Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jama.

Soovitatud postitused

raudselt on ta 9 aastane kid kes arvab et ta on lilleke keset pasamerd O.o

 

---------- Postitused liidetud 22:13 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:10 ----------

 

Mitte muhvigi ei saa aru millest te kirjutate või mõtlete :/

 

krt Puupea oled w??!

 

---------- Postitused liidetud 22:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:13 ----------

 

Runescape ja vanus ei tähenda.Paljud pelavad ajaviiteks ja külastavad foorumeid.Tal on mõnes mõttes õige arvamus sp, et enamus tõesti on 11-13 ning kipuvad ütlema liiga palju.Iga inimene on individuaalne ning hoiab oma suu nii mõnegi koha pealt kinni ja saab aru asjadest hoopis teisiti mitte naq mõned siin:dead:See ajab nii mõnegi inimese närvi naq ntx tema.Uut teemat tõesti poleks vaja teha olnud, aga mis tehtud , see tehtud.

Cloud, sa oled see kõige suurema suuga vend siin teemas, vaata, et sa ise naise saad-.- äkki hakkad veel eest ja tagant saama, ei me ette tea:D

 

Ei tea :D mina olen 15 ning mingit ruuni ma ei pela nahuj mul seda vaja on? :D parem käia naisi lantimas ^^


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muide, see oleneb vägagi inimesest, kes on normaalse jutuga, kes mitte.

On väga palju 13+ inimesi, kellel ka just kõige targem jutt välja ei tule.

Kuid tuleb mõista üht lauset: "Issanda loomaaed on suur ja lai"

 

BTW: Ise 14.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere!

 

Ühesõnaga...mõtelesin,et teen kasutaja runescape foorumisse,kus saab rääkida toredat juttu,aga peale 5min ringiuurimist,kui kasutaja oli tehtud,avastasin,et siin ju puhta 12 aastased nolgid koos,ja igalpool poolpaljad naised,mitte ,et need mind häiriks,aga te peaks omale pruudid otsima ja mitte ratest.

ärge kommenteerige seda teemat,sest ilmselt ma ei tule siia foorumisse enam.

 

Tee meile jah see tänu ,et sa siia foorumi enam ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muide, see oleneb vägagi inimesest, kes on normaalse jutuga, kes mitte.

On väga palju 13+ inimesi, kellel ka just kõige targem jutt välja ei tule.

Kuid tuleb mõista üht lauset: "Issanda loomaaed on suur ja lai"

 

BTW: Ise 14.

Lihtne aru saada, et tegemist on 13-14 aastase reidipedega, kellel nii väga meeldib kasutada boldi või midagi mis tekitaks temas erilist tunnet...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tervist-tervist!

Mis mureks? Miks peab mõttetut sitta ajama ja mu vanust mööda ennustama? Kompleksides vappuvad harimatud küürakad tatid...

Kasutasin seda foorumit suurest igavusest paar päeva, juba ammu pole ma seda kasutajat kasutanud, ühele kamraadile andsin , et ta saaks siin omi asju ajada (tahtis pinni osta)!

 

---------- Postitused liidetud 21:31 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:30 ----------

 

Reiti mul ei ole (isegi mitte orkutit), sest pole aega, tahtmist ega viitsimist sellise saastaga tegeleda, pole lihtsalt nii edev inimene, käin küllaltki tihti õues ja näen seal elus inimesi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAHAhaH

"ma enam ei tule siia foorumisse" (eelmine aasta)

nyyd on online:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jeez. You must face it, its Vahvel. Full of little kids with their puberty talk. Welcome to Internet ! :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@Graffit- Ma ütesin ka, et ärge kirjutage siia teemasse, ikka kirjutasite.

@arto572- Käi koolis, õpi õigekirja! Ma olen paljudesse kohtadesse end registreerunud, elan veel...

 

Et, sest, aga, vaid, kuid, siis ette käib koma, lause algab suure tähege ja lõppeb punktiga, sellist sõna nagu ''pela'' eesti keeles ei eksisteeri, ''ise signas mingi crime.ee? leht''- mida kurat see lause tähendab? To lause peaks olema alaleütlevas käändes, sul on ta omastavas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
@Graffit- Ma ütesin ka, et ärge kirjutage siia teemasse, ikka kirjutasite.

