Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Playstation 3

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaanus, sa räägid nii, nagu PS3 oleks ainult täiskasvanute "lõbu" ja alla 18-aastased ei tohi sellega midagi teha.

Eeldan et ta ostab PS3 rohkem ikka oma lõbuks ja siis vahest tore sõpradega koos mängida, öösel, õhtul vms.

Rahakott kannatab, siis osta.

Minu miinused:

*Kallis - PS3 ise ja mängud

 

Plussid:

*Suur telekas, kui sul on.

*Saab kaasa ka võtta, sõbra poole nt.

*Asi ei aegu. Arvutiga see viga, et aasta pärast on sul sitt videokaart, kus isegi gta iv välja ei jookse low graafikaga.

*saad blue-rayga filme vaadata (hd ju?)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisaks veel miinuste alla selle, et ei saa modida. Muidu arvutiga on jah see, et vaja parimate mängude mängimiseks aeg-ajalt videokaarti uuendada, aga pole väga hullu. Ostad mingi hea kaardi ja võid sellega paar aastat rahulikult pelada või no aastakese kohe kindlasti. Kokkuvõttes tuleb PS3 ikka kallim (konsool ise + mängud) kui sa just ei taha koguaeg samu mänge mängida. Pappi läheb mõlemal juhul, rikkurite värk:who:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui sota nt ati radeon hd 4870 või 4890 ega see sul juba nii kergesti vanaks ei jää võibolla paari aasta pärast on uut vaja ja videokaardid suht odavad jah mul endal xbox kui l2hed online siis saad sealt mänge sitax odavalt + xbox on ise ka odavam


Totaalne ärinaine! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
PS3 on minu kogemuste mööda suhteliselt kiirem ja graafika on parem kui xbox360-el, selles suhtes oleks xbox parem valik et lased ära mod-ida ja on laialdaselt mänge saada internetis.;/

 

Graafika koha pealt eksid kyll.

 

Xboxil ja PS3-el on täpselt sama graafika, ära aja lolli möla :D.

Mix peaks PS3-el parem olema ? 0o

 

Ega see ei tähenda, et PS3 mängud on pandud BluRay plaatidele, et siis nende graafika peaks olema parem ?. Ega mängu tegijad ei tee sul 50 gigast pela. Kui teeks, see siis kas peaks olema selline "nagu päris elus juba" või on tegu väga pika storyga -> 5000 tundi pela 0o

 

Xbox vb odavam, aga tal on mingi neti kuutasu.

Modimise koha pealt ei tea midagi.

Xbox hetkel kyll vb 1. kohal konsoolidest, aga krdi mõttetu on ikkagi.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
YouTube - Bully Graphics Comparison Wii vs 360 vs Ps2

 

vaadake seda, siis näete seal graafika vahesi.

 

Loe pealkirja ka.

 

"Bully Graphics Comparison Wii vs 360 vs Ps2"

 

Tegu vist on PS2-ga ? 0o

 

Edit :

 

Väljavõte Enteri E-poest.

 

Eks see ole sinu otsustada, kumma sa võtad. PS3 teeb kallimaks tegelikult ainult Blu-Ray seade. Kui kasvõi xboxile ostad eraldi juurde WiFi seadme siis võidad ikka oma 2500 krooni. Pead otsustama, kas see Blu-Ray on seda väärt. Kordan igaksjuhuks üle, et Blu-Rayl olevad PS3 mängud ei anna graafilist eelist xboxi vastu.

"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eee mis teema see on kas mingi xbox või ps3??

 

Xboxiga võrdlemine oli, no see lubatud siin teemas. Et kas valik on hea.

 

Teema ikka PS3.

 

Dvi rafas, tagasi PS3-ele.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jaanus, sa räägid nii, nagu PS3 oleks ainult täiskasvanute "lõbu" ja alla 18-aastased ei tohi sellega midagi teha.

Eeldan et ta ostab PS3 rohkem ikka oma lõbuks ja siis vahest tore sõpradega koos mängida, öösel, õhtul vms.

Rahakott kannatab, siis osta.

Minu miinused:

*Kallis - PS3 ise ja mängud

 

Plussid:

*Suur telekas, kui sul on.

*Saab kaasa ka võtta, sõbra poole nt.

*Asi ei aegu. Arvutiga see viga, et aasta pärast on sul sitt videokaart, kus isegi gta iv välja ei jookse low graafikaga.

*saad blue-rayga filme vaadata (hd ju?)

 

Olen öelnud nii, et alla 18 ei tohi midagi teha?

Ma ei taha rohkem vaielda tõesti. :D

Lihtsalt ütlesin, et kui nii mõnelgi sõbral on kattuvad konsoolid, siis miks mitte osta mänge mitme peale jne, kui elada lähedal, head sõbrad jne. Kokkuhoid ikkagi.

