Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

EstRP e. Uue ajastu RP server Eestis!

Soovitatud postitused

Mõttetu server. Nüüd hea script aga mingi FBI pean olema..

 

BOB- Täiesti taun admin.. nüüd tuli uus script hakkas kohe, et ma olen ennem level 3 admin siis ta vist ei saanud kohe adminiks siis hakkas pugema Jackile nii kettase ajab... Bob nagu mingi Jumal seal. Arvab, et ta kõike kõvem.. Aga arva... ei ole..


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See Jack ei oska ise RPdki.Ta tehti raudselt ainult sellepärast adminiks et oskab scriptida.

 

 

Väike parandus ... ta tegi ise ennast adminiks >>


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omfg see Jack keerab serveri sõna otseses mõttes perse.Tänu temale ei olegi võimalik RPd teha.

Alguses,lambist ajab mind LSPD ees alla,mitu korda järjest kuni ma ära surin lõpuks(Lance Vance nägi pealt).Pärast,sõidan linnas ja näen et Jack ja 2? menti olid teeääres.Sõidan rahulikult mööda ja siis Jack hakkab lambist laskma mind.Pärast niisama driftisin unity parklas ,Jack võtab relva ja hakkab mind laskma,ja sama tegi ka politsei,mingi Rob.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omfg see Jack keerab serveri sõna otseses mõttes perse.Tänu temale ei olegi võimalik RPd teha.

Alguses,lambist ajab mind LSPD ees alla,mitu korda järjest kuni ma ära surin lõpuks(Lance Vance nägi pealt).Pärast,sõidan linnas ja näen et Jack ja 2? menti olid teeääres.Sõidan rahulikult mööda ja siis Jack hakkab lambist laskma mind.Pärast niisama driftisin unity parklas ,Jack võtab relva ja hakkab mind laskma,ja sama tegi ka politsei,mingi Rob.

 

Sunday , sa sõitsid meile otsa oma nn driftides ja ma ei lasknud sind .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sunday , sa sõitsid meile otsa oma nn driftides ja ma ei lasknud sind .

Enda pildis ei sõitnud ma kellegile otsa,jah sa ei lasknud aga sa hakkasid mind kohe sihtima,lõpuks tapeti ikkagi ära.

Vahet pole,Jack on terve päeva serveris nussinud ja see vaevalt lõppeb kui ta oma admin kohta ei kaota.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vend teleportis mind enda juurde, hakkas peksma , peksin vastu nati kui vaatasin et tal väga elusid ei lähe , siis proovisin majas joosta kuna ei saanud välja , vend võttis mp5 välja lasi maha , mõtetu munn ta .. Ja mõtetu server kuna selline lohh on admin .

 

Ja üks näide kui hea Jacki eesti keel on ..

 

Jack_Kodama võtab arvuti

Jack_Kodama teeb ülekanne 5 triljon panga kaardile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.