Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Hip-Hop Festival 2009 !

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

pmst . mis kuradi hotell :D

 

Võta telk , mul tutvusringkonnas kõik telkidega ..

 

Kui siit foorumist tulevad normaalsed inimesed , praegu siis Gabriel ja Kriips (?) , siis miks mitte kokku saada ja koos jooki panna ja suitsetada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst . mis kuradi hotell :D

 

Võta telk , mul tutvusringkonnas kõik telkidega ..

 

Kui siit foorumist tulevad normaalsed inimesed , praegu siis Gabriel ja Kriips (?) , siis miks mitte kokku saada ja koos jooki panna ja suitsetada :D

 

Ma olen ainult 4 korda suitsetanud. Väga rõve on millegipärast. Vb oli sitt kraam aga noh. Eks võib ikke. Telgi võib varem juba püsti panna ju:D


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pmst . mis kuradi hotell :D

 

Võta telk , mul tutvusringkonnas kõik telkidega ..

 

Kui siit foorumist tulevad normaalsed inimesed , praegu siis Gabriel ja Kriips (?) , siis miks mitte kokku saada ja koos jooki panna ja suitsetada :D

 

Thats what im talkin about.

Peab vaatama kus mu telk on, säästud kah üle vaatama ja ''apteekri'' juurde minema mingi päev.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

bljaa päris huvitav, ma tahaks sinna küll minna, 10-6 ja bigN, toe tag, kuulud ja muud ahvid veel suht huvitav. Krt 664 või LHV võiks ka esineda, siis oleks kindel laks et kohal. Aga kui Saaks ööbimiskoha siis tuleks, paneks möllu :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pileteid müüakse ikka Piletilevis ja Statoilides?

Siin veitsa mõtlesin, ma olen oma telgiga kindel mineja.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tuleks ka vb. :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tuleks ka vb. :D

 

Sa peaksid osa kah võtma, saaksid respi veits ja ehk hakkaksid asjad laabuma?

Seal riimide teemas tegid küll puhta töö ükskõik kes su vastu astus.

Gabriel: Mis kellast see hakkab ja mis kell lõppeb? Ehk polegi telki vaja, paar ketast ja võlurohtu ja püsib üleval küll.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei usu, et ise lavale ronin, kuna tõesti skill suht hale ja pole ühtegi sellist laulu, mis oleks korralikult propsi kogunud. Kui siis vb mõni 5-10 minti freestaili. Tegelt tahaks sinna ikka sitaks kohale ronida, aga pole minna kellegagi :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa peaksid osa kah võtma, saaksid respi veits ja ehk hakkaksid asjad laabuma?

Seal riimide teemas tegid küll puhta töö ükskõik kes su vastu astus.

Gabriel: Mis kellast see hakkab ja mis kell lõppeb? Ehk polegi telki vaja, paar ketast ja võlurohtu ja püsib üleval küll.

 

Kirjalik on veits kergem. Ma kirjaliku veits oskan suuliselt ei tule välja.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui siis ainult kas freestaili seal teha või bättlit, sest suht kavas järgmine aasta ennast proovile panna Mc Bättlil. Aga seal laivid ma arvan ainult nii et jääb ära.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

A kriips, kuida sinna lähed? Bussiga või rongiga vms?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
A kriips, kuida sinna lähed? Bussiga või rongiga vms?

 

Arvatavasti bussiga ma arvan, ma pole varem Tartu rongijaamas käinud ega tea kus see on, peaks vaatama, kumb odavam tuleb. :P

Millega sa?

Gabriel, mis kellaaegadel see toimub, kas kell 01:00 on jubapillid kokku pakitud ja kõik magavad või kuidas?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõtlesin ka kas bussiga või rongiga. Bussiga minna, siis ommikul vara rongiga algul linna ja siis bussiga 8:15 elvasse otse :D 12:45 kohal. Aga eks ma uurin ka veel võimalusi :D

 

E:

ai puts 156 eeku läheb linnast elva :O tra see puhas rööv ju, vittu rsk :S


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõtlesin ka kas bussiga või rongiga. Bussiga minna, siis ommikul vara rongiga algul linna ja siis bussiga 8:15 elvasse otse :D 12:45 kohal. Aga eks ma uurin ka veel võimalusi :D

 

E:

ai puts 156 eeku läheb linnast elva :O tra see puhas rööv ju, vittu rsk :S

Valga-Tartu vaheline liin ei sõida st et Elvase ei tule ühtegi rongi tartust ega Valgast(Raudtee parandus sellel liinil)


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

E:

ai puts 156 eeku läheb linnast elva :O tra see puhas rööv ju, vittu rsk :S

 

Sa mõtled tallinnast tartusse ja sealt edasi on 156kr?

Kohalikud, rääkige, kuidas sinna saab.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

A, seda kaudu ma ei tea, aga buss, mis 8:15 Tallinnast otse Elva 156 kr. Suht fail rsk.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
A, seda kaudu ma ei tea, aga buss, mis 8:15 Tallinnast otse Elva 156 kr. Suht fail rsk.

Tartust saab Bussiga...

 

Sa mõtled tallinnast tartusse ja sealt edasi on 156kr?

Kohalikud, rääkige, kuidas sinna saab.

 

Kallis lõbu aga tasub ära ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
A, seda kaudu ma ei tea, aga buss, mis 8:15 Tallinnast otse Elva 156 kr. Suht fail rsk.

 

Päris kallis jah, ma arvan, et valin rongi, odavam sõita.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust kuhu?

 

Tallinnast Tartusse ja sealt edasi Elvasse.

KAs kellegil on aimu, MIS KELL SEE ALGAB?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.