Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Internetipiraatlus - Uus seadus

Soovitatud postitused

Tra neid seadusi nii palju varsti enam ei teagi kas rikud seadust või ei , ma ei läjhe kuskile otsima uusi seadusi kuskile ma ei tea mis lehele.

 

see raudselt sellepärast et Euroopa liiduga liituda..

Seadusi on igas riigis suht palju ma arvan. Eestis on pigem see asi, et koguaeg muudetakse neid ja vaieldakse nende pärast. Ning btw, Eesti on juba mitu aastat Euroopa Liidus, kui sa veel ei tea=/

Ajad vist sassi Euro tulemisega, millest nii palju räägitakse ja ma arvan, et see piraatluse seadus pole sellega seotud. Pigem on see selle Autorikaitseameti lollus lihtsalt...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kõik tõmbasid/tõmbavad internetist alla mänge siis jääb firmadel kes tegid mängu tulu saamata.Minuarust on see õiglane tegu.

 

"Rasked ajad, raha on vaja"

 

Toetan seadust.(H)


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt see kedagi peatab...

Ma suht kindel et oma vajalikud filmid,mängud ja muusika saab ikka kätte välismaa torrent lehtedelt.

 

ei usu et saab:)sest ega interneti teenuse pakkujale salvestub see ära mida ja kust tõmbad.niiet ärge arvake et mingi ip järgi otsitakse teid kuskilt ja et kui tõmbad välismaalt siis kätte ei saada:)noh muidugi eks enamusel läheb õnneks ja ei jää vahele sest noo ma arvan et igas teises majapidamises tõmmatakse filme ja muusikat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega piraatlus sellepärast ei lõpe ma arvan :P Pealegi kõik on alles need lehed http://www.thepiratebay.com vms.

 

lehe oamnikud saadeti kohtu alla kus nad jäid süüdi ja nyyd ootab neid suure raha travhi tasumine ...lehte veel kinni ei pandud, kuid see võib varsti juhtuda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, eriti ei koti, ip hider on peal, ja see oleks mingi 1% 100Kst, et just mind võetakse vahele.


:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, eriti ei koti, ip hider on peal, ja see oleks mingi 1% 100Kst, et just mind võetakse vahele.

 

lmfao idioot mis sa arvad , et mendid ei saa teada ip ? ip hider peal kõva asi irv , nad teavd 3 seciga su ip'd naljamees.


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Egats muidu seda asja tõsiselt ei võtnud aga tuttaval viidi nii lauaarvuti kui ka sülekas minema. ise sellepärast vähem ei tõmba.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ehh, vapsee ei huvita. Las üritavad seal..

 

Siiamaani olen KÕIK kätte saanud mis vaja, ning saan ka järgmised 20 aastat.

 

Chuck Norris Doesn`t have Control Button on his Keyboard , Chuck Norris is always in control.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Egats muidu seda asja tõsiselt ei võtnud aga tuttaval viidi nii lauaarvuti kui ka sülekas minema. ise sellepärast vähem ei tõmba.

Mismõttes? Lihtsalt lennati koju ja viidi minema?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui nad TÕSISELT hakkaksid seda NIIVÕRD karmilt jälgima siis poleks lehti nagu TAGOO, ZAYCEV, jpm olemaski ...

See ei peata kedagi minu arust...

Arvestatud siukeste seaduskartlike inimeste peale ...

Min ei peata see anyway :P


Kõikvõimalikud tõlketööd vene keelest kiire & odav

msn : [email:3tcm1soy]semi.is.alive-@hotmail.com[/email:3tcm1soy]

tel.nr. : 53857506

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja majandus hakkab kosuma!


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.