Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Vabaaja Server on tagasi

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Ega sealt midagi paremat loota pole, kui server on tehtud raha teenimise eesmärgil.

80.79.118.183:18000 - Steamerid minge sinna

 

Torqservers sul endal ei jagu mõistust teha teemat oma serveri jaoks? Liiga raske sinu jaoks?

Ja ma ei müü admini kohti, aga ilmselt ei oska te ka seda lugeda:-(

Imelik ei ole tulla vahvel.net'i ******i serverit reklaamima?

Aga teistelt normaalsetelt inimestelt kes ei spammi siin küsiksin, et kas lisada de_rats_1337 ning awp_india?


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
kuradi ahv sul endal ei jagu mõistust teha teemat oma serveri jaoks? liiga raske sinu jaoks?

ja ma ei müü admini kohti, aga ilmselt ei oska sa ka seda lugeda:-(

aga teistelt normaalsetele inimesele kes ei spammi siin serveris küsiksin, et kas lisada de_rats_1337 ning awp_india?

 

sina pätakas vaata keda sa ahviks nimetad, on selge?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuradi ahv sul endal ei jagu mõistust teha teemat oma serveri jaoks? Liiga raske sinu jaoks?

Ja ma ei müü admini kohti, aga ilmselt ei oska sa ka seda lugeda:-(

Imelik ei ole tulla vahvel.net'i ******i serverit reklaamima?

Aga teistelt normaalsetelt inimestelt kes ei spammi siin küsiksin, et kas lisada de_rats_1337 ning awp_india?

 

Enne kui siin mõelda uute mappide lisamisele tuleks mõnel admini staatus maha võtta.

 

/Lisada võib ikka, alati tuleb kasuks kui mappe rohkem.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
sina pätakas vaata keda sa ahviks nimetad, on selge?

 

Sina "suur isa" vaata keda sa rondiks nimetad, on selge?

 

Aga teeme nii, et enam ei spammi siin, ok? Pm kui tahad veel spammida-.-

JA vb see "ahv" oli tõesti liiga rangelt öeldud, aga saage aru ma tulen rahulikult koju ja vaatan, et terve teema on täis spammitud ning isegi reklaamitakse teisi servereid


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Sina "suur isa" vaata keda sa rondiks nimetad, on selge?

 

Aga teeme nii, et enam ei spammi siin, ok? Pm kui tahad veel spammida-.-

 

 

Tere ront.

Mis teed nüüd? Lööd mind oma virtuaalse karvutu riistaga kuklasse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma ei mõista kui palju jama on vaja et ühel hälvaril admin maha võtta.

Tänased seiklused siis:

potop111.png

Ja sellele järgnes järjekordne BANN.

 

/Sellist kraami leidsin siis nende ametlikust foorumist:

potop11.png

Niipalju siis sellest et admineid EI MÜÜDA. Nagu näha siis veidi nupust nikastatud inimestele tehakse erandeid.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tiitlita.png

 

vaataks vb ka kuupäeva

 

Nüüd juba hakkab vaikselt välja vabandamine tulema? Maksmine on maksmine, olenematta kuupäevast.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

bannisid korraga? huvitav, tahaks ka seda näha kuidas kaks adminit korraga bannivad

ja kes ütles, et ma unbanni sulle üldse teeksin?

ja kus su enda "sitakad" serverid jäid? :D mitu korda sa nendega failisid? 2-3? ning mis su foorumist sai? ka failis?

 

// Vabaaja server täis praegu(Y)


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nägin üle pika aja Potopi jälle, rondil pole ikka adminit maha võetud. Selle kahe minuti jooksul mis ma serveris olin tegi ta 2 korda azteci vote, rahvas ei tahtnud kummalgi korral seda ja ikka on tal vaja see map panna. Ta oleks nagu mingi juhtkonna jumal kelle ees peab kummardama ja kellele ei tohi ühtegi kurja sõna öelda. Tõega, tunnen teile kaasa et te tema orjad peate olema.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm, sina olid ka eelmise Eesti Vabaaja serveri omanik? Inimene94? Ise mängisin eelmises Eesti Vabaaja serveris üsna tihedalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm, sina olid ka eelmise Eesti Vabaaja serveri omanik? Inimene94? Ise mängisin eelmises Eesti Vabaaja serveris üsna tihedalt.