@arto572- Käi koolis, õpi õigekirja! Ma olen paljudesse kohtadesse end registreerunud, elan veel...

 

Et, sest, aga, vaid, kuid, siis ette käib koma, lause algab suure tähege ja lõppeb punktiga, sellist sõna nagu ''pela'' eesti keeles ei eksisteeri, ''ise signas mingi crime.ee? leht''- mida kurat see lause tähendab? To lause peaks olema alaleütlevas käändes, sul on ta omastavas.

 

Oh boy, I like you! Really :D Asjalik ja õige jutt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@Graffit- Ma ütesin ka, et ärge kirjutage siia teemasse, ikka kirjutasite.

@arto572- Käi koolis, õpi õigekirja! Ma olen paljudesse kohtadesse end registreerunud, elan veel...

 

Et, sest, aga, vaid, kuid, siis ette käib koma, lause algab suure tähege ja lõppeb punktiga, sellist sõna nagu ''pela'' eesti keeles ei eksisteeri, ''ise signas mingi crime.ee? leht''- mida kurat see lause tähendab? To lause peaks olema alaleütlevas käändes, sul on ta omastavas.

 

Tore, et sa üritad neile õpetada, aga see on kui hane selga vesi. Nad lihtsalt ei saa aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tahtsin tsiteerida Heinz Valki kuulsat ütlemist ''Ükskord me võidame niikuinii!", kuid siis sain aru, et piisab esialgu vaid sellest, et kui inimesed kes lihtsalt kirjutada tahavad end lollina tunneksid.

Sellistel soovitan ma teha desktopile ''Text Document'i'', sinna võib kirjutada niipalju kui tahad, ilma, et sellega kellegi pahameele pälvid! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@Graffit- Ma ütesin ka, et ärge kirjutage siia teemasse, ikka kirjutasite.

@arto572- Käi koolis, õpi õigekirja! Ma olen paljudesse kohtadesse end registreerunud, elan veel...

 

Et, sest, aga, vaid, kuid, siis ette käib koma, lause algab suure tähege ja lõppeb punktiga, sellist sõna nagu ''pela'' eesti keeles ei eksisteeri, ''ise signas mingi crime.ee? leht''- mida kurat see lause tähendab? To lause peaks olema alaleütlevas käändes, sul on ta omastavas.

 

imeliku jutuga vend oled, ei taju 1337, tõmba nahhuii siit, 1 aasta tagasi ütlesid et ei tule siia ja nüüd peaaegu juba 400 posti, haha, you fail, ütleb et ei tule siia enam tagasi ja nyyd hakkab siin tarka panema raisk HAHAAHAHAHAHAHAHAHA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma pole su vend, va juudisohipoeg!

Millepoolest minu jutt imelik on, arusaamatu oled?! Milleks korrata asja, mida on juba tuhat korda korratud (see, et ma olen foorumis tagasi)?

Ma ju seletasin seda lugu, et ma palusin teil mitte siia kirjutada, aga sinusugune saast peab ikka oma komplekse siin korvama!

Su kirjavigasid üles lugeda enam ei viitsi...niikuinii ei õpi, tulevane ''soome tööle minev ehitusmees'' .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole su vend, va juudisohipoeg!

Millepoolest minu jutt imelik on, arusaamatu oled?! Milleks korrata asja, mida on juba tuhat korda korratud (see, et ma olen foorumis tagasi)?

Ma ju seletasin seda lugu, et ma palusin teil mitte siia kirjutada, aga sinusugune saast peab ikka oma komplekse siin korvama!

Su kirjavigasid üles lugeda enam ei viitsi...niikuinii ei õpi, tulevane ''soome tööle minev ehitusmees'' .

 

sa nagunii mingi 8 aastane kes arvab et on keset pasahunnnikut üks õitsev lill, tõmba minema siit raisk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa nagunii mingi 8 aastane kes arvab et on keset pasahunnnikut üks õitsev lill, tõmba minema siit raisk.

 

Arto, mida sa üritad? Tõesti, MIDA SA ÜRITAD?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.