Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Päevik of obby mauler & Skiller! :)

Soovitatud postitused

VIP

8pMiks nime varjad?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norm , aga minu arvates on obby maulerid kes safeivad ja ei skulli waste ...

6p atm


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Norm , aga minu arvates on obby maulerid kes safeivad ja ei skulli waste ...

6p atm

 

 

 

 

Kaotavad mauli ära muidu :?.

 

Mine pvp. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu.ee 4p


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kaotavad mauli ära muidu :?.

 

Mine pvp. :D

 

Vanas wildis õiged maulerid skullisid vabalt. Nüüd kõik kardavad raha kaotada.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Obby maulerid on ju täiestimõttetu kraam. Minu arus vähemalt. Granite maulerid, need juba omavad. Obbyga litid oma nugadega parimal juhul ja siis laksad obby peale, harva litid ära. Maul on veel aeglane kah. Boti või raiskad mõttetult aega toda "head" asja treenides. Anna andeks, kui solvan, aga se eon minu arvamus. Edu, fishing kena. 4p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Obby maulerid on ju täiestimõttetu kraam. Minu arus vähemalt. Granite maulerid, need juba omavad. Obbyga litid oma nugadega parimal juhul ja siis laksad obby peale, harva litid ära. Maul on veel aeglane kah. Boti või raiskad mõttetult aega toda "head" asja treenides. Anna andeks, kui solvan, aga se eon minu arvamus. Edu, fishing kena. 4p

 

Str 99 , range 99 ja obby mauler omab kõik su faking g maulerid ära :D:D:D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Obby maulerid on ju täiestimõttetu kraam. Minu arus vähemalt. Granite maulerid, need juba omavad. Obbyga litid oma nugadega parimal juhul ja siis laksad obby peale, harva litid ära. Maul on veel aeglane kah. Boti või raiskad mõttetult aega toda "head" asja treenides. Anna andeks, kui solvan, aga se eon minu arvamus. Edu, fishing kena. 4p

 

PvPs on küll nii jah et kui mauli aegluse tõttu saab tihti PJ. Tean omast kogemusest.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Obby maulerid on ju täiestimõttetu kraam. Minu arus vähemalt. Granite maulerid, need juba omavad. Obbyga litid oma nugadega parimal juhul ja siis laksad obby peale, harva litid ära. Maul on veel aeglane kah. Boti või raiskad mõttetult aega toda "head" asja treenides. Anna andeks, kui solvan, aga se eon minu arvamus. Edu, fishing kena. 4p

 

Hui ownivad g maulerid : "0mfg i can use spec l0l0l0l i 0wn!".

 

G maulerid sakivad minu mune sõna otseses mõttes. Nad ei oska pkda. Spec and run või Spec and tele või üldse Safe and Spec and safe.

Enne soovitan tõsiselt uurida 50-70 lvl g maulereid. KEEGI EI OSKA PKDA JA MA MÕTLEN KÕIK!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkad evestusele järgi jõudma :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Str 99 , range 99 ja obby mauler omab kõik su faking g maulerid ära :D:D:D

 

Selliseid on paar tükki. Eestis ühtegi. Keegi ei viitsi. Milleks pakkuda idiootsusi, mida keegi teha ei viitsi? Bot, siis küll.

 

Hui ownivad g maulerid : "0mfg i can use spec l0l0l0l i 0wn!".

 

G maulerid sakivad minu mune sõna otseses mõttes. Nad ei oska pkda. Spec and run või Spec and tele või üldse Safe and Spec and safe.

Enne soovitan tõsiselt uurida 50-70 lvl g maulereid. KEEGI EI OSKA PKDA JA MA MÕTLEN KÕIK!

 

Hmm, ise oma 50 80 40 purega omasin küll. Isegi kui spec otsas, laksan edasi. Def 1 g maulerit mul pole olnud, seda ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.