Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie kõige piinlikumad olukorrad?

Soovitatud postitused

ma arvan et siis kui jääga pikali k2ind. a vanas koolis yhel talvel peaukse juures oli mingi purjus vanamees ja ukse ees oli haigelt libe tyyp k2is 1 kord pikali mingi tyyp aitas pysti vanamees jälle kukub siis tuli uksehoidja vist appi ja siis kolmandat korda ka xd see oli nii feil ma olin bussis ootasin kuni liikuma hakkab pmst k6ik naersid :D

 

See on rohkem kurb , ja kust sa nägid et ta purjus ? Läbi Bussiklaasi nägid nii täpselt ? Võibolla ta oli lihtsalt vanainimene kes ei saanud liikuda hästi jääpeal .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hahaha , tüüpiline never shaved pussy'de puhul :)

Siis kui ma naisel karvade vahelt auku üles ei leidnud. :D:D:D

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ikka see, kui ebaselges olekus midagi idiootsed korda saatnud olen, siis sooviks järgmine päev lihtsalt häbist maa alla vajuda. Ei olegi midagi piinlikuma meeles, kui vahest idioodi mulje jätmine.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma arvan et siis kui jääga pikali k2ind. a vanas koolis yhel talvel peaukse juures oli mingi purjus vanamees ja ukse ees oli haigelt libe tyyp k2is 1 kord pikali mingi tyyp aitas pysti vanamees jälle kukub siis tuli uksehoidja vist appi ja siis kolmandat korda ka xd see oli nii feil ma olin bussis ootasin kuni liikuma hakkab pmst k6ik naersid :D

Sellega meenudes tuli oma piinlik olukord meelde. 2011.aasta talv oli, teisipäevane päev, läpakas, koolikott ja keh. kasvatuse kott näpu otsas astusin autost välja. Ja pauhtiiiiii!!! selili maha. (Arvestades seda, et meie auto taga oli veel mitu autot seismas.) Edasi suundusin kooli peaukse poole, teadsin, et kooli ukse esine on libe, aga ikka lendasin uksele pikali. Läpakas kõige all muidugi, ja siis tuleb koristaja tädi ja ütleb, et seal on libe. Natuke hilja ütles, ma sain sellest isegi aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kukkusin terve klassi ees pikali:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik

Kõndisin jalgsi see talv koju, rahva seas ja järsku pikali maas. :D Tegelt siis polnud naljakas küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis kui tulin trennist ja läksin bussi peale. mul oli enne trenni minekut natuke paha olla ka. Buss oli suhteliselt rahvast täis ja mul oli eelviimane peatus, ja järsku panin ropsi bussis. See oli veits piinlik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja mis siis edasi sai?

Läksin bussist välja, ju siis keegi koristas pärast ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kooli sööklas panin nõudega matsu, mingi vend pani jala taha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kooli sööklas panin nõudega matsu, mingi vend pani jala taha :D

 

Sama :D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

(See pole minu piinlik hetk ,käassiõdede oma). No oleme klassireisil jõutsime hotelli. Õhtul sõpradega läksime tihti tüdrukute tubadesse. Oleme 2he klassiõe uksetaga läksime järsku sisse ja vennad vaatasid porri LOL


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noom , suht piinlik on see siiani , sain põhikoolis aasta vanem klassi poisilt rusikaga näkku , ammuu, peale seda rääkis nagu kõvamees seda kõigile , kuigi se polnud valus, mingeid märke ei jäänud puss löök, ütlesin "ma jätan meelde"(olin 14 vist ta oli 16 vbla isegi) , kuna suht oli ka seal teisi, sis inteligentsusest mai löönud vastu, polnud põhjust, ja seal olid ka ta klassivennad jne.

Nüüd on ta nagu möödamuru kõndiv , hale, kardab kõiki, käis põltsamaa ametikoolis, mul oli taipoksist ja selliseid kappe kaklejaid palju, pätid sellised nats, ajasid selle venna sealt koolist ära, algul sai sisse( lööke kehassse ja mujale) kuna ma tahtsin seda, käeluu oli algul puru, teisel kursusel tuli ära, nüüd tartus, omadega on ta kõva vend, mdu ei oska kirjeldada nii . Enam ei ole midagi julgenud öelda(tema) , ei käiläbi ka, praeguse treeningu ja muu juures ma juba kujutan ette et kui ma talle valel hetkel peale satun ja mina süüdi jääks peksmises , siis otab mind vangla saatus , kuna varem on olnud mõned probleemid millest mu vanemad ei tea , vaid sõbrad ja treener, kellel on ka selliseid probleeme olnud.

Tavaliselt inimestele tuleb se jama kõik tagasi, nii ka temale, mäletan et se poiss tuli ja küsis, " kas oli valus" ja ma hakkasin naerma ja ei ütlenud midagi , kõik teadsid, siiani endal heameel et ma ei löönud teda vastu,

See oli algul piinlik hetk minuelus ikkagi , kuid nüüdseks kui hakkan meenutama siis ennast paneb naerma , kuna kui praegusega võrrelda ennast , siis ma ei kujuta ette enam et ma lasin endale niisama lasta anda sisse liti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.