Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

keegoi oskab aitata port forwardit teha??

Küsimus

Oleks sellinesoov nagu et port forwartit vaja teha mängule tegin valmis world of kungfu serveri isikliku aga nüüd tahaks nagu ka teistega seda jagada ,et teised ka saaks pelada mu servus.aga tekis proplem port forwardiga kuna ei jaga sellest mite ööd ega mütsi:(

minkit havmachit ka usema ei tahaks hakkata siis ei tule ei rahvast ega kedagi nii ,et kellegil on aega või vinnab seletad kuidas sed teha või on soovi aitata selle tegemise juurses siis oleksin väga tänulik .

kui kellegil on mingi hea tutorial kuskil olemas siis võiks selle siia postitada või kui on tahtnmist aitata võib ka TeamViewer-i kaudu.

oskate aitata ja on huvi siis privage mulle .

loodan ,et kellegil on viitsimist aitata.

 

NB.niisam postitusi ja kommentare ei soovi. hoida teema puhas paluks!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

http://portforward.com/ suht olemas jah kõik aga ei jaga matsu hetkel kuidas teha peab õppima hakkama :P aga minu ruuterit seal pole mul on Thomson Gateway seal seda pole mis mul mida siis pean tegema? või see ei olene mu ruuterist??

Keegi aitata ei vinna?ma ei sa enam mitte mütsigi aru:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ja, et need avada peab Elionikesele raha maksma vist. :D

mingi 50kr vms oli vist, ei tea täpselt.

 

pshh, minuteada küll ei pea, me sõbraga proovisime.. Helistasime 156 [ Elion on mingi.. ] ja ütlesime " Tervist, sooviksime porte avada " ja nad küsisid ainult Ema nime. ja avasid ära, järgmine päev olid pordid lahti ja siiamaani pole midagi juhtund :who: ;)

 

[ Ema nime sellepärast, et ema nimele oli tellitud internett . ^^ ]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Selline küsimus, et milleks on vaja porte avada?


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Selline küsimus, et milleks on vaja porte avada?

 

Siis saavad teised isikud sinu serverile ligi ilma et peaksid hamachit või muud jama kasutama.

 

Natuke eelneval lehel olnud jutu toetuseks... Mul sõbrad lasknud ka endal porte avada helistades Elioni ja see ei maksnud minuteada midagi.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei maksa jamh , näiteks cs 1.6 server , tuleb tavaliselt ip mingi 192.168 .. siis ei saa keegi muu sisse , kui pordid lahti ning suunatud 2ra siis tuleb sinu arvuti ip ja saab sisse , endal tegelt elionist lahti tehtud aga ruuter ei lase sisse mind xD


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ja, et need avada peab Elionikesele raha maksma vist. :D

mingi 50kr vms oli vist, ei tea täpselt.

 

See ei maksa ,aga porte teevad nad lahti kuskil ööpäev ,ise tegin SAMP serveri koduhostil.

Lased elionil oma pordid lahti teha siis lähed ruuteri lehele.


Jagan Lockerz kutseid PM E-mailiga

 

601611893.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.