Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pimp my CS.

Soovitatud postitused

Wazzup nigga.Oled tundnud et tahad muuta Oma cs-i?

Kindlasti oled tüdinenud nendest Cs-i vanadest relvadest ja taustadest?

Arvatavasti oled tüdinenud ka sellest nõmedast kollasest kirjast?Arvatavasti tahad muuta enda sihiku värvi?

Ma võin kihla vedada et Sa tahad muuta oma Cs-i radio commande?

 

Vot nüüd sa oled küll jõudnud õigesse kohta.Pange järgnevat hoolikalt tähele.

 

Relvade skinnid.

 

Nüüd asume usinalt tööle.Alustuseks võtame lahti Suure suure sõbra nimega

http://www.fpsbanana.com/skins/games/3

 

Sõber nimega FPSbanana peaks lahti tulema koguaeg.

Nüüd valid relva mida sa tahad omal mängus asendada.Selleks võta paremalt relva tüüp.Mina võtan sellejaoks Clock 18

 

Nüüd kui sa oled ära valinud relva tüübi mida sa asendata tahad, valid download ja salvestad selle oma desktopile.

Kui sa oled alla laadinud , peaks sul tulema üks fail, mille pakid lahti ja peaks välja nägema selline: r2t094.jpg

 

Kui avad kausta peaksid nägema seda.(Asju mis on punases kastis ) 2u5zuxe.jpg

 

Nüüd peaksid need failid liigutama kausta „models“ mis peaks asuma – My computer – Local disk (C:) – program files – Valve – Cstrike_1.6- cstrike- models.

 

50f7mt.jpg

25sse8n.jpg

33o457d.jpg

69kzo0.jpg

fu9nia.jpg

 

 

Ja voila...ongi olemas.Nüüd kui lähed cs, peaks sul olema skin kohe peal.Kui vahetad nime, sprayd või muud asja, skin ei muutu.

Minul jäi ta näiteks selline:) (lasu ajal tehtud)

14uffdj.jpg

 

 

Tausta pilt.

 

Taustapilt ehk teisisõnu GUI on pilt , mis asetseb Cs-i taustaks.Orginaalil on seal 2 relvadega meest.Aga võid muuta ka et seal oleks 1 relvaga naine ....

 

Algul käitud täpselt samamoodi, nagu sa panid relva, aga nüüd andis sõber FPSbanana meile uue koha milleks on http://www.fpsbanana.com/guis/games/3

 

2yyy1y9.jpg Kuna seal on palju palju teemasi, siis saate valida endale sobiva.

Nüüd käitud samamoodi nagu sa panid skinnid.Tõmbad ja salvestad desktopile(või kuhu iganes). Nüüd kui alla laetud ja lahti pakitud, Arvate kuhu failid panna? Minge -> My computer – Local disk (C:) – program files – Valve – Cstrike_1.6- cstrike- resource – background

Juhul kui sa tegustesid õigesti peaks olema sul ära vahetatud taust:) (wohoo).

 

 

Radio commandid ja relvade soundid.

 

Ei hakka pikalt rääkima.Käitud nagu eespol öeldud ja FPSbananast võtad täpse lehekülje, milleks on: http://www.fpsbanana.com/sounds/games/3

 

Tõmbad ära ning salvestad desktopile.Kui tehtud pead need failid tõstma ühest kasutast teise.

Nüüd peaksid tegema järgnevalt: Ava My computer – Local disk (C:) – program files – Valve – Cstrike_1.6- cstrike- sounds.

Kui jällegi tegid õigest siis peaks olema ka sul muutunud soundid.

 

 

soovitan teile roccat GUI-d, mis on minu arust parim.

www.roccat.org http://www.roccat.org/ROCCAT-SCENE/ROCCAT-Stuff/ROCCAT-GUI/

 

Lõpp läks käest ära sest väsimus tuli peale vaikselt:)Aga kui saan siis täiendan seda:)


Duck.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüd üks veidi tabav küsimus, et mis kasu sellest on ?

 

 

.. jään ikkagi originaali juurde :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
endal oli vanasti muudetud aga enam ei ole aga keegi teab kus saada source skinne kohe cs1.6 mitte ma ei hakka skinne muutma teen setupi 2ra ja valmis m2ngima vanasti oli aga enam ei leia :S

DL LINK PLZ :ty

 

nagu aru sain siis tahtsid source skinne? siis link http://www.fpsbanana.com/skins/games/2


Duck.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi 4-5a tagasi sai lõbutsetud jh selliste debiilsuste kallal, aga noh mis mu vanuseks siis ka oli, c'mon. (A)

Mp5'e asendasin Dual MP5'tega. Suht (H) oli vist, i guess so!

m4'l olid kõikvõimalikud granaadiheitjad ja lasersihikud peal jms.

Lastel lõbu laialt ühesõnaga.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kunagi 4-5a tagasi sai lõbutsetud jh selliste debiilsuste kallal, aga noh mis mu vanuseks siis ka oli, c'mon. (A)

Mp5'e asendasin Dual MP5'tega. Suht (H) oli vist, i guess so!

m4'l olid kõikvõimalikud granaadiheitjad ja lasersihikud peal jms.

Lastel lõbu laialt ühesõnaga.

 

Tean mida sa tunned.Kunagi oli jah..vanust veel sinna 10 kanti, siis sai tõmmatud igasugu relvi mis nii täiustatud kui veel saab...Bommi asemele tõmbasin veel mingi pingviini või mille siis oli ka jube naljakas....A noh nüüd vanust juba piisavalt, niiet ei lähe skinnid üldse peale.


Duck.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kunagi 4-5a tagasi sai lõbutsetud jh selliste debiilsuste kallal, aga noh mis mu vanuseks siis ka oli, c'mon. (A)

Mp5'e asendasin Dual MP5'tega. Suht (H) oli vist, i guess so!

m4'l olid kõikvõimalikud granaadiheitjad ja lasersihikud peal jms.

Lastel lõbu laialt ühesõnaga.

 

Hmm, samad sõnad...

 

C4 asemel oli magav parm. :wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tavaliselt selline skinnide muutmine võib tunduda tyytu, kui igat relva jne eraldi muuta.

 

Kunagi oli mul mingi CS Source pack, mille lihtsalt peale installid ja CS 1.6 sisu muutus kohe CS Sourceiks ..

Kõik HUD ja relvad, mehikesed jne.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.