Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maxed Pure| Sum 80+/Dung 90+

Kas teha...?  

355 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas teha...?

    • 75 att, osta BGS ning minna bandos gwd,teha paarkümmend milli
    • lasta range 91 ja mage 94


Soovitatud postitused

MM on hale ****kari ju. Nad omavad ainult f2ps, nad rohkem f2p pk clan. Miks FOEsse ei liitu? Foe võidab MMI igakell p2p ära, kuigi FOE kaotas 20. Juunil MMI vastu, aga see oli f2ps. FOE on p2p clan rohkem. Ja MM on f2p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
MM on hale ****kari ju. Nad omavad ainult f2ps, nad rohkem f2p pk clan. Miks FOEsse ei liitu? Foe võidab MMI igakell p2p ära, kuigi FOE kaotas 20. Juunil MMI vastu, aga see oli f2ps. FOE on p2p clan rohkem. Ja MM on f2p.

 

Lol, FOE on täis newschoolereid kes ei jaga pkmist mitte mõhkugi.Need level 70 taggivad/prayvad 1v1 ega saa kicked.

MMis paar eestlast ja mitu mulle tuntud olevat isikut.Mina otsustan klanni üle seltskonna järgi, mitte nende koha.Küll kunagi MM või mingi teine klann võtab FOE #1 P2Pis üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

FOE ei pray kunagi 1v1s, ma olen kõiki nende videosid näinud, ja veel "FOE ULTIMATE PKING VIDEO" seda olen ka näinud, ja seal näitab mitmeid FOE liikmeid 1v1mas. Ja ükski neist ei pray 1v1. MM on haledad telejad. MM > Never cheat, never lie, break the tab before I die. Ja FOEst on käinud läbi mitmed kuulsad PKerid. Ja MMil on liiga kerged reqid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
FOE ei pray kunagi 1v1s, ma olen kõiki nende videosid näinud, ja veel "FOE ULTIMATE PKING VIDEO" seda olen ka näinud, ja seal näitab mitmeid FOE liikmeid 1v1mas. Ja ükski neist ei pray 1v1. MM on haledad telejad. MM > Never cheat, never lie, break the tab before I die. Ja FOEst on käinud läbi mitmed kuulsad PKerid. Ja MMil on liiga kerged reqid.

 

Kahjuks foel on leebemad :):cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei võitle combat 70mnetega. ja btw, ma ei sobi foesse, mul on ainult üks stat mis on hea, ( 99 Strength ), muu on täielik jama, mulle öeldi, et ma saaksin MMi kohe praegu kui ma tahaksin, ei pea neid reqqe tegema, FOEsse saaksin alles kui range 82. niiet, MMi saab ikka lihtsamini, sest, ma küsisin järgi, kas on võimalik FOEsse kiiremini saada kui on keegi sealt soovitaja, siis nad vastasid, et ei, see ei kiirenda FOEsse sissesaamist, aga annab mõnusa boosti sinu appile, et sind jälgitakse rohkem, pööratakse rohkem tähelepanu jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei võitle combat 70mnetega. ja btw, ma ei sobi foesse, mul on ainult üks stat mis on hea, ( 99 Strength ), muu on täielik jama, mulle öeldi, et ma saaksin MMi kohe praegu kui ma tahaksin, ei pea neid reqqe tegema, FOEsse saaksin alles kui range 82. niiet, MMi saab ikka lihtsamini, sest, ma küsisin järgi, kas on võimalik FOEsse kiiremini saada kui on keegi sealt soovitaja, siis nad vastasid, et ei, see ei kiirenda FOEsse sissesaamist, aga annab mõnusa boosti sinu appile, et sind jälgitakse rohkem, pööratakse rohkem tähelepanu jms.

FOE's on vaja 82 maget mitte ranget.

OT: Loodame, et teed maxed out ära . Kõva 9p sulle.:music:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

I T Z O K

 

MM tegi FOEle ja FIle enda pk tripil korraga ära, niiet, gf?!

FOE ei saaks elusees MMi vastu, nii see lihtsalt on, praegu veel vähemalt :)

Ja I Mahatma I pole sinu jaoks kuulus pker? ? Kammoon mees.

 

Ontopic: Edu magega timpa (:


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SA OLED IDIOOT? JUST VASTUPIDI, FOE tegi MMile ja FIle ära, mitte MM FOEle ja FIle, täielik jobu oled, kust sa sellist juttu kuulsid, et MM tegi kahele clannile ära? FOE tegi ära kahele, mitte MM, ära tule targutama kui sittagi ei tea. FOE saab p2ps vabalt vastu MMile, FOE on rohkem p2p mitte f2p. MMid on haledad kusikud, vanasti ajas TLP MMi portalite juurest ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui sa selline FOE armastaja oled, siis mine liitu nendega.Vanasti oli vanasti.MM on olnud rohkem kui ühe korra #1 pure klann.Ma võin kihla vedada, et MM on kauem püsinud, kui sina mänginud oled.

Ära enam siia postita FOE-st.Head päeva sullegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.