Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mopeedi juhiload.

Küsimus

Et siis hakkan mopeedi juhilube tegema ja ma tahan õppida teooria eksamiks aga kust mul oleks kõige parem õppida selleks?

Muidu teen arkis A; A1 kategooria demo teste.

A kategooria pidi olema mootorrataste oma aga kas mopeedil on sama pmst?

Võite anda parema koha kust teha vms.

Ma teen seal a kategooriat: http://erna.ark.ee/eksamikyssad/index.html

 

// kes tegemas on käinud siis rääkige kas oli raske ka?


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
minge pekki siis mina igatahes trahvi ei saa sõidan kus tahan 2. eesti reeglid on valesti tõlgendatud tropp

 

 

No, ilmselgelt on suur vahe, kas sa sõidad Suures linnas [Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, VIljandi] Või kusagi karuperses, külavaheteel, kus liigub aastas HEAL JUHUL 1 mendiauto.

 

Ja kui sa mingi hiina sitahunnikuga sõidad, siis võibolla küll arvavad et see üle 40 ei liigu.

 

 

/// Ja mida sa pidasid silmas selle all, et eesti reeglid on valesti tõlgitud.?

MInuaust tõlgid SINA ISE NEID VALESTI ENDA JAOKS. Ja kust kurat sa loed et need on TÕLGITUD.? Meil on OMA RIIK, OMAD REEGLID, mItte mingist teisest riigist COPY PASTE tehtud.

 

LAPS, MINE MAGAMA, SA KAMMID ÄRA JUBA


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
No, ilmselgelt on suur vahe, kas sa sõidad Suures linnas [Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, VIljandi] Või kusagi karuperses, külavaheteel, kus liigub aastas HEAL JUHUL 1 mendiauto.

 

Ja kui sa mingi hiina sitahunnikuga sõidad, siis võibolla küll arvavad et see üle 40 ei liigu.

 

 

/// Ja mida sa pidasid silmas selle all, et eesti reeglid on valesti tõlgitud.?

MInuaust tõlgid SINA ISE NEID VALESTI ENDA JAOKS. Ja kust kurat sa loed et need on TÕLGITUD.? Meil on OMA RIIK, OMAD REEGLID, mItte mingist teisest riigist COPY PASTE tehtud.

 

LAPS, MINE MAGAMA, SA KAMMID ÄRA JUBA

 

kle hiina pask mul aprilia sr 50 arvad et ei liigu ? ma ei tea 95 km pole probleem 2. mediauto 1? mul sõidab 2 korda päevas vähemalt 1 maantee peal


Dr%20Dark%20B0w.png

 

Dr%20Dark%20B0w.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
kle hiina pask mul aprilia sr 50 arvad et ei liigu ? ma ei tea 95 km pole probleem 2. mediauto 1? mul sõidab 2 korda päevas vähemalt 1 maantee peal

 

 

Jajamh. Mida iganes lapsuke. Mine magama, ennem kui sa oma debiilse jutuga mu välja vihastad.

Sa ei tea ikka rolleritest midagi. Rääkimata seadustest.

ma olen käinud AUTOKOOLIS, Õppinud LIIKLUST, KINDLUSTUST, JA KÕIKE MUUD, JA SA TULED MULLE MINGIST PASKA AJAMA.?

Ma tõesti loodan et sa mind välja ei vihasta. Palun ära siia rohkem postita.

Sa oled liiga väike.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
lol mu ema helistas ka sinna dibiil! liiklus politseis õeldi et ARK teeb ise tegevust jobu mine anna jah argile lihtsalt raha ... edu.ee ma sõidan juba 2 nädalat muideks ja ment on kinni ka võtnud ja ma rääkisin talle seda too nõustus sellega it is a proof babe

 

 

Sa juba ajad siin sellist toredat ja loogilist juttu nii, et tekkis küsimus, et ega su isa juhuslikult tulnukas ja vend kummitus ei ole ?!


