Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Kelleks saada...

Soovitatud postitused

VIP
Lähen arvatavasti juurat õppima, hinded suht korras ning võimalus riigi kohale saada. Pärast vb lähen õpin elektrikuks.

 

Mis see juura on? eespool keegi ka ytles...

Mingi jooga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi advokaat vb, õppima peab küll palju et selleks saada, aga palk on väga kõrge ikka (H).

Pmst kõige tähtsamal kohal palk muu pole eriti oluline.

 

Töö valikul ei otsustata kunagi palga järgi..

See on küll üks mõjuv tegur, kuid..

Kõrge palga eest ei teeks keegi (Loe: mitte väga kaua) sellist tööd, mis talle endale absoluudselt ei meeldi. Esmatähtis on ikka huvi töö vastu, töö peab meeldima. ;)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Paljud tahavad advokaadiks kuna kõrge palk siis on nende arust gf rich man...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paljud tahavad advokaadiks kuna kõrge palk siis on nende arust gf rich man...

 

Jurist on väga vastutusrikas töö ning ellkõige on see väga populaarne.

Ega iga jurist pole rahaboss naq te väidate siin, kõik oleneb kuidas te kohtus olete, kui CASE võidetakse akkab pappi voolama, aga kui kaotate siis on veits kaka.Ma ei taha raha pärast hakata juristiks vaid sp, et mulle meeldib see töö:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, pole veel kindel. Olen natuke mõelnud selle üle ja vbla tegelen edasi IT-ga, aga eks siis näis. Muidu Sunparty-l on täiesti õigus, et töö peab endale meeldima. Mõtle selle peale, et võibolla pead mitukümmend järgnevat aastat iga tööpäev palju tunde seda tööd tegema. Päris jama, kui see töö sulle üldse ei meeldi, päris igav elu sul tulevikus siis:uni:

 

No mulle ei meeldi need tööd, mis väga üksluised, kerged ja madala palgaga. Näiteks koristaja, rekkajuht, laotööline vms. Pigem siis juba mõni natuke raskem, kuid meeldiv ja hea palgaga töö.


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lauljaks.

 

Hakkan ja Laulan praegugi.(koolis, poistekooris:))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
metsa harvestri peale vatt see oleks mõnus mängid puudega nagu arvutis aga mul sitad hinded:P

 

Luua Metsanduskooli ja saad kätte. Õpid aasta forwarderi opereerimist, käid aasta kutsealasel tööl ja siis saad harvesterioperaatoriks õppida. Muidugi tuleb kutseeksam peale esimest aastat. Mu sõber läks, ta oli ka suht tumbarai koolis, kuid sisse sai ja nüüd loodetavasti lõpetab. Kutses pole midagi rasket, kui endal huvi on.

 

Ise tahaks muidugi laulja/soolokitarri karjääri. Ma arvan, et mul on kobe lauluhääl. (L) (a) :D

 

Aga noh, kokandus hakkas suht huvitama.. Läheks seda kutsena õppima. :P Aga vaatab, mis tuleb. Psühholoogiks või nõustajaks tahaks ka. :D Eks suvel hakkab see paberite sisseviimise ralli pihta, siis tsekib, kuhu kukub. :) Tahaks sotsiaalset karjääri endale.. Mu jaoks pole raha esmatähtis. Pigem teen tööd, mis mulle meeldib ja teen seda pikalt ning mitmeid-mitmeid aastaid. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht kindel, et peale 12 klassi sõjakooli:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvatavasti IT alale ..

 

keskool ja peale seda kas ylikooli või tehnika kolledz ..


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.