Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorumisse on sattunud 6 aastane!

Soovitatud postitused

VIP

Pilt räägib enda eest.

2jfiwq1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

6 aastased peavad ka ju midagi tegema ning foorumis ei ole vanusepiirangut . (muidugi võiks olla)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Graffiti, sa oled täitsa arulage-.-

Ma pigem arvan, et sina oled 6a.Teda ma mõistan, kunas vanus selline, kus ei jaga eriti matsu välja.Sina olen küll loodusehäbiplekk, endisõnul vanust 15vms ja jutt siin foorumis on pigem 6+.

Kui meie peaksime hakka sind kritiseerima siis....

Ja isegi kui ta on 6a, proovib tema inimestega suhelda, aga sina vist eriti ei taha seda.Selline teiste mahategemine pole justkui tore.Tema pole süüdi. et kurg teda nii hilja tõi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei usu ,et ta 6, rohkem 10 vms?


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Graffiti, sa oled täitsa arulage-.-

Ma pigem arvan, et sina oled 6a.Teda ma mõistan, kunas vanus selline, kus ei jaga eriti matsu välja.Sina olen küll loodusehäbiplekk, endisõnul vanust 15vms ja jutt siin foorumis on pigem 6+.

Kui meie peaksime hakka sind kritiseerima siis....

Ja isegi kui ta on 6a, proovib tema inimestega suhelda, aga sina vist eriti ei taha seda.Selline teiste mahategemine pole justkui tore.Tema pole süüdi. et kurg teda nii hilja tõi.

 

häit ioule ja jaanibäeva

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pidin käbe endast pildi tegema (enne kui teema kinni pannakse).

real-hottie.jpg

 

Olen iluspoiss eksju (K)(L).

 

No kui selle 6-aastase postitused on normaalsed, siis las olla ju. Nagu näha, on tal 400+ postitust ning ei ole banned.

Tubli tema.

 

Vin, is that you?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.