Üleüldse pole PS3 pooldaja. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga huvitav mängida sellega soovitan


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise oman ps3-me, asi töötab väga hästi ja katki ka nii kiirelt ei lähe, nagu näiteks x-karp.

Mängude hinnad langevad juba, paremad mängud püsivad veel oma hindade juures, aga suurem osa mängudest maksavad 500-700 krooni. PS3mel veel see kah et nt mingi lennuki mänge või ralli mänge, saad mängida nii, et puldi liigutamisega liigutad siis nt autot või lennukit võo kopterit või mida iganes. Kui PS3me peaksid ostma, ostak kindlasti mängud Heavenly Sword ja Gta IV. Parimad mängud minuarust. Little Big Planet kah suht hea, aga ise otsustad, olen proovinud ka Blu-Ray filmi ja seda HD värki, väga hea kvalikteet on ikka. Kui raha on soovitaks osta PS3 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei, ise oman kah PS3.

Minu järeldused sellest, et mul on KÕIK Playstationi seeriad olemas, peale PSP mida olen kuigi proovinud selliste mängudega mis mul PS3l on.

PS3 üks suurim pluss on Bluray, millega saab mängida HD ja filme ka HD vaadata.

Kinglasti ei saa võrrelda PS3 Xboxiga, sest alati on tatte kes hakkavad ajama, et xbox on parem, sest neil on ja ise on nii rottid, et ei suuda osta.

Tean mitmeid inimesi kellel on XBox olnud ja on öelnud, et Xboxi ei anna PS3ga võrreldagi.

Enda mängud praegusel hetkel ja kuidas hindan neid(10 palli süsteem):GTA IV(7,5p) Miks mitte 10p? Sest story on vägagi igav+on mingite russidega ühendus mis vapsje ei meeldi.

Def Jam:Icon(10p) Miks? Super mäng, alati nende seeriad meeldinud. NFS:Pro Street(3p)Miks? Ei meeldi üldse ei saa tänaval sõita, pole mente jne, kuigi graafika super. Star Wars:The Force Unleashed.(10p)Miks? Ei hakka avaldama lemmik mäng atm:P Ei tule pähe mis mänge veel on atm.

Minu järeldus PS3st:

Parim konsool mis olnud on, koos teiste ps seeriatega, graafika parim jne, mängud ka head.

Sama lause kui tahate konsooli osta ja raha pole probleem, siis ostke PS3 Kinglasti.

Või Wii siis, sest seal nende pultidega on vägev tunne vehkida:D

Aga ps3 1 parim mäng on MGS(Metal Gear Solid).

Juba sellepärast on ps3 väga kõva asi:p

Loodan, et paljud said korraliku ülevaate ps3st:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tanel, oled sa üldse Xboxiga mänginud? Muideks, X360 ja PS3 graafika on enam-vähem sama head, Xboxiga on isegi paljudel mängudel parem graafika. Lisan veel, et Wii-d ma ise ei soovita. Vennal on see, olen mänginud ise ka. Suht rõve asi on, ei kannatanud seda kehva graafikat väljagi. See on siis hea, kui mitmekesi koos sõpradega mängida, muidu igav;/


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma räägiks ka Wii vastu. Tundub põnev & huvitav, kuid graafika, mängud ja kõik annab soovida. Ainukesed normaalsed mängud olidki "Wii sports" & "CSI". Ülejäänusid lihtsalt ei kannatanud mängida. Samuti, kaua sa mängid kahte-kolme mängu? Wii on rohkem ikka seltskonna-mäng. Mitmekesti golfi või tennist mängida on küll huivitav.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tanel, oled sa üldse Xboxiga mänginud? Muideks, X360 ja PS3 graafika on enam-vähem sama head, Xboxiga on isegi paljudel mängudel parem graafika. Lisan veel, et Wii-d ma ise ei soovita. Vennal on see, olen mänginud ise ka. Suht rõve asi on, ei kannatanud seda kehva graafikat väljagi. See on siis hea, kui mitmekesi koos sõpradega mängida, muidu igav;/

 

Sul on XBox onju?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul on XBox onju?
Ei, ma pole seda öelnudki. Olen sellega siiski mänginud.

 

Üldiselt ma eelistan ikkagi arvutit. Leidsin kiiresti googeldades ühe võrdluse, kus oli PC, X360 ja PS3 graafikat võrreldud:

 

Xbox 360 Vs. PlayStation 3 Graphics Comparison: Now With PC! - Features at GameSpot

 

Tehke omad järeldused:cool:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei oma, aga olen mänginud korra gta iv-d

 

Halvad küljed on et seee on suht suur(mis mulle ei meeldi) ja kallid mängud, nagu eespool mainitud

Head küljed on need et sellel on Blu-Ray lugeja, saad vaadata filme

 

Ise soovitaksin sulle osta kas wii, või xbox 360 elite

 

osta ps3 slim :D samakerge mis ps2 fat, kõhna ka, sobib isegi ribivahele :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.