Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

V i b u x x

Soovitatud postitused

VIP

membus ära unusta mõndasi queste barrows gloves peaks kah sulle hästi kaasa aitama range geari juures?:D

igastahes edu ja ma ei saa aru eelpool jonnivatest quitteritest, suured goalid, aga tasapisi jõuab iga värava avatud:)

edu.jpg from me:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa oled debiilik või, mis arengut ei ole, pohui ju, et goalid kõrged, tean seda venda ja võin öelda, et kui ta goalid seab, siis ta teeb need ka ära. Tra ta ei pea mängima sul 24/7 kui goalid on kõrged, tõesti täielik lohh oled, kao nahui siit teemast kui ei meeldi, mitu korda juba öeldud, et sina ei ole mingi arvustaja vaid suvaline lohh.

 

Edu goalidega :)

 

Oi lapsed, kui kriitikat ei kannata pole mõtet siia tulla üldse:d

Kui ta 24/7 ei mängi teeb ta neid goale 10 aastat:D

 

Kena d slay, 1p !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa oled debiilik või, mis arengut ei ole, pohui ju, et goalid kõrged, tean seda venda ja võin öelda, et kui ta goalid seab, siis ta teeb need ka ära. Tra ta ei pea mängima sul 24/7 kui goalid on kõrged, tõesti täielik lohh oled, kao nahui siit teemast kui ei meeldi, mitu korda juba öeldud, et sina ei ole mingi arvustaja vaid suvaline lohh.

 

Edu goalidega :)

 

kihla ei taha vedata ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arengut???


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sry, aga ma ei hakka 2 13 aastasega kihla vedama ja pärast teie emmedele seletama, miks ma teie kommi raha ära võtsin :(

 

Ning see teine lausepool mis sa ütlesid oli nii lame, et ma ei oska seda isegi kommenteerida.

 

5+ to that:D see kelle quetele vastasid ma parem ei ütle midagi:D 5+ aastat vanem ka tast nii et mis mul öelda [areneb]

sina arened ka arene aga edasi:D head up high:D no more complains about ailar from me las ta olla ja ja:D .:%


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

areneb;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.