Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

9.4 Miljonit - Oioi.

Soovitatud postitused

VIP

Kes siis vaatas täna 10min tagasi bingo lotot, nägi sealt, et keegi eestimaalt sai 10ne miljoni krooni võrra rikkamaks.

Ei tea, endal ka 10 bingot ja 5 vikingi piletit kontrollimata, hommikul netis teen :D.

Võiks olla küll ^^.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tglt te ei tea millest te räägite ma kontrollisin ära ja ma sain äkki aru et ma olen nagu 9,4m võrra rikkam....mõtlesin siis et nagu mis ma sellega peale hakkan ja siis tuli hämmastav idee!Ma meisterdan selle raha eest endale maailma suurima burgeri ja siis söön selle kogu küla rahvaga ära ja siis elan õnnelikult elu lõpuni!

THE END!


surnud_nugis.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ei tglt te ei tea millest te räägite ma kontrollisin ära ja ma sain äkki aru et ma olen nagu 9,4m võrra rikkam....mõtlesin siis et nagu mis ma sellega peale hakkan ja siis tuli hämmastav idee!Ma meisterdan selle raha eest endale maailma suurima burgeri ja siis söön selle kogu küla rahvaga ära ja siis elan õnnelikult elu lõpuni!

THE END!

 

su nimi peaks pigem olema THEbaby.

Nahhui te peate spammima ? Ei oska arutada teema kohaselt midagi siis ärge postitage palun.

 

Keegi kunagi midagi võitnud ka üldse on ? Ise olen 2 korda elus mängind, eelmine kolmap 10 piletit - ei saanud isegi nurkade mängu täis.

Täna ossin 10 piletit, homme kontrollin, ei saanud atm mängida tulin poolepealt olin autokoolis -.-.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ema sai nurkademängus võidu ja Viking Lotos võitis samuti mingi üle 80 krooni.

 

Aga jah, paljud mängisid ning järjekorrad pidid meeletud olema.

 

Õnne võitjale! :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei tglt te ei tea millest te räägite ma kontrollisin ära ja ma sain äkki aru et ma olen nagu 9,4m võrra rikkam....mõtlesin siis et nagu mis ma sellega peale hakkan ja siis tuli hämmastav idee!Ma meisterdan selle raha eest endale maailma suurima burgeri ja siis söön selle kogu küla rahvaga ära ja siis elan õnnelikult elu lõpuni!

THE END!

 

 

Kuule, ega sa juhuslikult Skyplusi ei helistanud ? :D

 

Seal üks vend kammis ka burgerist. :D

 

Kamaziga aafrika, ja siis avab enda burgeriäri...:cool:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht nice jah see kes 250 000 sisse sai see on Jõgevalt nagu mina ja pere tuttav :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

64.- sain siis.

Nurkademäng.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise lotot ei mängi, aga see on Eesti kohta päris suur võit tegelikult. Tahavad seda biljonilotot teha ju 8 Euroopa riigi vahel (ka Eesti vist)(H)

 

Mingi vend ükskord võitis haige summa kuskil, kümneid miljoneid vms ja siis oli uudis, et järgmisel päeval oli päevapealt töölt lahkunud ja siis ülemus tunnistas üles, et oleks ise sama teinud:D

 

Luckerid pls...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võitsin...Homme lähen ning näitan pileti ette.Rahaga ei teagi, mis teen, esialgu las seisab pangakontol, eks siis kui midagi pähe lööb, võttan midagi investreerivat ette...~9M on siiski suur raha juu...

tee piletist pilti.

Ise lotot ei mängi, aga see on Eesti kohta päris suur võit tegelikult. Tahavad seda biljonilotot teha ju 8 Euroopa riigi vahel (ka Eesti vist)(H)

 

Mingi vend ükskord võitis haige summa kuskil, kümneid miljoneid vms ja siis oli uudis, et järgmisel päeval oli päevapealt töölt lahkunud ja siis ülemus tunnistas üles, et oleks ise sama teinud:D

 

Luckerid pls...

lugesin ka selle kohta.

Kui väikseim jackpot on 10 miljonit eurot ehk 156 miljonit Eesti krooni, siis suurimale võidusummale ei taha paljud riigid üldse ülemist piiri seada, mistõttu võib see Saksa meedia andmetel ulatuda üle 1,5 miljardi Eesti krooni.

http://www.postimees.ee/?id=97969

 

kuskil sitsiilas võitis minuarust mingi mehike 100 miljonit eurot kui ma õigesti mäletan. ei ole 100% kindel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tra jälle olen luck0rz, eelmine kolmap ossin 10 bingot - ei saanud isegi nurkade mängu,

täna siis jälle sama saatus, + emal oli ka veel 10 bingot - ei saand persetki.

fail, mina ei mängi enam bingot -.-


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra jälle olen luck0rz, eelmine kolmap ossin 10 bingot - ei saanud isegi nurkade mängu,

täna siis jälle sama saatus, + emal oli ka veel 10 bingot - ei saand persetki.

fail, mina ei mängi enam bingot -.-

Täpselt, igasuguste lotode ja asjadega ongi nii. Kõige parem on mitte mängida:)

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täpselt, igasuguste lotode ja asjadega ongi nii. Kõige parem on mitte mängida:)

 

Kui ei mängi, siis ei võida kui mängid kunagi ikka võidad :eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ei mängi, siis ei võida kui mängid kunagi ikka võidad :eat:
No midagi jah võidad, kuid väga tihti on võidetud summa väike, näiteks nurkamängus 60-70kr. Suurtemate summade saamise tõenäosus on suht väike ma arvan. Eriti veel mingi peavõit vms - olematu võiduvõimalus. Kokkuvõttes on ikka nii, et ostad näiteks 100kr eest pileteid, aga tagasi võidad 70kr. Järgmine kord ostad sama summa eest ja saad tagasi 120kr, siis ostad jälle sama summa eest ja saad tagasi 60kr. Pikemas perspektiivis ületavad sinu kulutused ikka su võidetud summad, kui sa just peavõitu ei saa, aga see tõenäosus on juba väga-väga väike:uni:

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No midagi jah võidad, kuid väga tihti on võidetud summa väike, näiteks nurkamängus 60-70kr. Suurtemate summade saamise tõenäosus on suht väike ma arvan. Eriti veel mingi peavõit vms - olematu võiduvõimalus. Kokkuvõttes on ikka nii, et ostad näiteks 100kr eest pileteid, aga tagasi võidad 70kr. Järgmine kord ostad sama summa eest ja saad tagasi 120kr, siis ostad jälle sama summa eest ja saad tagasi 60kr. Pikemas perspektiivis ületavad sinu kulutused ikka su võidetud summad, kui sa just peavõitu ei saa, aga see tõenäosus on juba väga-väga väike:uni:

 

See kes eile 10M sai mõtles ka et võiduvõimalus on olematu.

 

Aga vaata mis juhtus...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.