Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skill to sky [ Skillerdamas ]

Soovitatud postitused

asjapulk.

uurisin vähe asju ja sain targemaks , saatsin jagexile kirja , millele ilusti vastati ja paluti saata acc nick ja köik inf mis tean .

seletasin asja ära kuidas asi on ja nüüd läheajal arvatavasti saan selle accondi löplikult tagasi, nii et nad väljastavad accondi parooli ainult minu ip pealt saadetud kirjadele.

kahju küll et said 250 krooni kahjumit kuid varem v hiljem oleks õige scammer selle kasutaja tagasi vötnud.


1000.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
asjapulk.

uurisin vähe asju ja sain targemaks , saatsin jagexile kirja , millele ilusti vastati ja paluti saata acc nick ja köik inf mis tean .

seletasin asja ära kuidas asi on ja nüüd läheajal arvatavasti saan selle accondi löplikult tagasi, nii et nad väljastavad accondi parooli ainult minu ip pealt saadetud kirjadele.

kahju küll et said 250 krooni kahjumit kuid varem v hiljem oleks õige scammer selle kasutaja tagasi vötnud.

 

noh aga sina müüsid kasutaja maha ja nüüd võtad tagasi ?


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noh aga sina müüsid kasutaja maha ja nüüd võtad tagasi ?

 

Ta ei saanud kasutaja eest raha minuteada ehk andis kasutaja ning teine lubas mingi aja jooksul maksta mida ta ei teinud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LOl , ytled et viskad nsm 250kr maha okey kanna mu arvele 250kr siis .

 

just+ sa saaks siis siin foorumis veel väga väga halva maine, seega mõtle enne mida teed ja see kellelt ostsid seal teemas räägiti selle minevikust väga selgelt...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ise oled süüdi ju et ostsid kasutaja teadisd et see oli pmst scammitud, ja kui ära rikud siis mis sellest sulle kasu ? ega sa rikkumise eest oma 250kr tagasi ei saa , maun ...

 

Kysid mis kasu saan ? MM kasu saan selle , et siis pole enam minngi f2p skiller jne . Siis on mul m6nusam tunne , aga miks see sind huvitab ? OO unutasin maun l8ppu kirjutada nyyd olen lahe , maun ...

 

just+ sa saaks siis siin foorumis veel väga väga halva maine, seega mõtle enne mida teed ja see kellelt ostsid seal teemas räägiti selle minevikust väga selgelt...

 

Ja siis ? Minngi see skill to sky ise pani myyki lasti yle tema mure ...

 

Ütleme nii et mul suht kahju kui siis millegi eest banni saan aga jh , et kui ta koos tahab tegema hakata siis teeme , muidu suht savilt rikun acci ja jne . Pangu siis ban , nyyd putsi tulete siia kuradi spammerid .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ah oled noor ja loll nolk ja jääd selleks aga noh eks see kasutaja oligi juba rikutud cook capega.

 

Kui sa ei taha olla maailmatasemel kasutaja rikkuja siis sa ei tee seda.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ka ostsin kasutaja 250.- , muutsin recoverid ära ning kudagi unustasin need , panin kirja aga nendega ma ei saanud enam tagasi võtta .

 

Kaotasin siis 250eek niisama .

 

ÄRA RIKU SEDA HEAD KASUTAJAT

 

 

Hakkan sind tolguseks mudu hüüdma .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kysid mis kasu saan ? MM kasu saan selle , et siis pole enam minngi f2p skiller jne . Siis on mul m6nusam tunne , aga miks see sind huvitab ? OO unutasin maun l8ppu kirjutada nyyd olen lahe , maun ..

 

 

KERI PERS**, mine mängi kuskil barbidega. Enne mõtle kui ütle . mõnusam tunna ? sa ikka tõsiselt ***** MAUNMAUNMAUN.


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ka ostsin kasutaja 250.- , muutsin recoverid ära ning kudagi unustasin need , panin kirja aga nendega ma ei saanud enam tagasi võtta .

 

Kaotasin siis 250eek niisama .

 

ÄRA RIKU SEDA HEAD KASUTAJAT

 

 

Hakkan sind tolguseks mudu hüüdma .

 

Vaata nagu mu s8bralt v8eti ka 2ra minngi tyyp tegi j2lle acci suhtliselt heaks ja nyyd on m6nus tagasi teha , et k8igi nende asjade eest mis ta on teinud .

 

KERI PERS**, mine mängi kuskil barbidega. Enne mõtle kui ütle . mõnusam tunna ? sa ikka tõsiselt ***** MAUNMAUNMAUN.

 

Lol , pole midagi yelda oled jh ja , et sa ei pea neid barbisid mulle anndma j2ta ikka enndale ma pole kade kui sa neid ei anna m2ngi ise ja osta riideid jne . Ja , et olla lahe siis panen sa ikka tõsiselt ***** MAUNMAUNMAUN.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaa, riku ära, saad raha tagasi?

 

Tüüpiline tatt oled siis, kui rikud ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jaa, riku ära, saad raha tagasi?

 

Tüüpiline tatt oled siis, kui rikud ära.

 

Ja vaata , aga vaata j2lle spammer tuli . Kas ta ei anndus siis sulle barbisid ? ( On ikka kade kuju )

 

Ja ma tahtsin yelda kui keegi kaua m8liseb siis rikungi 2ra ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
irw selle skill to sky müügiteemas oli nii 3-4 lehte spämmi et" ei soovitata osta " sa ikka ostsid ...ja hul mõte rikkuda kasutajast ? müü ta ruttu syths või kuskil maha või topi kõik info selel acci kohta üles see oleks lahe ...

 

Hea mõtte v6i 2kki peaks banni saama vaata see banni 8petus on olemas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.