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
ema sul väike tolvan mine õppi veel siis tont

 

 

Want banana.? Pm me your adress.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mainiksin ära selle, et lubadeta sõidu eest saab kuni 6000.

 

Kui piirajad on maas saad kindlustuse, ülevaatuse mitte puudumise eest ja 125cc lubade mitte omamise eest ... arvestada tuleks u. 10k-16k-ga


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ei ole lube vajai.Ise sõidan kah ja keegi ei pea sind kinnigi,muidugi kui sa linnas 80km/h ja sõelud´,kui ilusti siis ei ole mingi jama.....

hakkab pihta, kurat keegi ei käse sul lube teha.

Kui sa asjadest midagi ei tea siis võiks vait olla. See et sul mopeed on ei tähenda et sa seadusi paremini tunneksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ei ole lube vajai.Ise sõidan kah ja keegi ei pea sind kinnigi,muidugi kui sa linnas 80km/h ja sõelud´,kui ilusti siis ei ole mingi jama.....

 

 

 

Noo, olgem ausad. Mul ei ole ka lube, VEEL. aga plaanis teha suht. 125cc-le.

No, põhimõtteliselt, tean ma seda, et varsti tuleb MASSILINE rollerite kontroll. Vähemalt Rakveres. Tuttav on vanemkonstaabel, too ütles. Aga ma ei saanudki aru, kas ainult rakveres, või üle eest. ?:h:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mainiksin ära selle, et lubadeta sõidu eest saab kuni 6000.

 

Kui piirajad on maas saad kindlustuse, ülevaatuse mitte puudumise eest ja 125cc lubade mitte omamise eest ... arvestada tuleks u. 10k-16k-ga

 

Ma jäin vahele oma mopeediga, Vjatka 1976.a. 150ccm omaga ...

See oli eelmise aasta alguses, mõtlesin et kui Ment peaks mind vahele tõmbama, et ütlen siis et see 50ccm.. (Välimus oli juba 125+ ccm).. siis võeti vahele, ja öeldi kohe ära, et see Vjatka 150 ccm, ja väänati trahv ära, summa mis trahviks oli, oli : 3500.-, kuna puudus, ülevaatus + kindlustus ja muud manti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma jäin vahele oma mopeediga, Vjatka 1976.a. 150ccm omaga ...

See oli eelmise aasta alguses, mõtlesin et kui Ment peaks mind vahele tõmbama, et ütlen siis et see 50ccm.. (Välimus oli juba 125+ ccm).. siis võeti vahele, ja öeldi kohe ära, et see Vjatka 150 ccm, ja väänati trahv ära, summa mis trahviks oli, oli : 3500.-, kuna puudus, ülevaatus + kindlustus ja muud manti.

:uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Eesoleval suvel hakatakse MASSIIVSELT mopeedijuhte kontrollima!

Kurat, Sellised 12-13a, kel pole lube, ega tunne liiklusmärkegi, tekitavad lihtsalt jõhkralt liiklusohtlikke olukordi.

See on tõesti jube..

Kui Te ostate roller, tehke load ära, kui olete 16+, siis ÕPPIGE vähemalt LS (Liiklusseadustik) ära.

Ja veel, 1. November 2010 peavad olema kõikidel rolleritel kindlustus ja peavad arvel olema. Rolleri kindlustus ei tule arvatavasti odav, kuna 14. aastastael on koefitsent jõhker e. Teie avariitekitamis/sattumis oht, on suur!

 

Chill!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tra seda kindlustust jms pole kyll vaja.

