Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jutt on väga õige kuid Jagexil on palju teisi mooduseid kuidas ta botte avastab, ütlen bottide turvalisusest ainult seda et powerbot ja epicot ei ole turvalised, sest nad kasutavad meetodit mille nimeks on BCEL mis muudab Runescapes olevat koodi. RSBots.net kasutab color & reflectioni et kasutada koodi mis treenib teie Acci. Jagexil on ainult kaks võimalust avastada RSBots.net botte :

1. Kui bot feilib ja teeb väga väärakaid asju nt. käib niisama ymber panga mitusada korda.

2.Teine põhjus on kerge, ärge Bottige HAIGET aega nt 3 päeva 20 min 14 sec. See on elus väga raske ja mõnes mõttes ka võimatu.

Lisa informatsiooni jaoks käige järgmisel lehel:

http://www.rsbots.net/powerbot-vs-rsbots/

Edu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks tuli minu juurde, ise mitu tundi bottind kergelt ja pani hola, vastasin, vana vait nüüd pikemat aega olnud. Ülla ülla, seljas 3 rune asja ja ülejäänud mis surres kaoks on ironist:D Üldse ei saa aru, et bottima tuli. Nii minumeelest suurem võimalus vahele jääda, reporditakse rohkem, aga no see minu arvamus ka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas ma teada saan et jagex jälgib mind või et ma olen flagged?

 

Ilmselt siis kui saadetakse väga tihti random eventeid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Flagged peaks siis olema kui eelmist randomi korralikult ära ei teinud, saadab mingi aeg jagex uuesti selle randomi (ei pruugi kohe olla) ja kui ära ei tee siis on flagged ja paar korda veel fail siis kindel banhammer kukkumas.

Pmst kui failid mitu korda samas randomis siis oled flagged ja banhammer on vaid ajaküsimus.

Ise ka flagged, kuid kergelt pohhuj :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

haha, väga vana asi, ma sellest juba ammu aru saanud , kõik scriptid mis kirjutanud olen on täiesti no antiban, sellist asja pole olemas.

chat crap on mõtetu.

jagex pole võimeline kõiki botte üle vaatama.

ban on täiesti random, kui bot suudab kõik ära teha(randomid) ei saa banni.

ma botisin totali 2138, sain rollback kuna tegin 2,1m flech xp tunnis.

ghostmouse 12x kiirem kui käsi ja runite bolts, ärge kunagi tehke midagi sellist!

tegelikult ei saa jagex sing bannida, rollback ja bank drop tehakse, see juhtus ka minuga

I LOST FUCKING 340M XP AND 120M BANK!

80% RAHAST JA XPDEST ON TEHTUD MINU POOLT.

FAIL.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lasin sõbral soulwarsi igapäev vähemalt 20h jutti ja nii p2p algusest lõppuni acc alles täielikult käib wildis ja pkab ei ole kasutaja ei baned ei rolbackitud :D

ometi lasin ka teise botiga sõpral samal ajal autofighter proga str 83-99 samal viisil samal ajal

lihtsalt asi on õnnes kus bottid ja millal bottid ja kui hea bot sull on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas neil mouse movementi ka võimalik jälgida on? Pest control bot ajab väärakalt hiirega monstereid taga samal ajal kui fightib ise..

 

E: Kas see screeni liigutamine nuppudega on authidel eraldi sees või client peab tegema seda?


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ise olen bottinud kahte acci.M6lemal on salakad peal.

1).acc:level 108 (sai banned kui bottisin pest controlis natuke)

Botitud 99-d:woodcutting

 

2.)acc:level104(botin endiselt)

Botitud 99-d:woodcutting,firemaking,hunter,fletching,cooking,fishing,agility,runecrafting ja varsti ka mining.

 

Ma ei soovita bottida combatit autofighteriga ega pest controlis.Boti soul warsis.Seal on suht v2ike v6imalus banned saada kuna see on ylilagg ja keegi ei viici reportida.


SUHT SÕLTUVUSES VAHVLIST

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ise olen bottinud kahte acci.M6lemal on salakad peal.

1).acc:level 108 (sai banned kui bottisin pest controlis natuke)

Botitud 99-d:woodcutting

 

2.)acc:level104(botin endiselt)

Botitud 99-d:woodcutting,firemaking,hunter,fletching,cooking,fishing,agility,runecrafting ja varsti ka mining.

 

Ma ei soovita bottida combatit autofighteriga ega pest controlis.Boti soul warsis.Seal on suht v2ike v6imalus banned saada kuna see on ylilagg ja keegi ei viici reportida.

Üli lag on sul kui net sitt või sitt videokaart...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.