Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

.:Wasted RolePlay:. [SA:MP]

Soovitatud postitused

28buyc0.png

 

 

Eessõna

 

Okei. Saime siis hakkama uue RolePlay serveriga millele nimeks sai pandud Wasted Role Play. Hosteriks on meil Cemtey [ http://www.cf.ee ].

 

Serverist

 

Okei Serveris siis niipalju, et meil on 3 toredat Adminit ( Gabriel_Corleone, Michael_Corleone, Dee_Fundo). Okei server on uus ning esialgselt serverisse meelitamise mõttes mõtlesime me, et esimesed 3 tki kes saavad serveris level 5 ( Kergem kui mujal serverites ) Saavad endale vabalt valitud maja.

 

Serveris on ka Fraktsioonid ja Gangid millest saad lähemalt lugeda Meie foorumis't Praegu on ainult ühel fraktsioonil ning ühel gangil liider Lspd ning Aztecas. Niiet rahvas teil on võimalus saada gangi liidriks. Kuid selle jaoks on vaja teha foorumisse avaldus.

 

Serveri Info:

HostName: Wasted RolePlay [http://www.cf.ee host's]

Address: 90.190.106.149:7777

Players: 0 / 69

Ping: 50

Mode: TC: Streets of LS

Map: San Andreas

Kontakt:

Admin Team - [email:3dbg8spa]wastedrp@hot.ee[/email:3dbg8spa]

 

Foorum:

 

[align=center]http://www.wastedrp.tk

 

default.png[/align]


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

* Lisaksin selle, et levelite saamine käib selles serveris tunduvalt kiiremkini/kergemini, kui teistes serverites. Näiteks level 1 - 2 on vaja 3 Respect punkti. (1 Respect = 1h mängimist)

Teistes serverites on 1 - 2 leveli jaoks vaja 8 Respecti punkti.

* Kui Te tahate saada mingi fraktsiooni liidriks, oleks kõige targem teha foorumisse taotlus (http://www.wastedrp.tk)

 

Meeldivat mängimist, Dee!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Homsest hakkan mängima ,kuna siis arvutikeeld läbi :D

 

Muide kas serveril La Cosa Nostra family eksisteerib ?

 

Ei, kuid eksisteerib "Los Corona Aztecas".

Uurige lähemalt foorumist.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisiis küsiks, et mida tahaksite just Teie näha üks korralikus ja mängitavas serveris? Mis on asjad, mis lausa kutsuksid Teid mängima siia serverisse?

Kirjutage, ning me proovime need ellu viia!

(Looumulikult teostatavad asjad ikka)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Scripter on küll, jagab oma tööd.

Hetkel tahaks ilusti kõik korda teha.. Lisada jms.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sooviks ikka ideid, mida lisada, mida muuta jms !


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

K6ik tehtav ainult ytelge :P


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisatud sai uus töö, Narkootikumide smuugeldamine!

Ingame, /narko - Et näha commandeid!

/narko osta - Ostad narkootikume

/narko müü - Müüd narkootikume

 

Laev käib iga 15min tagant. (x.00,x.15,x.30,x.45...)

Sadamas on laev 5minutit!

Pidage meeles, narkootikumid on illegaalsed..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa siis t2na uue t00 valmimist pidutsetud :D

35let15.png


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin ära.

1p 10-nest.

Ei meeldi.

Tõmbasin ühe tyybi autost välja korrkas.

tüüp hakkas whinema non rp non rp . ja kick lendas.

BS!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sest see ongi no rp + sa rääkisid ooc ic's niiet ära õienda kui ei tea. Ja kuula pigem mida teised sulle ütlevad.

Muidu kasutatakse NT: /me teeb ukse lahti

/me tõmbab juhi välja

/me paneb ukse kinni ja sõidab minema. jne

Ja ootame ideid mida teha serverisse, atm on juures siis uus töö Narkootikumide Smuugeldamine, ja paar muud asja.

Ja on käimas kampaania, et esimesed 5 kes saavutavad tase 5 saavad tasuta maja.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Myrka sa annad servule 1 / 10 sellepärast ,et nad käsivad sul RP teha , ma annaks su RP oskusele -1 / 10 .. Auto varastamisel PEAB tegema /me cmd ,muidu on see non rp , ma soovitaks sul enne teistega mölisemist rp ära õppida :)

 

Btw server on hea ,areneb jms kuid ma hetkel isa arvutis ,tuli inglismaalt koju ja ei saa siis oma compis olla kui ta kodus :( Niiet kui ta ära siis tulen kohe pelama ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi ei ole normaalne. Saage aru, sampil on sellejaoks sisse ehitatud ju asi. Sa tõmbad teise autost välja animiga. Teised saavad ka aru, et sind tõmmatakse välja ja auto varastatakse. Kuidas on siin tegemist nonrp-ga?

