Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti enda Turumutid tegutsemas

Soovitatud postitused

Ainuke korralik Eesti Merchanter-tie clan. Alles tehtud eile, ning juba üle 30 liikme.

 

 

Et liituda pead käima merchantimas kindlatel aegadel ( kokku lepitud ) algraha hea kui on mitu miljonit ikka. Aga kui ei ole siis 500k päästab.

 

 

Kui liitute on vaja ka teie msn-i mulle. Ise olen hetkel sõbral Foorumi mode, ning värbaja. Inimesi loodaks tohutul hulgal saada siis saab ju kiiremalt rikkaks. Mida rohkem mille on seda kiiremini rikastud. Ise alustan 17 milliga, sõber 30-ne.

 

 

http://masterestoniamerchanters.webs.com/


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma alustaks 17m, lisa [email:22yykygg]treradio@hotmail.com[/email:22yykygg] tahaks seal täpsemalt rääkida.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pmisin sulle oma msni, ühe acci peal on 3m+(lisandub iganädal umb 4-5 milli), teise acci peal 9m+.

 

Oot mida perset, omanik on K KOMANDO AKA meiser1996 rofl ?!


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nh ma joinin ka sis vist.... [email:cgphgll6]mart808@hot.ee[/email:cgphgll6]

 

mingi 4m on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi kasumisse juba jäänud kah ?


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ee, seletage mulle ka miks merchant klann hea on ?

 

Vähemalt sel ajal kui ma merchantisin oli küll asi veits teistmoodi > mida vähem merchantereid seda parem (eriti veel samade asjadega). Näiteks Veracs helm, maksis 2,1m ... merchanterid (k.a mina) ostsime seda 1,8m-ga, aga neid müüdi suhteliselt harva alla turuhinna seega kui minu suguseid "merchantereid" oleks 5 tki, siis see, et mina selle itemi saan 1,8m-ga on 1:5-le (aga kui oled üksi, siis 1:1le ja kui 2si, siis 1:2le).

 

 

Nii, et mis kasu on merchant klannist ? :/


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ee, seletage mulle ka miks merchant klann hea on ?

 

Vähemalt sel ajal kui ma merchantisin oli küll asi veits teistmoodi > mida vähem merchantereid seda parem (eriti veel samade asjadega). Näiteks Veracs helm, maksis 2,1m ... merchanterid (k.a mina) ostsime seda 1,8m-ga, aga neid müüdi suhteliselt harva alla turuhinna seega kui minu suguseid "merchantereid" oleks 5 tki, siis see, et mina selle itemi saan 1,8m-ga on 1:5-le (aga kui oled üksi, siis 1:1le ja kui 2si, siis 1:2le).

 

 

Nii, et mis kasu on merchant klannist ? :/

 

Terve claniga ostetakse mingit asja GEst maksimum hinnaga. See ajab toote hinna järjest suuremaks. Lõpuks kui hind on piisavalt kõrge, müüakse oma ostetud asjad maha ja saadakse kasumit.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ee, seletage mulle ka miks merchant klann hea on ?

 

Vähemalt sel ajal kui ma merchantisin oli küll asi veits teistmoodi > mida vähem merchantereid seda parem (eriti veel samade asjadega). Näiteks Veracs helm, maksis 2,1m ... merchanterid (k.a mina) ostsime seda 1,8m-ga, aga neid müüdi suhteliselt harva alla turuhinna seega kui minu suguseid "merchantereid" oleks 5 tki, siis see, et mina selle itemi saan 1,8m-ga on 1:5-le (aga kui oled üksi, siis 1:1le ja kui 2si, siis 1:2le).

 

 

Nii, et mis kasu on merchant klannist ? :/

Tavaliselt pole 1 inimesel piisavalt raha, et osta 1 item TÄIESTI välja.Nt ostetakse rune scimmisi max pricega nii palju, et neid ei ole enam võimalik mitte ühegi hinnaga saada.Siis selle hinnad tõusevad ning müüakse kõik väljaostetud scimmid maha.Aga jah, vaevalt, et sellest merch clannist asja saab.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
msi mõte sellisel klannil on?

 

Sa ei pidanud ju enam siia foorumisse tulema?

 

Eks vaatab,võibolla liitun.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See süsteem teil ei tööta vapsjee, sest nii müüvad jah enamus varem maha. Parem tee uus clan, kus eelduseks on 30m+ raha ning viimane päev enne dumpi näitavad kõik seljakotid ette, kas asjad ikka alles, millega merchantiti. See, kes reeglite vastu eksib, saadetakse clanist nahhui ja visjoo. Sellise süsteemi järgi vähemalt asi töötab ja usaldust on ka rohkem. Müüakse täpsel kuupäeval, täpse kellaaja järgi ning keegi ei kurda. Liikmete arv ei tohiks küündida üle 20ne. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.