Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hardstyle & Hardcore

Soovitatud postitused

Warez, mina sinu asemel ei narveeriks niipalju.

Live the moment juba väga vana lugu ja kopp ees sellest.

Ajo ofc, sa oledki selline, et lähed youtube, kirjutad hardstyle, võtad 1 loo ja postitad siia.

Kohe näha, et sa oled hardstyle mingi max 1 kuu kuulanud nii, et hoia ennast eemal siit teemast, kui sa midagi ei tea.

 

MIna lasin muuta, kuna päris paljud hardstylerid kuulavad ka nautke hardcore(kasvõi mõnda laulu)

 

ja skz-ga nõus, ja ära tule nüüd ütlema, et mingi 2 aastat oled kuulanud.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.bestdjmix.com/2010/05/va-explosive-car-tuning-22-2cd-2010/

 

Pidevalt kuulan neid laule, ning isegi meeldivad.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No vaata, mingid 11 aastased tulevad siia, postitavad mingi vana loo ja hakkavad rääkima, et see üli hea.

Ise kuulasin ka seda mingi natuke aega, nüüd kopp ees sellest.

Ma arvan, et kui ta "on" kuulanud Hs-i minigi 6a siis ta teaks teisigi lugusi, mis on väga head, mitte sellised, mis on juba tükk aega igal pool Hs raadiotes lastud jne.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No vaata, mingid 11 aastased tulevad siia, postitavad mingi vana loo ja hakkavad rääkima, et see üli hea.

Ise kuulasin ka seda mingi natuke aega, nüüd kopp ees sellest.

Ma arvan, et kui ta "on" kuulanud Hs-i minigi 6a siis ta teaks teisigi lugusi, mis on väga head, mitte sellised, mis on juba tükk aega igal pool Hs raadiotes lastud jne.

 

Sinust me ei hakka rääkimagi. Noshit, et vana lugu on? Ja siis? See, et sa siin haugud, suurendab su peenist? Ja ma olen küllaltki vanem, kui sa arvad. Sinusuguseid debiile annab leida. Ja nagu oleks see ainuke lugu, mida ma tean. Mul kõriauguni hardstyle lugusi. Eriti 2010 aasta omasi.

 

Anojah, andke andeks. Vahvel kubiseb sinusugustest 12 aastastest pädadest ju.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinust me ei hakka rääkimagi. Noshit, et vana lugu on? Ja siis? See, et sa siin haugud, suurendab su peenist? Ja ma olen küllaltki vanem, kui sa arvad. Sinusuguseid debiile annab leida. Ja nagu oleks see ainuke lugu, mida ma tean. Mul kõriauguni hardstyle lugusi. Eriti 2010 aasta omasi.

 

Anojah, andke andeks. Vahvel kubiseb sinusugustest 12 aastastest pädadest ju.

 

 

Warez ma sinuasemel oleks vait kui sa ei tea inimeste vanuseid. Btw skz ei ole 12. Nii et ära mulise siin.

Sa vb oled max kuulnud HardStyle mingi 1kuu ja see teeb sinus asjatundja ? Kahjuks ei tee. Nagu su eelnevatest postidest olen lugenud ei tea sa HardStyle'st mitte tuhkagi. Ainuke asi mida oskad www.youtube.com kirjutada on Hardstyle ja sealt võtad esimese. See ei ole normaalne et topite siia mingeid 2002 aasta hardstyle lugusid mis ei ole ültsegi head.

 

Ära mängi suurt netihiirot. Sa ei suuda seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türa sa wazzup lärtsud? Hoia oma molu kinni kui sa midagi ei tea. Esiteks see lugu on 2009 aasta oma.

No sorri, et ma EXAMPLE tõin youtubest siia. Kuradi hälvar.

Esiteks, defineeri omale mõiste "e-hero".

Ja loe eelnevaid postitusi, kus ma kirjutasin kaua ma kuulanud olen.

Noshit, vaidled selle üle nüüd veel, kaua ma kuulanud olen? Kas see mängib rolligi üldse?


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 kuuga sa võid ka 100gb koguda irw.

 

Kahjuks pole ma selline inimene, kes 24/7 mingi torrentitest & netist mingi hardstyle otsiks, et äge näida. Need kõik on tõmmatud kogu aja vältel, kaua ma hardstyle kuulanud olen. Muidugi arvuti on ka palju palju kordi formati saanud peale seda.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see, palju teil arvutis lugusid on, ei tee teist asjatundjat antud muusika osas. ja üldse, mis mõte on vaielda mingil läbikukkunud teemal:"oo, ma olen hardstyle 5aastat kuulanud, sina sitt ei tea midagi". muusikat kuulate te ju ikka enda jaoks, või kelle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see, palju teil arvutis lugusid on, ei tee teist asjatundjat antud muusika osas. ja üldse, mis mõte on vaielda mingil läbikukkunud teemal:"oo, ma olen hardstyle 5aastat kuulanud, sina sitt ei tea midagi". muusikat kuulate te ju ikka enda jaoks, või kelle?

