Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

energiajook millist eelistad ja miks

Soovitatud postitused

Hustler, sest see on imo täpselt õige energiajoogi maitsega. Pole liiga kibe, magus vms. Traffic meeldib ka. Starter on minu jaoks energiajoogi kohta liiga magus, aga ka joodav. LX-i ja Dynamiti ei seedi üldse, suht rõve. Suht harva joon energiajooke tegelt, sest nad on palju kallimad, kui muud joogid - peaaegu alati ostan pigem mingi hea ja odavama joogi. Ebatervislikud on ka muidugi:D


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Krt, Inglismaal sai käidud.

300Ml-sed pudelid energiajooke, nimi ei tule meelde.

Soodukas oli, kõik purgid oli 5 krooni eesti rahas ja maitsesid kui kõik teised energiajoogid ja kui meie klass selle leti taha sattus :D...

sajad purgid läksid. aga head olid küll.

ei tule vaid nimi meelde, võibolla müüakse eestis ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Külm Red bull on hea :), Tais vms maksab Red bull alla 5 krooni (oli vist Tai) igaljuhul üks tuttav ostis mingi 10-20 purki


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juissi red energy't kaaniks liitrite kaupa kui mul sellest südame juurest mingisugused valud ei tekiks. Ei tea milles asi on, arvatavasti kuna olen väike lapsukene. xD

Aga suht maitsev ikka. xD

 

ja Green on pmst sama aga rohkem sellise õuna maitsega, red mingi vaarika.

Mõlemad head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Juissi red energy't kaaniks liitrite kaupa kui mul sellest südame juurest mingisugused valud ei tekiks. Ei tea milles asi on, arvatavasti kuna olen väike lapsukene. xD

Aga suht maitsev ikka. xD

 

ja Green on pmst sama aga rohkem sellise õuna maitsega, red mingi vaarika.

Mõlemad head.

Tänud, proovin millalgi ära. Kui selle pärast südame juures valud tekivad, soovitan sul küll energiajookide joomise lõpetada, tõsiselt. Need on südamele väga kahjulikud isegi siis, kui mingit valu pole ja kõik tundub korras olema=/

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
69 on ka hea (L)

 

Jõin, ei tõstnud tuju.. :D oh, too oli mingi paar nädalat seisnud kapi peal. Sugulane soovitas. :D Midagi muud ka ei tõstnud.

 

Aga jah, kui nüüd rääkida originaalist, siis reegline on Hustler kõige loomulikum energiajook, mis peaks paljudele peale minema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Battery ja Red Bull on quality shit, aga neid ei viitsi osta kuna veits kallid imo :D

endale meeldib starter ja hustler, see 69 on ka sitaks hea maitsega aga see ei ole energiajook(vist)

juissi on minuarust ülirõve sest seda sai lihtsalt vahepeal niipalju joodud, et halb hakkas :D ei suuda juua seda enam :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
keegi võiks hääletuse teha top5 kohta, saaks parima eelistuse teada.

 

ma teen ära selle

ja katsuge ainult eemale joosta sellest :)

igatahes hea soovituss :cool:'

:ty

 

Dynami:t

 

Mõnusa maitsega Dynami:t ergutab ja annab jõudu, teeb tuju heaks ning kustutab näljatunde.

Nüüd on Dynami:t uue koostisega, sisaldades 10% rohkem kofeiini ja pakkudes lisaenergiat.

Boonuseks saad vitamiine terve päevanormi! 0,33 l purk katab inimese täieliku ööpäevase B-grupi (niatsiin, pantoteenhape, B6 ja foolhape) vitamiinide vajaduse.Dynami:t on sobiv kõigile, kes igapäevase rutiini kõrvale lisaenergiat vajavad.

Kõrge kofeiinisisalduse tõttu ei ole energiajooki Dynami:t soovitatav tarvitada alla 16-aastastel, rasedatel, rinnaga toitvatel emadel ning kofeiinitundlikel inimestel.

 

Dynami:t – kohene efekt.

 

0,33l purk 0,5l pudel

 

Hääletus on alanud ! ! ! ! !

Hääletage kindlasti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.