 

 

Tegelt see väga hea asi kui kindlustus tuleb rolleritele ... kuna oletame teed õnnetuse sõidad 45 km/h sisse mõnele Lexusele, siis on päris jamasti kuna neil VÄGA kallid varuosad .. ( samuti teistel uuematel luksus autodel)

 

 

 

Kuigi kujutan ette, et varsti on Eesti politsei varustatud nn rullikutega (aka tagarattas rulli peale ja saab koha peal kohe ära tuvastada kas piirajad maas või peal) ... nii, et varsti enamus rolleritel piirajad peal

 

Seoses viimase lõiguga, et siis saaks nalja kui kuskil Viimsi kooli ees kõik rollerid läbi kontrollitaks ja ekspertiisi saadetaks (politsei teeniks u. 150k ... kuna siin 20+ rollerit ja enamusel neist piirajad maas)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Tegelt see väga hea asi kui kindlustus tuleb rolleritele ... kuna oletame teed õnnetuse sõidad 45 km/h sisse mõnele Lexusele, siis on päris jamasti kuna neil VÄGA kallid varuosad .. ( samuti teistel uuematel luksus autodel)

 

 

 

Kuigi kujutan ette, et varsti on Eesti politsei varustatud nn rullikutega (aka tagarattas rulli peale ja saab koha peal kohe ära tuvastada kas piirajad maas või peal) ... nii, et varsti enamus rolleritel piirajad peal

 

Seoses viimase lõiguga, et siis saaks nalja kui kuskil Viimsi kooli ees kõik rolleri juhid läbi kontrollitaks ja ekspertiisi saadetaks (politsei teeniks u. 150k ... kuna siin 20+ rollerit ja enamusel neist piirajad maas)

 

Lol on jah:D

Tundide ajal on koolis ees mingi sitaks rollereid ja taga ka mõned.


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kindlustus on väga vajalik..

 

.. kuna, kui sõidate sisse mõnele autole, võib minna suhteliselt sitasti, ja peate ala 10-15k maksma, paljude vanematel pole sellist raha/ei ole nõus maksma. Selle maksab kindlustus..

 

E:/ Nende rullikutega on nii, et hetkel on 1 buss rullikutega. See sõidab ka Lõuna-Eestis ringi. (Viljandi Prefektuuri oma), ega neid lähiajal juurde osteta, kuna politseil niigi eelarve lõhki, palku vähendatakse ~~10%, kinnimakstavat bensiinikulu vähendatakse, ning vaevalt hakataks praegu ostma sellist tehnikat. (Autobuss+rullikud+koolitus, kuidas kasutada. See EI oleks odav.)

Barky, arvad, et politsei teenib sellepealt, kui palju ja kui suuri trahve nad teevad? Neile POLE mingit arvu antud, et peate tegema 1524 trahvi aasta jooksul. See raha läheb kõik riigile..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Sunparty.Ei ole sinuga nõus,SEE Politseinik kes trahvi teeb saab preemiana või muul moel raha juurde kas oli mingi % või kuidagi oli seotud see trahvi värk.Muidu politsei ei trahviks kedagi kui neil on kindel palk.

 

täiesti õigus , sest ma arvan ka kui nad ei saaks lisaraha siis nad ei trahviks sest noo enamusel oleks suva oma palga saavad nad nigunii.

kindlustus rollerile oleks ka täiesti hea sest noo kes viitsib avarii puhul maksta mingist autot kinni.

 

ja õppimiseks müüakse raamatu poodides mingit mopeedi-värgenduse raamatut noh vähemalt vanasti müüdi endal olemas:).saad isegi DVD kaasa:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Preemiat saadakse hea töö ees, mitte mingi ralli pärast, kes rohkem trahve jõuab teha aasta jooksul.

 

E:/ Tõesti, me võiks jäädagi siia vaidlema.. (loe: Ma ei hakka sinuga vaidlema asjaga, milles ma olen enam kui kindel) Niiet, i'm out!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
see rullikute teema suht pohhui sest elektrilise piiraja saab nii 300-500 kulli eest vajutad nuppu ja max 45km/h , kindlustust ise küll ei poolda sest suht kindel, et ise ühtegi avariid ei korralda, piisavalt kogemust :P

 

 

Jah, väga loogiline ... lendad mendile radarisse 90km/h ja siis ütled, et võin rullikutele panna ja tõestada, et mul piiraja peal ... ekspertiisis tuleb selline asi välja ka (tehase seadmeid ei tohi muuta vms)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.