Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Counter-Strike Video.

Soovitatud postitused

Haaaaaaaaaaaaaaleluuja, sain mingi video endast valmis. Ütleks et see on suht halva graafikaga ja ühesõnaga suht tavaline video. Mnjaa, sellekson ka põhjus miks see video halva graafikaga jne. on. See on ka mu esimene video :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=7SUzfDfdrTY

 

See oli mul veel mingi kunagine algus video. -

 

http://www.youtube.com/watch?v=2o23wPRqrPQ&mode=related&search=

 

See oli mul vana nickiga mängimine. hYp ^ vms. Nüüd olen csis aCzˇ

 

Pubis ma eriti mängida ei saa, seest koguaeg sõimatakse mind kooderiks :)

Pelanud olen 5 aastat vahedega, mingi esimesest klassist peale hakkasin mänigima. Nüüd lähen 6.klassi.

Kõik arvavad pmst. et olen kood sellepärast et steami pole. Kunagi, kui tegin vahe jälle cs-ile, siis müüsin maha steam. Nüüd tahan osta, aga ühelt "ostsin" steam, sain scammi ! 140Krooni läks tean ta nime jms. Msn oli veel mingi : [email:ksmtyckj]to0masg@hotmail.com[/email:ksmtyckj]

 

Igatahes preagu ostan ühte steam acc-i ja müün 3 steam acci, tegelt nagu ei ole need 3 minu acci, sõbrad tahavad et aitaksin neil maha müüa. Seega hetkel pole steam:)

 

oKei, aitab jutust !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui Tohin Kysida... Kuida saan panna niimodi et.. Relv paremas Käes , Nuga aga Vasakus?:)

Suht Noob kysimus Ma Arvan.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hltv-s on nuga vasakus käes,kui relv paremas on,mingi scripti abil saab seda mängu ka panna,aga see on mõttetu...

 

video koha pealt CS VIDEOSID EI UPIDA YOUTUBESSEEEEE!!!!! cs muuvides on väga tähtis asi hea kvaliteet ja juutuubi kvali on lihtsalt kohutav !

suutsin umbes 20 sec vaadata,siis viskas see kvaliteet üle,tundusid suht pubfragid ka,aga kuna kvali nii sitt,siis ei saa eriti hästi aru...

 

pointless...


RUUN QUITTED !!!!! real life 4 life !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hltv-s on nuga vasakus käes,kui relv paremas on,mingi scripti abil saab seda mängu ka panna,aga see on mõttetu...

 

video koha pealt CS VIDEOSID EI UPIDA YOUTUBESSEEEEE!!!!! cs muuvides on väga tähtis asi hea kvaliteet ja juutuubi kvali on lihtsalt kohutav !

suutsin umbes 20 sec vaadata,siis viskas see kvaliteet üle,tundusid suht pubfragid ka,aga kuna kvali nii sitt,siis ei saa eriti hästi aru...

 

pointless...

 

Mnoohmm, sina CS Progamer, kuhu neid upitakse siis?

 

suht hea owning 8/10

keep going! :P

 

Ty, ma mängisin nii umb. aasta tagasi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hltv-s on nuga vasakus käes,kui relv paremas on,mingi scripti abil saab seda mängu ka panna,aga see on mõttetu...

 

video koha pealt CS VIDEOSID EI UPIDA YOUTUBESSEEEEE!!!!! cs muuvides on väga tähtis asi hea kvaliteet ja juutuubi kvali on lihtsalt kohutav !

suutsin umbes 20 sec vaadata,siis viskas see kvaliteet üle,tundusid suht pubfragid ka,aga kuna kvali nii sitt,siis ei saa eriti hästi aru...

 

pointless...

 

Tänud Ikkagi:rolleyes:


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Issand mis äge video.

1.Esimene video mis näen üldse pubi ownist.(See polnud veel own kah.)

2.Kus kohas oli video üleval?

3.Sebi steam ja siis tee pcw või ocw las hltv recordib ja siis tee klip.

 

hltv-s on nuga vasakus käes,kui relv paremas on,mingi scripti abil saab seda mängu ka panna,aga see on mõttetu...

 

video koha pealt CS VIDEOSID EI UPIDA YOUTUBESSEEEEE!!!!! cs muuvides on väga tähtis asi hea kvaliteet ja juutuubi kvali on lihtsalt kohutav !

suutsin umbes 20 sec vaadata,siis viskas see kvaliteet üle,tundusid suht pubfragid ka,aga kuna kvali nii sitt,siis ei saa eriti hästi aru...

 

pointless...

 

 

Aga siiski kas ei olnud nii et kui sul hltv modelid peal siis sama moodi nagu hltvs mis pole keelatud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.