Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Need For Speed: Shift

Soovitatud postitused

VIP

MIDAAAAAAAAAAAAAAA ?!?!??!?!?

 

Väga hull... kuigi minuarust need for speedi seeriatel läheb mängu põhtimõte järjest sitemaks...

 

Loodame et see on väärt mängimist.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan, et tuleb hea NFS, NFS Undercoveris olin küll väga pettunud :D, auto keerab suure kiiruse peal ülihästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seest vaade on millegipärast VÄGA Grand Turismo 5-e moodi, terve mäng on tegelikult.

Grand Turismo 5-te olen mänginud pleikar kolmel, väga rott mäng, kui tahate korraliku mängu, siis selleks on Live For Speed, kasvõi demo kui litsentsi ei jõua osta, mina ostsin ja olen väga rahul.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seest vaade on millegipärast VÄGA Grand Turismo 5-e moodi, terve mäng on tegelikult.

Grand Turismo 5-te olen mänginud pleikar kolmel, väga rott mäng, kui tahate korraliku mängu, siis selleks on Live For Speed, kasvõi demo kui litsentsi ei jõua osta, mina ostsin ja olen väga rahul.

Pmst sama mäng nagu Racedriver: GRID, kõik võistlused samad jne.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gran Turismo ja rott ? Tead mees keri sa ka perse...

 

Mina eelistan igal juhul ennem LFS-i.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LFS on tore mäng jah aga selle nfsi ma ostan ära kuna on sisevaade :)

 

Samamoodi on ju ka LFS, Gran Turismo 5 jpm, ainult sellepärast osta oleks tobe, eriti praegusel ajal.

Sul pleikar kolm on?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi ei tea mis näitajaid PC peal tahtma hakkab?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui see tuleb samasugune naq oli pro street, siis see on mõttetu. Kõige parem on olnud Need for speed underground2. Igas mõttes. Teine mis meeldib oli most wanted. Muu on olnud shit.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis kuradi debiilne väljend see on?

vana sa oled?:D 12?

 

 

 

enda lemmik nfs on most wanted kuna seal sai PÄEVAL ringi kruisida ja pähe anda :D

 

Kui ma ei eksi siis ta peaks 18 olema.

 

Ja mida pe*set sellel sõnal viga on ?

Kõik kes kasutavad sõna "pleikar" on nüüd 12 aastased ?!?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis kuradi debiilne väljend see on?

vana sa oled?:D 12?

 

 

 

enda lemmik nfs on most wanted kuna seal sai PÄEVAL ringi kruisida ja pähe anda :D

 

Muide, ma olen 18.

Mis on sõnal pleikar viga?

Ma ei viitsinud kirjutada Playstation 3, sest mul olid näpud valusad.

Kui peaks veel mingit ütlemist tekkima, võid julgelt kasutada postkasti või helistada: 53229706. :y:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol siis kirjutatakse ps 3, nii idu ei saa olla vms?;/

see kuidas inimene kirjutab, jääb ikka tema otsustada. sina ei ole selle koha pealt mingi ütleja.

 

muidu mängu ootan väga. pro street oli üsnagi mängitav, undercoverit pole mänginud. niiet nüüd peaks suur edasiminek olema nende tegijate poolt. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
undercoverit pole mänginud.

 

- SAAST!

 

Ära tõmba seda mingil juhul!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol siis kirjutatakse ps 3, nii idu ei saa olla vms?;/

 

Endiselt saab helistada tollel numbril.. :ty


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.