Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Suri Michael Jackson (1958-2009)

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paras on teile iseendale.

Kusen ma teie haua peale.

Ega kui õigest küljest vaadata oli see tüüp ikka kunn tõesti.

Tema leiutas moonwalki ,mis on nüüd pea iga tantsu sees.

Lasteahistaja/pervert ta ka ei olnud ,need oli rahavälja pressimised.

Mis ta tervise tuksi keeras ?

Just need kohtud ,milles teda süüdistati laste kuritarvitamises.

Nii,et mõtle mida sa räägid.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Osad ütlevad siin "Paras!" jne. Aga mille eest? Selle eest et, tegi end valgeks? Uurige ja te leiate et tal oli haigus mis oleks seda teinud varem või hiljem, ta lihtsalt tegi inimliku sammu ja tegi seda ise. Samuti räägitakse et, ta oli teinud teab mida lastele. Aga kas kuskil on tõestust sellekohta? Ja kohtus mõisteti ta ju ka õigeks.

Ka on ta teinud lugusi mis on võitnud 13 Grammyt ja oli teie vanemate ühed lemmikud. Tema albumit "Thriller" on müüdud 60-65 Miljonit.

 

Paar katkendit peale tema surma toimunud asjadest veebist:

 

Esimeste surmauudiste järel pöördus Google News'i otsingu poole päringuga "Michael Jackson" nii suur hulk inimesi, et otsimootori serverid tõlgendasid seda poole tunni jooksul rünnakuna, vahendab AP.

 

Tööle rakendus Google'i News'i kaitsemehhanism, kus Jacksoni kohta päringut tehes tuli sisestada sigrimigri pildilt captcha tekst.

 

YouTube'i keskkonnas voogas liiklus Michael Jacksoni videote suunas. Kasutajad laadisid üles tuhandeid videoid ja jagasid kommentaariumis oma mõtteid. Facebook'i lehekülgedel organiseeritakse mälestusüritusi.

 

Twitteris kasvas säutsude hulk võrreldavaks ajaga möödunud detsembris, mil Barack Obama valiti USA presidendiks ja keskkonna administraatorid pidid pingutama, et teenus toimivana hoida.

 

Mõni tundi pärast surma tõusis Michael Jacksoni 1981. aasta album "Thriller" interneti muusikapoe iTunes'i müügiedetabelis esikohale.

 

Tsitaat Forte > Michael Jacksoni surm - teema number üks internetis


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Polnud tema fänn, kuid oli tal häid laule mida sai kuulatud.

RIP Jackson.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei suri ära onju. Väga kahju. R.I.P aga see ajab küll veits närvi, et rahulikult ei saa internetist uudiseid lugeda kuna iga teine uudis on Michael Jacksoni kohta. Tal oli häid laule, tal oli halbu laule, kuid kui aus olla siis paljude jaoks oli ta enne surma kahtlane valge tegelane kes oli kunagi must ja siis lapsevägistaja olnud, nüüd ainult temast räägitaksegi. Mina mäletan teda nii nagu ta oli. Minujaoks ta oli Probleemidega laulja kes raiskas palju raha ka sellele, et lastele võimas lõbustuspark teha, pedofiil seda teinud ei oleks ja ma ei ole piisavalt vana et öelda, et Jackson 5 oli parem.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei suri ära onju. Väga kahju. R.I.P aga see ajab küll veits närvi, et rahulikult ei saa internetist uudiseid lugeda kuna iga teine uudis on Michael Jacksoni kohta. Tal oli häid laule, tal oli halbu laule, kuid kui aus olla siis paljude jaoks oli ta enne surma kahtlane valge tegelane kes oli kunagi must ja siis lapsevägistaja olnud, nüüd ainult temast räägitaksegi. Mina mäletan teda nii nagu ta oli. Minujaoks ta oli Probleemidega laulja kes raiskas palju raha ka sellele, et lastele võimas lõbustuspark teha, pedofiil seda teinud ei oleks ja ma ei ole piisavalt vana et öelda, et Jackson 5 oli parem.

 

Sa ei pea ju temast tehtud uudiseid lugema ja seda pole tõestatud, et ta lapsevägistaja oli..

R.I.P Michael Jackson 1958-2009.

Jälle üks legend vähem...


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ei pea ju temast tehtud uudiseid lugema ja seda pole tõestatud, et ta lapsevägistaja oli.. mees ei pea pedofiil olema, et rajada lastele " võimas " lõbustuspark.

 

Seda ka lugesid muidu mida gabriel kirjutas v?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jajajaja ole kuss ma märkasin juba :D .

 

Ega minusüü ei ole et sa F A I L I S I D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi pole õelnudki, et on .

Nojah... Kes ikka ise failib kui mitte ise.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

People come, people go, but legends live forever.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema rohkem läinud spämmiks.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
laulab väga mõnusalt välja seda mõttetut keppi mis jacki ümber on

+1,

 

Live fast die young


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõigil oli jumala pohui temast, siis kui suri tulid fännid välja vaatasin orksis pooltel tyypidel tema laul pandud, kuigi ennem ei kuulanud.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

51 aastat vana , nägi nii nooruslik välja , ise mõtlesin , et ta mingi 30ne ringis aga no näed mis lõpuks välja tuli , suhteliselt kõbus mehike juba oli .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.