Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manual Permanent Ban / Bug Abuse

Soovitatud postitused

VIP

Proovisin oma elu esimest rune kasutajat tagasi võtta ja sain tagasi. Mõtlesin, et jess nüüd ilus vaadata et kerge 2004 aastast pole sisse logind.

Panin pw asjad ära. Acc on perm banned bug abuse pärast.

Et siis selline küsimus, et kas keegi ei tahaks mulle kirjutada siia texti valmis mis sellise appeli jaoks neile saaata.

Ei taha näha selliseid poste: "Kirjuta neid fuck off. Mul toimis" "Nad ei loe seda nkn läbi, ei ole mõtet proovida " jne.

 

Oleks väga tänulik sellel inimesele kes mulle kirjutaks texti


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei hakka ise teksti sulle valmis kirjutama, aga kirjuta midagi, et sul on väga kahju, et sa bugi ära kasutasid ning enam seda ei tee.Sa oled oma karistuse ära saanud ja kahetsed sügavalt vms.

 

Edit:666

Kusjuures mina 2006 aastal polnud pelanud selle acc'ga :D Kunagi 2004 sain scämmi/keylogged siis ei pelanud ja nüüd mõtlesin, et võtan tagasi ja , jeiz.

Aga ma ei hakka ise neile kirjutama kuna inglisekeel pole just kiita. Ootan kellegi ära kes kirjutab siia :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teksti annad,võin ära tõlkida.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida fakki? Saidki kasutaja tagasi ja nüüd appealid uuesti või? :D Isegi minu rahulikkuse juures käib see närvi, et ei osata lauset ilusti koostada. Asi pole üldse nokkimises vaid põhimõttes.

 

 

Proovisin oma elu esimest rune kasutajat tagasi võtta ja sain tagasi. Mõtlesin, et jess nüüd ilus vaadata et kerge 2004 aastast pole sisse logind.

 

Et siis selline küsimus, et kas keegi ei tahaks mulle kirjutada siia texti valmis mis sellise appeli jaoks neile saaata.

 

Need räägivad ju teineteise vastu... -.-

 

Teemasse: Suht vahet pole, mida kirjutad. Siin foorumis oli kuskil teema, milliseid kirju võiksid saata. Eks nad vast mõnest sõnast kinni haaravad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Orcut, ta saatis appeali, et kasutaja tagasi saada, sai tagasi.Nüüd on tal vaja appeali, et kasutaja bännist lahti saada.

 

Ja teksti kirjutamist ikkagi enda peale ei võta, pärast kui lahti ei saa, hakkad süüdistama ;)


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mida fakki? Saidki kasutaja tagasi ja nüüd appealid uuesti või? :D Isegi minu rahulikkuse juures käib see närvi, et ei osata lauset ilusti koostada. Asi pole üldse nokkimises vaid põhimõttes.

 

Need räägivad ju teineteise vastu... -.-

 

Teemasse: Suht vahet pole, mida kirjutad. Siin foorumis oli kuskil teema, milliseid kirju võiksid saata. Eks nad vast mõnest sõnast kinni haaravad..

Hmn, Seal olid suht bot appelid vms. Aga eks ma proovin , kuna vist keegi ei viitsi kirjutada :uni:


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dear Jagex,

I'm so sorry what I did 5 years ago. I was just so young and it was so fun to discover the game. Now i have grown up so I know the rules by heart. If you give me another opportunity, I won't mess that up. Please Jagex, yoou're my only hope! I just so want to play this account!

Very big thanks,

Sinu nimi!

 

Loodan, et sobis. Uuesti ma läbi ei lugenud, ise vaata kirjavigu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hello Jagex!

My account was banned in 2004 because of bug abuse.

I am really sorry cause of that, cause i wasn't aware that may ban me.

And now i want to play runescape again, cause i got nothing to do schools over etc.

So i would be very thankful if u give me the account back, and by the way in 2006 the account was keylogged too:)

Thank you-pane oma rsn siia.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hello Jagex!

My account was banned in 2004 because of bug abuse.

I am really sorry cause of that, cause i wasn't aware that may ban me.

And now i want to play runescape again, cause i got nothing to do schools over etc.

So i would be very thankful if u give me the account back, and by the way in 2006 the account was keylogged too:)

Thank you-pane oma rsn siia.

 

Kui ta 2004 ban sai miks siis kirjutada, et 2006 sai keylogged??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra mul oli sama teema pmst. sain mingi scammi, ja paar aastat hiljem mõtlesin proovida tagasi võtta kirjutasin oma vanad küssad sinna kasti ja sain tagasi, proovisin sisse logida, wtf , banned.. irw :D läksin siis sinna appeali kohta, vaatan, 2 offeci... mõlemad mingi Password Scamming, vaatasin siis evidenci, ja wtf, scammer mingi lampi kirjutas rahvale et : wanna bay memb 4 free. Gime yr pw. jne. no raisk kopa viskas üle maksa, kirjutasin siis appeali ja õnneks sain tagasi... kuradi scammerid

vaadake praegust offence historyt :D jumala imelik, ma olen seda juba appealinud aga saan uuesti, ja ma ei ole muted ka :D mingi lampi seisab seal :Dclipboard_upped.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.