Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uued usertitled [MUUDATUS]

Soovitatud postitused

VIP

mai tia:D tühi kuidagi:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Põhjused, miks ma ei luba ise usertitlesid(tekstid kasutajanime all) muuta on järgnevad:

1) Tsensuuri skripti kirjutamine on küllaltki tülikas ja aega nõudev.

2) Siis jääks annetajate privileege vähemaks(lubasime annetajatel valida mõistliku usertitle). Kui ma kõigile kasutajatele loa neid muuta annaksin, oleksid annetajad mul kohe kukil ;)

 

Tõin need userrank pildid tagasi, praegu on meie graafikamaster Rolverts(tänud! ;)) tegelemas uue Moderaatori ja Middlemani pildiga.

 

PS: Minuteada meil praegu annetusi tarvis pole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noniii :D

Kuradi märgid tagasi :D

Hea , et postcounti ei näita.:)

Ainukt üks asi on puudu :D

Oma nimealla võiks saada kirjutada mis tahad .Peale ,Admin,Moderaator,Middleman, ja hulk roppusi :).

 

Põhjused, miks ma ei luba ise usertitlesid(tekstid kasutajanime all) muuta on järgnevad:

1) Tsensuuri skripti kirjutamine on küllaltki tülikas ja aega nõudev.

2) Siis jääks annetajate privileege vähemaks(lubasime annetajatel valida mõistliku usertitle). Kui ma kõigile kasutajatele loa neid muuta annaksin, oleksid annetajad mul kohe kukil ;)

 

Tõin need userrank pildid tagasi, praegu on meie graafikamaster Rolverts(tänud! ;)) tegelemas uue Moderaatori ja Middlemani pildiga.

 

PS: Minuteada meil praegu annetusi tarvis pole!

 

Annetada saab õhtu 25 eeku ? xd.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kärab kah! :D. Aga se tillu mod pilt võiks ikka tagasi tulla :=.

 

Praegu on tegemises.

 

 

Oma nimealla võiks saada kirjutada mis tahad .Peale ,Admin,Moderaator,Middleman, ja hulk roppusi

:rolleyes:

Põhjused, miks ma ei luba ise usertitlesid(tekstid kasutajanime all) muuta on järgnevad:

1) Tsensuuri skripti kirjutamine on küllaltki tülikas ja aega nõudev.

2) Siis jääks annetajate privileege vähemaks(lubasime annetajatel valida mõistliku usertitle). Kui ma kõigile kasutajatele loa neid muuta annaksin, oleksid annetajad mul kohe kukil

 

PS: Minuteada meil praegu annetusi tarvis pole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.