Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Anda ära str 93 pure !"

Soovitatud postitused

att 40 , str 93 , def 20 , pray 20 midagi...

Kuna oli att 40,str 93 ,def 1 ,pray 1 ja kasutajat maha müües läks see scammerile kes tegelt raha ei saatnud , aga kasutaja sai ja nussis ära( def ja pray ). Hea ,et infot ta ei saanud.( siit foorumist nimega batista ).

Kõige parema põhjendusega vennale miks tema peaks saama annan kasutaja.


#houmiid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müüksin maha.

 

Teeks Vesta Pure , aga raha pealepanemisega kardan tagasivõtmist nii et ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahan kasutajat sest et mul pole ka kunagi pure välja tulnud koguaeg on ära rikutud küll on olnud def 2 jne :S aga sellest tahaksin teha 45 def pure :) arendaksin väga hästi teeksin hea raha peale hetkel on yks member pin saaksin memberiks ka teha veel...loodan et saad anda mulle mul pole ka kasutajatega vedanud ja hetkel pole raha ka et osta :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa v6iksid anda mulle. Sest mulle meeldib pkida ja ma olen alati tahtnud endale puret. Olen proovinud ka m6nda teha kuid plaanid on alati luhta l2inud.(mingi defi tulnud vms) Aga siis oleks suht hea pkida ja ma arvan, et mul oleks suured plaanid selle acciga. Kui sa mulle annad siis ma arvan, et ma oleks palju rohkem arvutis, sest praegu ei ole erilist ruuni kasutajat millega m2ngida. Ma loodan, et annad kasutaja mulle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tagasi ma ei scammi kuna see pure ei ole enam minu maitsele . tahtsin teha perfect f2p pker , att 40,str 99 , def 1 pray 31 ,aga rikuti ära ...

Ja pealegi tegin selle alla kuu ajaga, 5,9m xp till 99 str ka.

 

 

Mm, pray 31... why not? Def teeks aind suurema... 40 ntks :::)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

millised need kriteeriumid peaksid olema , et seda kasutajat saada ?

ma vaatan , et päris paljud on juba siin kirjutanud , et tahaksid endale puret ja et neil pole vedanud ja plapla ..

Aga millist põhjendust sina ootaksid ?


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks endale,(kui saaks) teeks 99 str 40 att ja jätaks 20 def ja 43 pray ,range teeks 99 ja mage kah soulis.

Raha saaks kergelt runecraftiga, alustan kuu ajaga saaks umb 75 runecraft,(lemmik skill)

Aga jah, loodan et ma saan endale selle kasutaja,lisa msni [email:47c4eiv3]treradio@hotmail.com[/email:47c4eiv3] Tänan.


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna mulle sest ma olen Bongshot !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaksin kasutajat, sest sellega oleks väga hea PK-da.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle? :)

 

Mängiksin talviti, teeks str 99 ja muidugi PK! ^^

 

Defi ei teeks suuremaks ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.