Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvli spordipäev!

Soovitatud postitused

Kuna kõik on väga kõvad tegijad. Pakkun välja, et teeme vahvli spordipäeva. Aladeks võtame kergejõustiku lihtsamad alad.

 

60 m, 100 m, Kaugus, Kolmik, (võiks võta tõkked 110m, oda, kuul, kettas)

 

Siis saaksime teha vahvli edetabeli ja näha tõesti "kiireid" inimesi kes jooksvat ulme aegu:P Mina pakkun kohaks TARTU seega Tartlased ja kes viitsiksid võiks keegi korraldada?:)


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tartusse ma kinglasti sellepärast ei tuleks aga kui te seda asja korraldate siis teil oleks vaja staadionit...

 

Muidu mõte on väga hea. !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tegemise võin enda peale võtta:) Hullkaru:D loota võid ainult et oda ja ketta ära teed:) võtad koha pärast mind ma selles 100% veendunud:P jooksus samamoodi kui keegi vanematest pakkub konkurenti:P aga jh Staadionina saaks kasutada Tartu Ülikooli Staadionit.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IRW hale lihtsalt kuidas kõik tulevad siia rääkima

"aaa ma paneks kõik asjad kinni tra noobid, paneks 60m kinni tõmbaks kõigile koti pähe haledalt, tõkkejooksu ja kettaviske ka haledalt kinni nii et kõigil oleks mokk maas!!!!!!! aga ma ei viitsi tartu tulla."

 

Muidu ise ei tuleks, kuna kergejõustik pole minu ala... Olen üldiselt keskmine kergejõustikus, ketast pole kunagi elus visanudki tegelt :D. Ma oskan kergejõustikus ainult joosta ja palli visata aga need pole ka mingid üligigasuured näitajad mul :D


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin sellised atleedid, et jube ma vaatan.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui 14. aastased 60m seal alla 8 sec kõik jooksevad, pole teistel vast mõtet tullagi.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mmm.... less spam rahvas ???

m6te on iseenesest hea... aint et v6iks korraldada kuskil tallinnas vms ...

seal kus rohkem rahvast elab jms.

Muidu spammimise jaoks on vabateema !!! :P


Kõikvõimalikud tõlketööd vene keelest kiire & odav

msn : [email:3tcm1soy]semi.is.alive-@hotmail.com[/email:3tcm1soy]

tel.nr. : 53857506

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tule reaalsussetagasi-.-

Rs on juba Irl ka mõnel:D

 

Ei koti vabsjee, kes keegi on ,kui palju ta oda viskab=/

Las olla kasvõi Erki Nooled:eat:

 

Mis te arvate et leiate vahvlist inimesi kellel rs pole irl, mingi 40 tükki on healjuhul, ning kohale tuleks mingi 5.

Ülejäänd on sellised nagu In Zine, Rs-Söök-Magamine...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegemise võin enda peale võtta:) Hullkaru:D loota võid ainult et oda ja ketta ära teed:) võtad koha pärast mind ma selles 100% veendunud:P jooksus samamoodi kui keegi vanematest pakkub konkurenti:P aga jh Staadionina saaks kasutada Tartu Ülikooli Staadionit.
Ega ma seda päris tõsiselt ei mõelnudki, BTW...

 

Vaata, ketta ja odaga on nii, et kui mingigi tehnika on käes, siis võib nii mõnelegi ära teha. Kui aga pole kunagi visanud, siis lendab ainult paari meetri kaugusele. No sa jah 19 ja kui oled enne visanud/heitnud, siis tõesti paneksid ehk kinni. Ma vaatan, et mõni siin on päris kade ja päris vihased tsitaadid kohe (ma ei mõelnud sind, matu):D


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arek]

 

ma olen 14 ja jooksen 60m alla 8 sekundi, ni, et pole mõtet õiendada ,

siiski 7 aastats kergejõustikuga tegelenud :)

 

Üks-kaks võibolla jah. Aga 60m teemas kirjutas 1/2 kasutajaid, et jooksevad alla 8 sekundi.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tule reaalsussetagasi-.-

Rs on juba Irl ka mõnel:D

 

Ei ütleks ju et irl...

10wr32q.jpg

(loodan et üks tüüp 'eireklaamifoorumit'ist ei pahanda et pildi kopeerisin)

 

Üsna kindel et sellest üritusest ei tule midagi välja. See umbes sama nagu need vahvli foorumi kokkutulekud, on mõni siiani ka teoks saanud? Vastuseks on kahjuks ei.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga nüüd on ju koolides tulemas kevadised spordipäevad. Osad on juba ära ka olnud. Keegi võiks võtta enda teha suure teema, kus panete oma tulemused kirja. See oleks rohkem aususe peale, kuid vähemalt saaks teada, kes kõvad spordipoisid on. :D

 

Mis alad näiteks on? Ketas, kuul, oda, pallivise, 60m, 100m, 200m, kaugus jne. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.