Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

100-megane internet ei ole enam ulme

Soovitatud postitused

VIP
See pole 100 megane nett, reaalselt tuleb sul alla 10mb/sekundis, megabitt ja megabait pole sama.

Mega all mõeldaksegi megabitti...


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blaaaz, jah usun.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise ka usud seda?

Kuule, kui sa IT koha pealt midagi ei jaga siis ole parem vakka, eksju.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suured sõnad kuiviku kohta. Kallis IT professor, see mis rahvakeeli räägitakse, et mega all mõeldakse bla bla bla ei ole täpne õigetes terminites. Kui sa ütled sõna "mega" siis sa mõtled sõnale megabitt või megabait, pigem siiski megabait. Mida me sellest järeldame?

E: Laiskloom, IT haridust on teil küll metsikult jah: http://www.vahvel.net/probleemid/24432-probleem-pildi-kuvamine.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suured sõnad kuiviku kohta. Kallis IT professor, see mis rahvakeeli räägitakse, et mega all mõeldakse bla bla bla ei ole täpne õigetes terminites. Kui sa ütled sõna "mega" siis sa mõtled sõnale megabitt või megabait, pigem siiski megabait. Mida me sellest järeldame?

Sa võid oma rahvakeeles edasi elada. Sulle tähendab banaan õuna ka, ma olen sellest aru saanud. "Mega" all mõeldaksegi seoses internetiga megabitti, see et sina seda ei mõista on juba sinu mure.

 

/Oi jah, sa oled nii lahe, et sa selle teema leidsid. Ehk leiad ka midagi mis poleks mitu aastat vana?

Su lapse aju lihtsalt ei suuda leppida sellega, et sa ei jaga tehnikast mitte midagi.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No sinu põhiterminite teadmine annab väga soovida. Kõige rohkem viskavadgi selle foorumi juures üle ennast täis tatikad kes enda vigu lapsikute vabandustega parandada üritavad.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No sinu põhiterminite teadmine annab väga soovida. Kõige rohkem viskavadgi selle foorumi juures üle ennast täis tatikad kes enda vigu lapsikute vabandustega parandada üritavad.

 

 

Kui sa just umbkeelne venelane või ping-pong pole siis pole sul vabandust juba nende lihtsate vigade jaoks kuskilt võtta, kohe näha kellega tegu on kui ei osata gi ja ki lõppu ning lauset alustatakse ala "lol", "no" või kes teab millega. Jääme nüüd teema juurde kuna sul nagunii midagi siin vastu enam panna pole peale väljendite: "mingi tatt oled vä, mina vä, tibi vä".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ripud iga tähevea küljes eksju? Võid enda üle uhke olla, ega see sind targemaks ei tee.

/ja kui juba tähevigu hakata norima, siis "kui" ette koma ei käi. Olen ju lahe nüüd, et leidsin vea.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma annan teile kõigile raha kui see präänik mind "pooleks omab"

 

Omatud juba.

:ty

 

Veel siia midagi postitad, siis pole sinu närvidega kõik korras. Mina lõpetan.

(See sellepärast, et temasugused muidu ei mõista:D Kül paljud mõistavad millest ma räägin.)


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma annan teile kõigile raha kui see präänik mind "pooleks omab" Seni pole ta siin teemas mulle ühtegi kaalutavat argumenti toonud. Pealegi samamoodi nüüd, et kuidagi SOS korras mulle nö ära panna on lameduse tipp.

 

anna msn, ma annan andmed, et saaksid üle kanda.suurest summast jutt käib?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omatud juba.

:ty

 

Veel siia midagi postitad, siis pole sinu närvidega kõik korras. Mina lõpetan.

(See sellepärast, et temasugused muidu ei mõista:D Kül paljud mõistavad millest ma räägin.)

 

"Veel siia midagi postitad, siis..." no tule tagasi maale mees, sa ei tule ütlema kuhu mina võin postitada ja millal ma enam ei või. See on FOORUM. Milleks meile foorumid, aga muidugi selleks, et arutleda. Olgugi see peenise pikkuste võrdlemine või uute innovatiivsete leiutiste esitlemine peale patendeerimist.

 

Ja pealegi, et väga offtopic poleks siis mainiks ära, et mainitud 100mbit nett oli minule ligipääsetav juba 3a tagasi, teistele arvatavasti juba varem. See muidugi ei tähenda seda, et mul kodus see ühendus oleks.

 

Mina pole siin teemast mööda läinud, meil tekkis arutlus, läks veidi erinevas suunas mõlemal ja nüüd ülejäänud kaerajaanid tulevad targutama siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki räägiksid lähemalt mis teenuspakkuja ja pakett sulle seda lubab?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.