 

Heaküll, ainuke asi mis sobib, "/me vaatab, et kedagi ümbruses pole". Kuid väljatõmbamine "/me" commandidega on lihtsalt üle liialdatud. Tubli oled kui teed, kuid üle liialdatud värk. Selline asi ei peaks olema kohustuslik.

 

Ma ei taha öelda halba. Kuid nagu te ise ka aru saate, kuid ei taha tunnistada, on eesti maastikul RP servereid väga, väga palju ja igasse serverisse ei jagu lihtsalt piisavalt mängijaid. Päevas saate seal healjuhul 3-5 mängijat kokku. Kuid miks raisata raha tühja serveri hoidmise peale? Investeerige see millegisse muusse. Ostke endale kommi, minge kinno või veel parem, koguge ning ostke endale midagi suurt. Odavam on teil mängida populaarsemas serveris, kus on rahvast ja kus tõsiselt saaks RP-da. Maksate ainult elektri eest, mida teie arvuti kasutab. Tegelikult ei maksa seda ka, teie vanemad maksavad. Seega võiksite tõsiselt asja üle mõelda ja olen kindel, et meie server ootaks ka siit samusest serverist uusi mängijaid.

 

Loodan, et te seda kirja ei võta, kui otsest reklaami ning teie serveri mõnitamist. Pigem on see sellejaoks, et reaalsus teieni tuua.

 

See, et sa (Sixtyfury91) järeldad sellest eelmisest postitusest, et ma rp-da ei oska on küll vale. Ma võiks öelda lõdvalt oma rp oskuseks 9,9/10-st :cool:

 

Tahad tõestust? ( See on kõigest väike osa ):

 

Teema: Kiida head RP-jat:

ivan_petrovic

 

ivan petrovic

 

ivan petrovic

 

ivan_petrovic

 

ivan petrovic-i,

 

ivan petrovicu

 

ivan_petrovic

 

ivan petrovic

 

ivani

 

parim rp ivan petrovici poolt.

 

ivan petrovic

 

ivan petrovic

 

james lassardi

 

james lassard

 

james lassard

 

james lassard

 

james_lassar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võibolla sa oskad roleplay'da , võibolla mitte .. Kuid mingid suvalised EasyLife kasutajad küll ei saa öelda et sa näiteks 10 p roleplayer oled .. Seda peavad ütlema kuulsamatest serveritest näiteks adminid jms ,isiklikult ma tean väga vähe 9-10p roleplayereid , ülejäänud on lihtsalt ise öelnud et nad on sellised ,ma olen väga kaua roleplay'd mänginud ja EverLastis roleplay admin olnud ,kuid isegi parimad roleplayerid pole öelnud et ma olen 9p roleplayer ,ma jään 7-8.5p roleplayerite hulka , parimad roleplayerid on sellised nagu Mitch White , Neill Dellaroche , Jim White , Gaspare Bosio ( LCN'ist , sõber ) , Vincent Capone , Vincent oli üks esimesi Roleplayer'eid , ta mängis GF'is , kui oli essa source :)

 

P.S myrka ma ei arva ,et sa halb roleplayer oled or smthing .. Lihtsalt üle 8 sa ei ole :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võibolla sa oskad roleplay'da , võibolla mitte .. Kuid mingid suvalised EasyLife kasutajad küll ei saa öelda et sa näiteks 10 p roleplayer oled .. Seda peavad ütlema kuulsamatest serveritest näiteks adminid jms ,isiklikult ma tean väga vähe 9-10p roleplayereid , ülejäänud on lihtsalt ise öelnud et nad on sellised ,ma olen väga kaua roleplay'd mänginud ja EverLastis roleplay admin olnud ,kuid isegi parimad roleplayerid pole öelnud et ma olen 9p roleplayer ,ma jään 7-8.5p roleplayerite hulka , parimad roleplayerid on sellised nagu Mitch White , Neill Dellaroche , Jim White , Gaspare Bosio ( LCN'ist , sõber ) , Vincent Capone , Vincent oli üks esimesi Roleplayer'eid , ta mängis GF'is , kui oli essa source :)

 

P.S myrka ma ei arva ,et sa halb roleplayer oled or smthing .. Lihtsalt üle 8 sa ei ole :(

 

Myrka juttus oli iva sees aga seda, et miks ei võiks ise teha RP serverit alguses ilmselt ei olnud easylife kah kohe esimesel päeval nii kuulus aga kõik serverid alustavad kuskilt.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.