, kui ta scammida jõudis.

Nüüd mõtleme kas see asi oli seda väärt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu puberteedile ei oskagi kohe midagi vastata:dead:.

 

Ma tahaks näha mis teist suurena saab.Tõsiselt...

Kõik see millega te praegu alustate käib teiega terve elu kaasas.

Teie roppused, teie varastamised, valetamised jne.

 

//

Ja, kui see asi tõesti selle Crissi kohta politseisse läheb, siis

trahv tuleb kokku palju suurem, kui ta scammida jõudis.

Nüüd mõtleme kas see asi oli seda väärt.

 

Just sooviks teada millised need "kõvad mehed" aastate pärast on? Ropendamine on õnneks mööduv protsess(mitte alati kuid enamusjaolt) vargustega on paraku ikkagi nii et enamasti kes on varas, see jääb vargaks.. Sydamest ei taha et asi politseisse jõuaks kuna need kes seda trahvi maksavad on nende vanemad. Mina ei kujutaks ettegi kui mul selline laps oleks...

 

Minu meelest oleks palju parem, kui poisid räägiks nende vanematega ja korraldaks teeme ära vol 2. Las viskavad mingit virtsa kuskil kraavis. Samuti kutsuks nende toredad klassivennad/õed ka vaatama seda kui töökas on Eesti rahavas.. Nalja kui palju, ja vaevalt neil (vähemalt siin foorumis) mingit varguse isu tuleb pikka aega.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olete küll väga ülbed siin foorumis jah.

aga kelle ees te tahate olla sellised ?

miks te ei saa korralikult suhelda oma vahel ei pea ju alati ropendama kui tahad näidata et oled ka ''Keegi'' ja mina isiklikult pole enam näinud Chris Kelp-i teemasid et ta oleks peale seda scamminud kedagi rohkem olen näinud et scammereid on juurde tulnud ja teise nimedega paar RevoDeadi venda on ka scammima hakanud rohkem.Mina isiklikult ütlen et kõik sitt mida te teete endale tuleb teile kunagi tagasi. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.