Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Hip-Hop Festival 2009 !

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Taff , sa ei lähe chongi ja nendega vist ?

Rääkisin eile chongiga :D.

Ise pole kindel , eriti ei viitsi raha raista selle peale ,aga eks näeb.

 

ei ma vist teiste hoodi vendadega .

 

1 korrast piisab

 

mida sa ajad debiil ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma vist lähen ka :D

ei tea kas viitsin :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jes jes jo , tulin ära juba :D

tra sellist kino sai ja seltskond oli ka sitaks hea .

tulin sellepärast ära , et ma suutsin esimese päevaga rahad 0'i juua pmst. ja kõik 615 sai ka otsa :D

 

a-rühma & kuuluu'de laivid olid nii hullud , ma olin kuuluude laivil eriti kastis omadega :D

kõva üritus raisk , loodan et järgmine aasta toimub ka !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jes jes jo , tulin ära juba :D

tra sellist kino sai ja seltskond oli ka sitaks hea .

tulin sellepärast ära , et ma suutsin esimese päevaga rahad 0'i juua pmst. ja kõik 615 sai ka otsa :D

 

a-rühma & kuuluu'de laivid olid nii hullud , ma olin kuuluude laivil eriti kastis omadega :D

kõva üritus raisk , loodan et järgmine aasta toimub ka !

 

Kõvv, järgmine aasta peaks ise ka kohale transportima ennast.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

1 vend oli enne usteavamist jumala segi juba , ma olin nii kinni , et oleksin ka enne avamist magama jäänud juba :D

 

see vend kes segi oli pani jumala hullu seal :D

 

too oli mingi 10-6'st vend vist v. põhjatallinast vms . igatahes midagi seletas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ronisime sõpradega läbi võsade et tasuta sisse saada, aga see oli seda väärt , ja kui kolmandal korral tahtsin jälle sealt läbi metsa sisse ronida siis käisin sopa sisse ja kaotasin mõlemad kossid ära ja peale seda pidin kodu liikuma :/ Esimesel päeval oli päris kõvv aga rahvast oleks võinud veits rohkem olla... Aga teisele päevale ma ei jõudnudki, Kuidas siis teisel päeval oli?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ise ronisime sõpradega läbi võsade et tasuta sisse saada, aga see oli seda väärt , ja kui kolmandal korral tahtsin jälle sealt läbi metsa sisse ronida siis käisin sopa sisse ja kaotasin mõlemad kossid ära ja peale seda pidin kodu liikuma :/ Esimesel päeval oli päris kõvv aga rahvast oleks võinud veits rohkem olla... Aga teisele päevale ma ei jõudnudki, Kuidas siis teisel päeval oli?

 

hahah :D mul sõber läks ka selle teepeal sinna aiaäärde kust sisse sai , läks kusele ja jäi ka kuhugi sitasisse kinni , tal jäi 1 toss sinna aga tõmbas välja .

 

teiselpäeval oli nii , et väga pask oli hommikul olla :D

 

läksin siis ära kui paks matu & roki laivi panid .

 

nii , et ei ole midagi õelda 2'se päeva kohta .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise ronisime sõpradega läbi võsade et tasuta sisse saada, aga see oli seda väärt , ja kui kolmandal korral tahtsin jälle sealt läbi metsa sisse ronida siis käisin sopa sisse ja kaotasin mõlemad kossid ära ja peale seda pidin kodu liikuma :/ Esimesel päeval oli päris kõvv aga rahvast oleks võinud veits rohkem olla... Aga teisele päevale ma ei jõudnudki, Kuidas siis teisel päeval oli?

 

Dima you failed hard:) Hea, et ma kaasa ei tulnud:) Läksin vanaema juurde kooki sööma.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on tõsiselt kahju et ma raisk pileti suutsin ära kaotada!!!!!!

Nahhui raisk!

 

Lõpuks on see läbi, kopa viskas ette kui üle terve linna seda muusikat kuulda.

 

Mis sel muusikal siis viga on?

Lootsid kidra riffe ja mudu sellist paska kuulata?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jee see vend, kes essa päev omade koomas oli, on Riko aKa Rutiin. Rääkisime kuttiga juttu ja värki :D. Teine päev oli minu arust parem, Roki ja Matu, siis see 372 vms oli , oli hea, wild ja 10-6, oi bljaa :D A ja no nalja sai, norm üritus. Suurepärane, et järgmine aasta ka toimub :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.