 

Loomulikult on sul õigus. Kuid kahjuks või õnneks olen ma selline inimene, kes ei lase nö ennast maha teha, või kuidas seda öeldagi. Alati olen hakanud vastu nagu antud teemas, kuid vahest on see palju suuremat kahju toonud. "Ma olen rohkem kuulanud kui sina, mingi 1kuu" või mis iganes laused ei ole just meeldivad. Kuid tõesti käib selline asi pinda, kui sulle öeldakse, et oled mingi 1 kuu kuulanud hardstyle ja oled äss vend vms.

Aga jah, unustagem see teema ja elame edasi rahulikult.

 

(L)But still we live for the Hardstyle(L)


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide, 2002, 2004 jne oli alles hea hardstyle, 2005 hakkas hs niiöelda välja surema...

 

Mnjaa... Kui ma ei eksi siis kas vanat hardstylet "oldschool"-ina ei nimetata?

 

Mul tuttav ka tegeleb FL Studios hardstyle tegemisega. Suht paljud lood on tal päris head.

 

Example, mis on minu meelest lugu, mis tal kõige paremini välja kukkunud on:

[video=youtube;3WvSjwrjLH8&]http://www.youtube.com/watch?v=3WvSjwrjLH8&feature=related

 

Tema Hardtrance, mis ta tegi oma sõbrale

http://www.youtube.com/watch?v=-e8C-bjTPfo


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaiki kutsikas. Lõpeta ennem põhikool ära, kui minuga rääkima tuled.

 

dasasd.jpg

Jõuaks kindlasti koguda 1kuuga seda?

 

Ja Wazzup mine toksi oma runescape edasi ja ära postita siia enam.

 

OOta sa lõpeta ise 12 klassi 2ra ja tule ülba siis muuga. ennem vast ei tasu. Postitan niipalju kui tahan. Suurenda oma e-peenist kuskil mujal. Pole su lolli juttu siin kellegil vaja.

---

 

Tahad öelda et see on hea hardsytle? Ei ole . See jumala igav ja ei kutsu kuulama . suutsin ainult 28sec seda kuulata. SITT MAITSE !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
OOta sa lõpeta ise 12 klassi 2ra ja tule ülba siis muuga. ennem vast ei tasu. Postitan niipalju kui tahan. Suurenda oma e-peenist kuskil mujal. Pole su lolli juttu siin kellegil vaja.

---

 

Tahad öelda et see on hea hardsytle? Ei ole . See jumala igav ja ei kutsu kuulama . suutsin ainult 28sec seda kuulata. SITT MAITSE !!

 

KEs väitis, et peab mingi räigelt hea olema? Eks tee ise midagi valmis, vaatame, kui hästi sul tuleb? Ta vähemalt oskab midagi teha, mitte nagu sina, ainult iriseda ja kritiseerida.

Ja sul on muidugi, kuulad alguse ära - pask. See tähendab, et sul pole üldse kogemusi hardstylega.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KEs väitis, et peab mingi räigelt hea olema? Eks tee ise midagi valmis, vaatame, kui hästi sul tuleb? Ta vähemalt oskab midagi teha, mitte nagu sina, ainult iriseda ja kritiseerida.

Ja sul on muidugi, kuulad alguse ära - pask. See tähendab, et sul pole üldse kogemusi hardstylega.

 

Tahad väita et ei ole kogemusi. Olen ligi 3-4 aastat kuulanud Hardstyle. Kuulan ka teisi erinevaid stiile nagu D'n'B ja clubi. Anna mulle korralik nett, et saaksin alla laadida faili : magic music maker ( nr ei ütle ) . Ja siis võin teha sulle normaalse Hardstyle loo. Sina ära tule mulle midagi ütlema kas ma tean või ei tea. Olen suust kauem kuulanud ja tean juba millist hardstyle kuulan ja millist mitte. Erinevalt sinust on mu muusika maitse kordades parem. Sa nagunii et tee vahet Hardstyle'l ja Classic musicalil kah. Esmalt lõpeta ilusti oma 12 klassi ära ja tule avalda oma arvamust hiljem, kui sa oled rohkem ja tead esitajaid kordades rohkem. Iga üks oskab kuhugile neti otsingusse kirjutada HardStyle ja sealt kohe esimese valida ja alla laadida. Ja btw. See et sul selle HardStyle kausta suurus on nii suur ei tõesta veel midagi .Seal sees võib olla sul kasvõi 10GB Gay Porri. Sinusuguste viga on see et netis julgevad öelda aga IRL, siis on mokk maas ja ei ütle enam mitte midagi. Kasva kord suureks. Õpi ja kuula rohkem erinevate esitajate HardStyle lugusi ja ära mine YT ( youtube.com)lehele ja kirjuta sinna " HardStyle ", ning võta sealt esimest lugu.

 

Btw. see mis sul signas on, on puhas tõsi.

Nii et SMF ja SMD.

GG AWP !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.