 

Minult küsisid seda? Kui jah siis ma pole eelmises omanik olnud.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna närvitses siis mingi clipz seal ringi. Ma ei saa aru kuidas ühte serverisse saab niipalju halbu admineid kokku koguda.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tabavus on super. Mapcycle & startingmoney ka (Y).

Aga... Sain banni,jälle.

 

Tšillisin siis infernos,olin CT. Jooksin B poolt terrode baasi,mrkasime teiste CTdega et 1 T ronis redelist ülesse,hakkasime wallbangima,läbi lae vms.Järsku,you've added to banned list vms.

Inimene & Bulldoog või keegi olid sees(adminidest).

 

Ehk saaks unbanni?

192.168.3.1

 

Tänud,WickedSick.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere.

Pole tükk aega siia midagi kirjutanud:P

Serveril on uus ip 80.79.113.19:27015 kindlasti lisada, viimased kolm nädalat oli serveris põhimõtteliselt koguaeg inimesi sees:P mingi päev oli kell 2 öösel 14 inimest sees:P

Natuke adminitest..

Kindlasti paljud on näinud kuidas admin poTop bannib umbes 5 inimest korraga 5-60 minutiks ning tekib küsimus miks? Vastus on väga kerge. Serveril on peal high ping kicker mis kickib kõik kellel on ping üle 100 ning tavaliselt tulevad sellised vennad alati tagasi ja sellepärast bannibki poTop laagerid 5-60 minutiks, et laagerid ei segaks teiste mängimist.

Ja saage aru mitte ükski admin ei koodi ja pole mõttet admineid sõimata. Admin clipz on üks selline admin kellele ei meeldi kohe üldse, et ropendatakse ning admineid sõimatakse ja ta kas kickib,slayb või bannib 5-60 minutiks või halvemal juhul tõesti kauemaks

 

Kui keegi pole tõesti reegleid lugenud siis kindlasti lugege, et vältida tagajärgi mis võivad tulle reeglite eiramisest:

1.Meie serveris ei ropendata ei solvata teisi jne(eiramisel kick,5-60 minutit bani halvemal juhul perm. ban)
2.Meie serveris ei toimu mingit cämpimist kui oled Terrorist(t) de_ mapis või as_mapis,cs_ mapis kui hostid(pantvangid) ära viidud
Terroristid tohivad cämpida alles siis de_ mapis kui pomm planted,või cs_mapi kui hostid(pantvangid)pole ära viidud(eirad neid saad paar korda slapi ja kui ikka ei liigu siis saad slayd).
3.Meie serveris ei toimu mingit cämpimist kui oled Counter-terrorist(ct) de_mapis kui pomm on planted as_ mapis ei toimu ka mingit cämpimist,samuti ka ei cämbi cs_ mapis(kui eirad neid saad paar korda slapi ja kui ikka ei liigu siis saad slayd).
4.Meie serveris ei toimu mitte mingit koodimist(karistus permanently ban)
5.Kui kellegil on ping suurem kui 100 siis saab kicki,kui tagasi tuleb ja ping korras pole siis 5 minni ban ja kui siis ka tagasi tuleb ja ping pole korras siis saab 60 minutit bani või halvemal juhul perm. ban.
6.Ei ole vaja karjuda,et keegi on kooder ja seda kirjutada mitu korda järjes(spämmimine)(tagajärg kicki või 5 minutid bani,seda otsustab admin).
7.Kellegi serveri ip spämmimine keelatud(karistus 5-60 minutid bani ja halvemal juhul perm. ban).

 

Loodan, et kõik said aru nüüd miks saavad paljud banni serverist.

Üks hea uudis kes on saanud banni serverist..

Kõik inimesed kes said banni enne 8.ndat juulit on unbanned ja unbanned on ligikaudu 900 inimest.

Head mängimist :)

 

Kordan veel igaksjuhuks ip 80.79.113.19:27015


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõega, väga kole oli lugeda kuidas sa clipzi ja potopi siin hetkel välja üritasid vabandada. On mul olnud mõne korra ping üle 100? Vastuseks on EI. Sa lihtsalt ei tunnista, et potopil on vahel viha taltsutamisega probleeme ja ega clipzki seal väga rahulik ei püsi.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina ei tea kas neil oli probleeme või mitte, aga igatahes nad jäid paljudest õigustest ilma kui ma lugesin serveri logidest mis nad kõike korda ei saatnud. Nad olid ilma õigustest umbes kaks nädalat ning kui õigused tagasi said pole enam mina lugenud mitte midagi halba serveri logidest.


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.