Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Vabaaja Server on tagasi

Soovitatud postitused

VIP

War3 suck. Aga see aint minu arvamus:D Sellest midagi välja ei tule tee dm server. Eestis polegi hetkel ühtegi korralikku.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nii .. Täiustasin natuke serverit ning nüüd ei pea enam shopmenust asju ostma vaid võib niisama kirjutada nt ankh. Kõik kes tulevad serverisse kolme päeva jooksul saavad endale 100xp ehk siis ühe leveli, ühe nipiga on võimalik saada kõik raced ning herod lvl 1, aga eks te teate isegi kuidas. :)

Enam pole poTop admin ning nüüd peaks olema probleemsete adminitega lõpp;) (praegu on serveris 5 aktiivset adminit kes hoiavad korda)

Üks asi veel .. ma resettisin kõigi xpd ära, sest mõned adminid andsid enda tuttavatele ning endale liiga palju xpsi .. enam ei saa ükski admin anda xpsi peale minu :)

Serveris oli täna õhtupoolikul 18 inimest nii, et serverist võib veel asja saada :P

Ps. kui mingi moderaator seda loeb siis palun vaheta pealkiri selleks: Eesti Vabaaja War3 Server


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enam pole poTop admin ning nüüd peaks olema probleemsete adminitega lõpp;) (praegu on serveris 5 aktiivset adminit kes hoiavad korda)

Asi läheb ülesmäge:)^,


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

To Project One. : Palun anna enda ip kas siin teemas või saada mulle pm.

To Dreamf : eGamers # Est Man^ on admin :)

To all : Serverisse lisatud plugin mis keelab ära granaadi teatud mappides. Granaat on keelatud järgmistes mappides: awp_india, 35hp_2, cs_deagle5.

Ja "konkurentidele": Ärge tulge minu serverisse enda serverit reklaamima, pean silmas vaid ühte serverit( nime ei hakka avaldama :D) igatahes ip selle spammeri või "reklaamija" oma nagu tema ütles läks banned listi :) Btw kui sa seda loed siis tahaks teada miks ma banni sain ? :D Bannidki teiste serverite omanikke?


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga ei kiidaks serverit..

Algul ei saanud valida race.. Nüüd saan.

Ja kui 5 minutit mängin, viskab errori ette.. Olen ainuke ? Topin pildi siia või tead milles probleem?

saifam on debiil, serveris oli kaks wh-d, kõik karjuvad et wh wh, tal pohhui, mängib edasi nagu ei kuuleks.. Ei vastand ka kellegile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma mingi 5x banned saanud.. suksu peab jälle unbannima.. saifam on idioot.. koguaeg bannib mind..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht sitt serv, esiteks see, et Steamiga ei saa korralikult mängida, iga 7 minuti tagant kickib välja ja selline error :

Error verifying STEAM UserID Ticket(server was unable to contact the authentication server)

Teiseks, saifam, kes ei taju üldse mängida, ega ta ei oska üldse admingi olla, üritas mu ära bannida, tuli kiri You have been kicked and banned, aga tgelt ma polnud õnneks, talt tuleks kohe admin ära võtta.

 

Edit: Proovis teist korda bannida ja ple ikka veel banned, siis pani veel kicki kh xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parandage see ära Error verifying STEAM UserID Ticket(server was unable to contact the authentication server), tahaks normaalselt mängida :eat:

 

STEAM_0:1:15235627 - unban pls, saifam sai vihaseks jälle xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

STEAM_0:1:15235627 - unban pls, saifam sai vihaseks jälle xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.